dejwor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 jutro zobaczysz prawdziwą piłę
0
@Death_voice tak się zastanawiam czy takie niewyobrażalne wyniki które wtedy były nie były przez to że wtedy poziom był niższy? Wiadomo nadal Messi GOAT
1
@FcPortoFan1999 to jeszcze jest tyle szans? ja myslalem ze po tych playoffach koniec a tu jeszcze drugie beda zimowe penwie
0
@Volley wiadomo, ze od biedy so moze zagrac na po, ale lepiej jakby byl normalny po :) a pilka hmm jezeli interesowaniem nazywamy czytanie wszystkiego co związane z barceloną to od 2 lat
1
@Maoao co oznacza fałszywy skrzydłowy?
1
@FcPortoFan1999 ciekawie by bylo jakby t1 nie pojechalo na worldsy
0
@Volley to jest mocna roznica miedzy PO?
0
@Encore to my nie mamy PO z krwi i kosci?
0
@Barca1922 chyba messi powinien dostac juz na zwieczenie kariery ta ostatnia zp
0
@Barca1922 + marka robi swoje chyba
0
@Volley kounde i araujo sa standardowo obroncami srodkowymi? Nie wiem czy to tak sie mowi na to, no ze nie sa prawi i lewi hehe
0
@Barca1922 to byl przyklad, czy moc mundialu by wszystko zaslonila
0
@Barca1922 czyli jak nic nie zrobisz w sezonie a wygrasz mundial to dostajesz zp? To jest przyklad
0
@Barca1922 mundial ma az taką wage ze insta dostaje sie zp?
0
@ForcaMilosz dziwne, skoro kupujesz pilkarza to chyba wiesz czy na go ciebie stac
0
Na jakiej zasadzie działa rejestrowanie zawodników? Z jakich pieniędzy to ile, bo slyszalem ze nie z transferowych? Ile w ogole kosztuje rejestracja zawodnikow ze w la liga jest taki problem. Jakie jest obloczenie tego ile mamy pieniedzy na rejestracje, no chyba ze vieda piszczy w la lidze i dlatego tak jest...
0
@karci0 xd komentarz dnia
1
@Barca2022 to co tebas musialby zrobic by temu zapobiec?
0
@dejwor dzieki koledzy bo ja jestem w trasie i nie zobaczylem mapy jak wyglada sytuacha w madrycie
0
Dlaczego grajków ciągnie do fc barcelony, ludzie mówią że to też ze względu dobrego miejsca do zycia. W takim razie w Madrycie nie ma plaz slonca i klubow?
0
@Pawlak1992 to dlaczego byla taka gierka ze strony mediow/messiego?
0
@Luciano99 dani i daniel alves to te same osoby? Dlaczego teraz neymar ma jr?
0
@Emhyr to tam sa jakies dziwne sloty?
0
@creativeopinion co by nam dala spolka akcyjna? Wtedy socios nie bedzie?
0
@FrankliN7 co to juvenil
0
@robertocarlos76 no wlasnie cos tych emerytow przyciaga ta barcelona, to tam az sa takie dobre warunki do zycia?
0
@Arczi87 to z jakiej okazji akirat u nas musi byc restrykcyjne, to nasza liga az tak pieniedzmi trzaska ze trzeba robic restrykcyjne ffp?
2
@J23Closs najlepszy cytat "Barcelona to wiecej niz klub" ;)
0
W kazdej lidze jest tez takie FFP poeczas rejwstracji?
0
@_M4rtin @MesQueUnClub_87 dzieki za odpowiedzi chlopaki