0

Ramsey jest takim Paulinho dla Arsenalu :P

2

Wiesz, żeby jeszcze potrafili zaśpiewać coś innego niż "Puta Barca".

2

Myślę, że w przerwie można ściągać Coutinho z trybun.

33

Oj widzę, że Valverde ma jeszcze ten sentyment do byłego klubu...

4

Myślę, że jakby Stones był francuzem to na pewno nie nazywałby się Umtiti :D

2

Ej, normalnie chciałbym wystawić oceny piłkarzom Betisu :D

1

Ja wiem czy Andres bez szału ? Dziś może rzeczywiście nie był za bardzo widoczny, natomiast jak już był przy futbolówce to gwarantował otwierające podania, przerzuty i drybling. Nie jest to może jego najlepsza wersja, ale na moje spisał się bardziej przyzwoicie niż przeciętnie.

19

Myślę, że Denis i Paulinho w pełni zasłużyli na pierwszą jedenastkę, oby potwierdzili fakt, że nie są tylko dobrymi zmiennikami.

1

To nie tylko walka Canelo, ale moim zdaniem jedna z lepszych walk od paru ładnych lat :D

0

No jakby nie patrzeć to jego motoryczność wyglądała tak jakby rzeczywiście wcześniej pauzował kilka miesięcy.

2

Dzisiejszy Luis Suarez wyglądał jak ten Suarez, ktory się wprowadzał do drużyny w 2014 roku.

0

Co jak co, ale zawodnicy świetnie wywiązali się
z założeń taktycznych.

0

Ktoś wie czy obejrzę walkę Golovkina z Canelo Alvarezem w Cyfrowym Polsacie?

0

1. Lionel Messi/ Ronaldinho
2.Luis Figo
3.Lionel Messi
4.Ronaldinho
5.Andre Gomes
6.Keirrison
7.Cesc Fabregas
8.Andre Gomes
9.Jordi Alba
10.Barcelona- PSG - 6:1, Barcelona-Arsenal- 2:1 (2006)
11. Bayern- Barcelona - 4:0
12.Pep Guardiola/ Johan Cruyjff
13. sir Bobby Robson

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Naprawdę nie potrafię skumać skąpej ilości występów Alby w ostatnim czasie. Gość jest urodzonym wahadłowym i przejście na system 3-4-3 powinno mu zagwarantować pierwszą jedenastkę, natomiast siedzi na ławie kosztem wpuszczania rudego. Już nawet nie chcę mi się pisać o tym jak bardzo przydatne są jego wejścia lewą flanką po podaniach Messiego czy też jego współpraca z Neymarem.

0

Gramy jak jakiś Sunderland...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

mój Boże Hazard....

4

Potrzebują pomocy psychologicznej.

0

Dlaczego nikt spoza Hiszpanii nie przyczepi się do tej obs**nej g**nem federacji z Tebasem na czele. Zatrudniają jakiś skończonych patałachów na stanowiska sędziowskie. Owi "sędziowie" po takim kryminale jaki się odgrywa w ostatnim czasie byli by po prostu zdegradowani, bądź zostali by obciążeni sankcjami tak jak np. w Anglii. Tam się z nimi nie patyczkują, a tutaj!? Nic. Kiedy w ostatnim czasie nieuznano tak oczywistego gola w topowych Europejskich ligach? Goal-line? Po co to komu? Ponadto przypomina mi się mecz Arsenal - Burnley. Kiedy ostatni raz w Hiszpanii doliczono z 7 minut dodatkowego czasu?

35

Panie Enrique, jeśli lubi Pan Vidala to Roberto musi być pańskim synem.

0

i ta zmarnowana setka Higuaina xD

10

Możecie se dalej bronić Paco, ale dla mnie gość to jest jakieś nieporozumienie. W drugiej połowie to pierwszy raz go zobaczyłem w 70 minucie. Powiecie że autobus, a 3x bardziej zauważalnym zawodnikiem był nasz stoper. defensywa która straciła bodajże 16 goli w 11 meczach, a on nawet w najmniejszym stopniu nie jest w stanie niczym zagrozić.

2

Bo Ronaldu to skrzydłowy..... Oh wait

0

sweaty goal w 69' minucie xD

0

zawsze ich myliłem na mundialu 2014 :D

3

Bravo umiera ze śmiechu XD

0

Swoją drogą dobry mecz, przyjemny dla oka :D

1

W Barcelonie to nie przegrywał takich meczów 3:0 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?