derekszmid79
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramsey jest takim Paulinho dla Arsenalu :P
2
Wiesz, żeby jeszcze potrafili zaśpiewać coś innego niż "Puta Barca".
2
Myślę, że w przerwie można ściągać Coutinho z trybun.
33
Oj widzę, że Valverde ma jeszcze ten sentyment do byłego klubu...
4
Myślę, że jakby Stones był francuzem to na pewno nie nazywałby się Umtiti :D
2
Ej, normalnie chciałbym wystawić oceny piłkarzom Betisu :D
1
Ja wiem czy Andres bez szału ? Dziś może rzeczywiście nie był za bardzo widoczny, natomiast jak już był przy futbolówce to gwarantował otwierające podania, przerzuty i drybling. Nie jest to może jego najlepsza wersja, ale na moje spisał się bardziej przyzwoicie niż przeciętnie.
19
Myślę, że Denis i Paulinho w pełni zasłużyli na pierwszą jedenastkę, oby potwierdzili fakt, że nie są tylko dobrymi zmiennikami.
1
To nie tylko walka Canelo, ale moim zdaniem jedna z lepszych walk od paru ładnych lat :D
0
No jakby nie patrzeć to jego motoryczność wyglądała tak jakby rzeczywiście wcześniej pauzował kilka miesięcy.
2
Dzisiejszy Luis Suarez wyglądał jak ten Suarez, ktory się wprowadzał do drużyny w 2014 roku.
0
Co jak co, ale zawodnicy świetnie wywiązali się
z założeń taktycznych.
0
Ktoś wie czy obejrzę walkę Golovkina z Canelo Alvarezem w Cyfrowym Polsacie?
0
1. Lionel Messi/ Ronaldinho
2.Luis Figo
3.Lionel Messi
4.Ronaldinho
5.Andre Gomes
6.Keirrison
7.Cesc Fabregas
8.Andre Gomes
9.Jordi Alba
10.Barcelona- PSG - 6:1, Barcelona-Arsenal- 2:1 (2006)
11. Bayern- Barcelona - 4:0
12.Pep Guardiola/ Johan Cruyjff
13. sir Bobby Robson
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Naprawdę nie potrafię skumać skąpej ilości występów Alby w ostatnim czasie. Gość jest urodzonym wahadłowym i przejście na system 3-4-3 powinno mu zagwarantować pierwszą jedenastkę, natomiast siedzi na ławie kosztem wpuszczania rudego. Już nawet nie chcę mi się pisać o tym jak bardzo przydatne są jego wejścia lewą flanką po podaniach Messiego czy też jego współpraca z Neymarem.
0
Gramy jak jakiś Sunderland...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mój Boże Hazard....
4
Potrzebują pomocy psychologicznej.
0
Dlaczego nikt spoza Hiszpanii nie przyczepi się do tej obs**nej g**nem federacji z Tebasem na czele. Zatrudniają jakiś skończonych patałachów na stanowiska sędziowskie. Owi "sędziowie" po takim kryminale jaki się odgrywa w ostatnim czasie byli by po prostu zdegradowani, bądź zostali by obciążeni sankcjami tak jak np. w Anglii. Tam się z nimi nie patyczkują, a tutaj!? Nic. Kiedy w ostatnim czasie nieuznano tak oczywistego gola w topowych Europejskich ligach? Goal-line? Po co to komu? Ponadto przypomina mi się mecz Arsenal - Burnley. Kiedy ostatni raz w Hiszpanii doliczono z 7 minut dodatkowego czasu?
35
Panie Enrique, jeśli lubi Pan Vidala to Roberto musi być pańskim synem.
0
i ta zmarnowana setka Higuaina xD
10
Możecie se dalej bronić Paco, ale dla mnie gość to jest jakieś nieporozumienie. W drugiej połowie to pierwszy raz go zobaczyłem w 70 minucie. Powiecie że autobus, a 3x bardziej zauważalnym zawodnikiem był nasz stoper. defensywa która straciła bodajże 16 goli w 11 meczach, a on nawet w najmniejszym stopniu nie jest w stanie niczym zagrozić.
2
Bo Ronaldu to skrzydłowy..... Oh wait
0
sweaty goal w 69' minucie xD
0
zawsze ich myliłem na mundialu 2014 :D
3
Bravo umiera ze śmiechu XD
0
Swoją drogą dobry mecz, przyjemny dla oka :D
1
W Barcelonie to nie przegrywał takich meczów 3:0 ;D