dejwor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 wedlug cafe to lewandowski dołozył od siebie 95% zeby byl karniaczek
0
@tomek8756 tak to działa w dwie strony odnośnie stylów
15
byłem w szoku że uznali DLA NAS
3
@MesQueUnClub96 jak real wygra lige z 2 punktami przewagi to nikt tego nie bedzie pamietal, dobrze ze my karnych nie dostajemy
0
@Aragorn33 ja już do tego przywykłem, tak po prostu musi być - dziwne że my poprzednią lige wygraliśmy skoro sędziowanie jest pod real
0
@Aragorn33 nie rozumiem juz tego placzu o sędziowanie, real jest pierwszy więc każdy sędzia się z tego cieszy, var pewnie też, prezes ll pewnie tez sie cieszy z tego
0
@dom3kk lewy za duzo kosztowal by siedziec na lawce
0
@mrboom to bylo przesmiewcze, tez jestem barceloniarzem
0
zdarzyło sie kiedyś w profesjonalnej piłce aby drużyna która wygrała ligę nie przegrała i nie zremisowała? no że same wygrane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr przypominam ze oni jeszcze nie przegrali meczu
7
dobrze ze my oplacamy sędziów
0
real w tym sezonie przegra lub zremisuje?
0
@Uukasz_93 wiadomo, bo maja wiecej punktow od nas
1
mowilem ze real wygra, tak zawsze jest ze jakims cudem to zrobia
1
@Comentateiro pewnie real wygra neistety
0
akurat wiedzialem ze real wygra bo tak jest zawsze jakims cudem cos sie stanie ;/
0
@LM10GOAT napewno real strzeli tak zawsze bylo
0
@Firestone niestety i tak pewnie zapoda jakas bramke i bedzie bohaterem narodowym...
0
@KrwawiaceoczyVEB e tam czepaisz sie o takie dueprele
0
@KrwawiaceoczyVEB e tam taki drobny detal
0
@Szmulek znajac zycie wklepną bramke i tyle bedzie z tego smiania sie ;/ patrzac historycznie to oni z nimi wygrywaja caly czazs
0
@Bobo25 spoookojnie spoookojnie wleci szybko czerwona kartka i juz bedzie normalnie :D
0
@MesQueUnClub96 znajac zycie bedzie ratowal...
0
@Kamil689 tak musi byc
0
@mindbender84 zapewnie tak bedzie, szybkie kartki - wtedy real strzeli brameczki i wszyscy bedziemy sie nimi podniecac i belinghamem
0
@IronSanHybrid która minuta na minusie
0
@IronSanHybrid w której minucie mówił o yamalu?
0
@Sergio_Devils jestem panikarzem hehe
0
@SenseiFCB niby huk ale oni sa nad nami w tabelce, no wlasnie jak to wygladalo rok temu poczatek tabeli?