0

@Cule1234 wedlug cafe to lewandowski dołozył od siebie 95% zeby byl karniaczek

0

@tomek8756 tak to działa w dwie strony odnośnie stylów

15

byłem w szoku że uznali DLA NAS

3

@MesQueUnClub96 jak real wygra lige z 2 punktami przewagi to nikt tego nie bedzie pamietal, dobrze ze my karnych nie dostajemy

0

@Aragorn33 ja już do tego przywykłem, tak po prostu musi być - dziwne że my poprzednią lige wygraliśmy skoro sędziowanie jest pod real

0

@Aragorn33 nie rozumiem juz tego placzu o sędziowanie, real jest pierwszy więc każdy sędzia się z tego cieszy, var pewnie też, prezes ll pewnie tez sie cieszy z tego

0

@dom3kk lewy za duzo kosztowal by siedziec na lawce

0

@mrboom to bylo przesmiewcze, tez jestem barceloniarzem

0

zdarzyło sie kiedyś w profesjonalnej piłce aby drużyna która wygrała ligę nie przegrała i nie zremisowała? no że same wygrane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr przypominam ze oni jeszcze nie przegrali meczu

7

dobrze ze my oplacamy sędziów

0

real w tym sezonie przegra lub zremisuje?

0

@Uukasz_93 wiadomo, bo maja wiecej punktow od nas

1

mowilem ze real wygra, tak zawsze jest ze jakims cudem to zrobia

1

@Comentateiro pewnie real wygra neistety

0

akurat wiedzialem ze real wygra bo tak jest zawsze jakims cudem cos sie stanie ;/

0

@LM10GOAT napewno real strzeli tak zawsze bylo

0

@Firestone niestety i tak pewnie zapoda jakas bramke i bedzie bohaterem narodowym...

0

@KrwawiaceoczyVEB e tam czepaisz sie o takie dueprele

0

@KrwawiaceoczyVEB e tam taki drobny detal

0

@Szmulek znajac zycie wklepną bramke i tyle bedzie z tego smiania sie ;/ patrzac historycznie to oni z nimi wygrywaja caly czazs

0

@Bobo25 spoookojnie spoookojnie wleci szybko czerwona kartka i juz bedzie normalnie :D

0

@MesQueUnClub96 znajac zycie bedzie ratowal...

0

@Kamil689 tak musi byc

0

@mindbender84 zapewnie tak bedzie, szybkie kartki - wtedy real strzeli brameczki i wszyscy bedziemy sie nimi podniecac i belinghamem

0

@IronSanHybrid która minuta na minusie

0

@IronSanHybrid w której minucie mówił o yamalu?

0

@Sergio_Devils jestem panikarzem hehe

0

@SenseiFCB niby huk ale oni sa nad nami w tabelce, no wlasnie jak to wygladalo rok temu poczatek tabeli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?