0

@Pyrzo_Barca jakie sa przepisy LL dotyczace rejestracji ze sa chore?

0

@DaPidejpi to mbappe moze grac na dwoch pozycjach? w internecie jest napisane napastnik

1

@Deviler a co zmienia dla repry polski ze bedzie w arabii grac

0

W ogole na jakiej zasadzie dzialaja transfery ze strony zawodnika? Jestes takim kessie, nagle dostajesz info od barcelony ze arabia chce cie wykupic a pozniej zgadzasz sie czy nie?

0

@talizmo no wlasnie co to do cholery barca studios

0

@Bartula na strumyku ogląda XD

0

@Vernon_Roche tak myslalem, kto to jest denzel a wy tak xaviego nazywacie :D

0

@peetwithbarca lewy i rodzinna atmosfera w domu starcow a nie mlodziez

0

@ElTomas tez to zauwazylem ze lewy jakis drewniany jest, moze starosc dopada i dlatego ;/

0

jak lewy zszedl na lawke to jakos latwiej chyba

0

@PJ777 na wikipedii troche tego bylo

10

rodzinną atmosferą wygramy lm

0

@sidi12843 tak i to calkiem sporo

0

Na czym polega FPP w La Liga? To się tyczy tylko pieniędzy z transferów?

0

@Maysterme no wlasnie i jak ta rozprawa sądowa się rozstrzgneła? @lech i barca

0

@Barcaa12 moze wstydzil sie zapytac

0

@Barcaa12 moze az tak nie kocha nas

0

@Barcaa12 moze nie mogl

0

@JohnA :D wiadomovze chodzilo o jednego gostka

0

@BialyMis Zobaczymy w nowym sezonie, jak ligowe ogórki będą grały mecze życia przeciwko nowemu mistrzowi Hiszpanii, bo w tamtym to większość lekceważyła fcb z litości - tak ten komentarz brzmi, jest to odpowiedz pod jakims komentarzem w poscie dzisiejsze okladki

0

@JohnA komentarz pod postem z dzisiejszymi okładkami @BialyMis

0

Wedlug rmpl zdobylismy mistrza hiszpanii bo druzyny sie nad nami zlitowaly

1

@Sysia11 wchodząc na ich polską strone mozna wywnioskowac to ze jak mu wygrywamy to mamy dzien konia a oni zajebisty sklad do bedzie mbippi i wygrali 100lat wstecz wiecej trofeow a my wygrywamy trofea z polo market czekoladowe

0

@wojopancer zapewne to bedzie chodzilo i orało wszystkich :/

0

Ok dziekuje za pomoc

0

Na czym polega puchar gampera? To jest jakas drabinka turniejowa, czy jak wygramy to wygramy nasz puchar gampera, o co tu chodzi?!

0

@Faro o neymar jest az tak dymogenny ze moze zniszczyc szatnie i atmosfere z nia zwiazana? Zawsze taki mily chlopak sie wydawal

0

@Faro lepsze 40mln niz nic :)

0

@Faro to ta premia az tyle wynosila ze trzeba o nia walczyc jak on i tak potezne siano dostal od psg? Co to jest wlasciwie premia lojalnosciowa? Kojarzy mi sie z lojalnoscia czyli jak sie akonczy kontrakt to sie ja dostaje?

0

@Faro nie interesowalem sie mocno barceloną, ze kazdy artykul cxzytalem, teraz tak sie staram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?