dejwor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyrzo_Barca jakie sa przepisy LL dotyczace rejestracji ze sa chore?
0
@DaPidejpi to mbappe moze grac na dwoch pozycjach? w internecie jest napisane napastnik
1
@Deviler a co zmienia dla repry polski ze bedzie w arabii grac
0
W ogole na jakiej zasadzie dzialaja transfery ze strony zawodnika? Jestes takim kessie, nagle dostajesz info od barcelony ze arabia chce cie wykupic a pozniej zgadzasz sie czy nie?
0
@talizmo no wlasnie co to do cholery barca studios
0
@Bartula na strumyku ogląda XD
0
@Vernon_Roche tak myslalem, kto to jest denzel a wy tak xaviego nazywacie :D
0
@peetwithbarca lewy i rodzinna atmosfera w domu starcow a nie mlodziez
0
@ElTomas tez to zauwazylem ze lewy jakis drewniany jest, moze starosc dopada i dlatego ;/
0
jak lewy zszedl na lawke to jakos latwiej chyba
0
@PJ777 na wikipedii troche tego bylo
10
rodzinną atmosferą wygramy lm
0
@sidi12843 tak i to calkiem sporo
0
Na czym polega FPP w La Liga? To się tyczy tylko pieniędzy z transferów?
0
@Maysterme no wlasnie i jak ta rozprawa sądowa się rozstrzgneła? @lech i barca
0
@Barcaa12 moze wstydzil sie zapytac
0
@Barcaa12 moze az tak nie kocha nas
0
@Barcaa12 moze nie mogl
0
@JohnA :D wiadomovze chodzilo o jednego gostka
0
@BialyMis Zobaczymy w nowym sezonie, jak ligowe ogórki będą grały mecze życia przeciwko nowemu mistrzowi Hiszpanii, bo w tamtym to większość lekceważyła fcb z litości - tak ten komentarz brzmi, jest to odpowiedz pod jakims komentarzem w poscie dzisiejsze okladki
0
@JohnA komentarz pod postem z dzisiejszymi okładkami @BialyMis
0
Wedlug rmpl zdobylismy mistrza hiszpanii bo druzyny sie nad nami zlitowaly
1
@Sysia11 wchodząc na ich polską strone mozna wywnioskowac to ze jak mu wygrywamy to mamy dzien konia a oni zajebisty sklad do bedzie mbippi i wygrali 100lat wstecz wiecej trofeow a my wygrywamy trofea z polo market czekoladowe
0
@wojopancer zapewne to bedzie chodzilo i orało wszystkich :/
0
Ok dziekuje za pomoc
0
Na czym polega puchar gampera? To jest jakas drabinka turniejowa, czy jak wygramy to wygramy nasz puchar gampera, o co tu chodzi?!
0
@Faro o neymar jest az tak dymogenny ze moze zniszczyc szatnie i atmosfere z nia zwiazana? Zawsze taki mily chlopak sie wydawal
0
@Faro lepsze 40mln niz nic :)
0
@Faro to ta premia az tyle wynosila ze trzeba o nia walczyc jak on i tak potezne siano dostal od psg? Co to jest wlasciwie premia lojalnosciowa? Kojarzy mi sie z lojalnoscia czyli jak sie akonczy kontrakt to sie ja dostaje?
0
@Faro nie interesowalem sie mocno barceloną, ze kazdy artykul cxzytalem, teraz tak sie staram