dejwor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matt121 wiadomo ze to działa w dwie strony, ale dziwne jest to że takie wyzwiska i pogarda idą jak to tylko transfer grajka, ale to chyba juz tak musi byc
0
@Pawel1985 wiadomo
2
czasami wchodzę na realmadrytpl zeby przeczytac co sądzi druga strona na temat transferów itd, czemu oni nas tak wyzywają jak coś się stanie np, w tym transferze? Dali lepszą ofertę, trudno ale czemu tak sie wysmiewaja to ja nie wiem, jakby im zycie to zmienilo kto jest w realu...
0
@David_Martin dzwine, to barcelona musiala go bardzo urzec lub pieniadze bo urzekly bo nie wiem ile w city dostawal
0
takie mam myslenie na temat kontraktów a dokładnie gundogana, jeżeli mu się skończył kontrakt w city to barca nie musi płacic city za niego + dla niego, tylko od razu dla niego i tyle? Jeżeli mu się kontrakt skończył to nie może dostać nowego, jak to działa? Dziwne że przyszedł ze zwycięzkiego city do barcelony ale w sumie miło, a moze przez klimaty że barcelona ciepło i morze, tak niektorzy mowia :D
1
tak mnie zastanawia co gundoganem kierowalo ze nas wybral jak (tak slyszalem) premier league jest lepsze niz la liga, idziesz ze zwyciezkiego city do barcelony, dziwne no ale jak konrakt mu wygasl to w druzynie nie mozna dostac drugiego? jak to dziala?
3
o co chodzi że za darmo on jest, chodzi że mu się kontrakt skończył i nie trzeba płacić city za transfer? tylko kase za kontrakt ktory dostal w barcy?
2
co barcelona musi zrobić by była wypłacalna, ile czasu musi minąć normalnej dyspozycji pieniężnej a nie wywalanie na głupoty bysmy byli w tym finansowym fair play itd?
0
@Koriolan w ogóle dlaczego barcelona jest postrzegana za najlepsze miejsca do zycia, bo jest tam ciepło?
0
@jondeca no chyba ze tak jezeli barcelona zarabia z turystow to mogla ja mocno zabilec, a real nie zarabiaz az tak z turystki?
0
@kejdzi jak on ich blokuje ze nie moga wydac 20mln? z jakiego wzgledu
0
@kejdzi wlasnie patrzac na real myslalem ze akzdy sobie dobrze radzi :D
0
@jondeca to dlaczego barca az tak cierpi a reszta klubow nie skoro tak dobrze sie tzymala
0
@fcbarcafan19 dziwne
0
mam do was pytanie na temat zaległości pieniężnych barcelony (uprzedam że nie śledziłem wtedy kiedy to się działo za bardzo, więc tak mniej więcej co się działo). A więc tak, barcelona wydawałą za dużo pieniędzy przez batolomeu bo on dawał za ciężkie kontrakty pieniężne na lewo i prawy i teraz barcelona przez to wszystko pokutuje że nie może wydawać tylu pieniędzy ile chce? Dlaczego barcelona w ogóle nie może wydawać tyle pieniędzy, kto jej to blokuje i dlaczego? Z dźwignie finansowej pieniądze się jakoś inaczej liczą? Kiedyś czytałem że jest jakiś przelicznik że 3 euro to barcelona może wtedy wydać 1? jakoś tak. W ogóle jak barcelona funkcjonowała jak bartolomeu wywalał kase na lewo i prawo i każdy był z tego zadowolony?
1
jak oni chcą pozyskać neymara jak messiego nie dali rady?
1
@Maker0 jaka firma wydala komunikat ze ma miliard budzetu?
1
nie śledze mocno tego tematu, jak barcelona chciała zdobyć messiego mając -250mln? Mogli to jakoś obejść? Chyba wtedy trzeba by było pół piłkarzy sprzedaż dla messiego - on może kiedy chce kontrakt mls zerwać, jak ten kontrakt wygląda? bo slyszalem w komentarzach ze ludzie trzyamaj kciuki ze sezon zagra i 2 sezony w barcelonie :D