0

@Czajka90 jutro zobaczysz prawdziwą piłę

0

@Death_voice tak się zastanawiam czy takie niewyobrażalne wyniki które wtedy były nie były przez to że wtedy poziom był niższy? Wiadomo nadal Messi GOAT

1

@FcPortoFan1999 to jeszcze jest tyle szans? ja myslalem ze po tych playoffach koniec a tu jeszcze drugie beda zimowe penwie

0

@Volley wiadomo, ze od biedy so moze zagrac na po, ale lepiej jakby byl normalny po :) a pilka hmm jezeli interesowaniem nazywamy czytanie wszystkiego co związane z barceloną to od 2 lat

1

@Maoao co oznacza fałszywy skrzydłowy?

1

@FcPortoFan1999 ciekawie by bylo jakby t1 nie pojechalo na worldsy

0

@Volley to jest mocna roznica miedzy PO?

0

@Encore to my nie mamy PO z krwi i kosci?

0

@Barca1922 chyba messi powinien dostac juz na zwieczenie kariery ta ostatnia zp

0

@Barca1922 + marka robi swoje chyba

0

@Volley kounde i araujo sa standardowo obroncami srodkowymi? Nie wiem czy to tak sie mowi na to, no ze nie sa prawi i lewi hehe

0

@Barca1922 to byl przyklad, czy moc mundialu by wszystko zaslonila

0

@Barca1922 czyli jak nic nie zrobisz w sezonie a wygrasz mundial to dostajesz zp? To jest przyklad

0

@Barca1922 mundial ma az taką wage ze insta dostaje sie zp?

0

@ForcaMilosz dziwne, skoro kupujesz pilkarza to chyba wiesz czy na go ciebie stac

0

Na jakiej zasadzie działa rejestrowanie zawodników? Z jakich pieniędzy to ile, bo slyszalem ze nie z transferowych? Ile w ogole kosztuje rejestracja zawodnikow ze w la liga jest taki problem. Jakie jest obloczenie tego ile mamy pieniedzy na rejestracje, no chyba ze vieda piszczy w la lidze i dlatego tak jest...

0

@karci0 xd komentarz dnia

1

@Barca2022 to co tebas musialby zrobic by temu zapobiec?

0

@dejwor dzieki koledzy bo ja jestem w trasie i nie zobaczylem mapy jak wyglada sytuacha w madrycie

0

Dlaczego grajków ciągnie do fc barcelony, ludzie mówią że to też ze względu dobrego miejsca do zycia. W takim razie w Madrycie nie ma plaz slonca i klubow?

0

@Pawlak1992 to dlaczego byla taka gierka ze strony mediow/messiego?

0

@Luciano99 dani i daniel alves to te same osoby? Dlaczego teraz neymar ma jr?

0

@Emhyr to tam sa jakies dziwne sloty?

0

@creativeopinion co by nam dala spolka akcyjna? Wtedy socios nie bedzie?

0

@FrankliN7 co to juvenil

0

@robertocarlos76 no wlasnie cos tych emerytow przyciaga ta barcelona, to tam az sa takie dobre warunki do zycia?

0

@Arczi87 to z jakiej okazji akirat u nas musi byc restrykcyjne, to nasza liga az tak pieniedzmi trzaska ze trzeba robic restrykcyjne ffp?

2

@J23Closs najlepszy cytat "Barcelona to wiecej niz klub" ;)

0

W kazdej lidze jest tez takie FFP poeczas rejwstracji?

0

@_M4rtin @MesQueUnClub_87 dzieki za odpowiedzi chlopaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?