1

@tbas Chciałem tutaj zwrócić uwagę na to, że znowu w pierwszej jedenastce widzimy jednocześnie Pique, Lengleta, Roberto (gra ostatnio coraz częściej), Albę, Buquetsa. To jest kręgosłup drużyny przesycony sukcesami, ale obecnie grający istną kaszanę. Kiedy Ci zawodnicy grają ze sobą, to drużynie brakuje zaangażowania, ponadto nie po raz pierwszy można odnieść wrażenie, że ci gracze sa przekonani o tym, że mecze z drużynami typu Levante, Granada same się wygrają.

16

W oczy rzuca się jedna rzecz. Ze składu wypada przez kontuzje wielu zawodników pierwszego składu. Koeman zmuszony jest grać wychowankami, a w lini defensywy przez sporą część sezonu gra Mingueza, Araujo. W tym momecie zaczynamy prezentować większą intensywność, zdarzają się głupie błędy obrońców, ale generalnie gra na wyprzedzenie Minguezy i solidna postawa Araujo sprawiają, że ten blok defensywny nie wygląda najgorzej (choć można by nastawić się, że przy obecności młokosów w obronie ta formacja będzie istną katastrofą). Mamy końcówkę sezonu depczemy Atletico po piętach, a tu nagle do obrony wracają już na stałe Pique i Roberto gra coraz częściej. Dokładając do tego niestabinego Lengleta widzimy ponownie blok defensywny, które zaliczył kompromitujące porażki w Europie. I co? Znowu zaczynamy frajersko tracić punkty, ba możnaby odnieść wrażenie, że obecna defensywa jest żywcem wyjęta z Barcy B. Znowu w ważnych meczach nie ma zaangażowania, a stare wygi dobitnie pokazują, że ich czas w tym klubie powinien się skończyć.

26

Dawno nie widziałem tak słabego półfinalisty jak Real. Gdyby nie korzystna dla nich drabinka to ćwierćfinał to powinien być dla nich maks.

0

@MaTt_BarcaFan No to czekam na to aż utworzą konfederację zachodnią dla Barcelony Realu i konfederację Wschodnią dla takiego Milanu czy Juventusu.

0

@MaTt_BarcaFan No a głównym tematem tej dyskusji jest superliga zrzeszająca kluby piłkarskie

0

@MaTt_BarcaFan Dlatego poziom "soccera" w Stanach jest taki wysoki, że większość amerykanów woli obejrzeć to co dzieje się na europejskich podwórkach.

0

@MaTt_BarcaFan Nie no spoko, to możemy wyrzucimy z krajowych lig jakiś przeciętniaków co nie mają kasy na transfery, bo to zbyt romantyczne trzymać takie kluby w jednej lidze z "gigantami".

0

@Barca1992 A hajs za prawa telewizyjne to kto dostaje? Drużyny z dołu tabeli?

0

@MaTt_BarcaFan Taki Ajax czy Monaco potrafiły nieraz zajść daleko. To były uroki LM, że takie kluby mogły zaistnieć i pokonać niekiedy faworyzowanego przeciwnika takiego chociażby jak City czy Real. Rok temu o finał biły się Lipsk i Lyon także nie zakładajmy z góry, że słabszy przeciwnik jest skazany na odpadnięcie już w 1/8.

0

@Roobo Takie coś można jeszcze puścić, ale podyktowanie karnego na Dembele to była konieczność i z tego sędzia nie ma się jak wybronić.

16

@Avatarr Mingueza

3

@tomek8756 No tak, Sevilla pod butem przez 120 minut, multum stworzonych sytuacji, ale przecież to czysty fart.

6

PSG robi świecę samochodem

12

Wszedłem z ciekawości na polską stronę Athleticu Bilbao. Tam jest więcej komentarzy pod artykułami i ogólnie więcej osób się udziela niż na stronie PSG xD.

0

Liczę na to, że minuty przeznaczone dla Trincao dostanie dziś De la Fuente

0

Jakiś plus, że Lenglet usiadł z dupą

0

@Kajtek77 Koniecznością to jest kupienie solidnego środkowego obrońcy żeby padalce na stoperze nie grały

1

@MrShakira Ta z sezonu 16/17 jest bezkonkurencyjna, szkoda że udało się ugrać tylko Puchar Króla wtedy, bo tak to zawsze lepsze wspomnienia można z nią skojarzyć.

0

Błagam tylko nie to niedorozwinięte 4-4-2

0

@Firestone Depay starszy i pewnie więcej by zarabiał. Liczby mają podbne w tym sezonie

0

Może by tak przygarnąć Marcusa Thurama zimą?

0

@kempnou Trincao narazie wyszedł jeden przyzwoity mecz z kopciuszkiem ligi mistrzów. Jak dostawał szansę z poważniejszymi rywali to nic ciekawego nie pokazywał ba prezentował się bardzo przeciętnie. O Griezmannie, który wiecznie szuka swojej pozycji nie bedę się rozpisywał, bo gość ani liczb nie daje ani nie wnosi praktycznie nic do gry ofensywnej zespołu. Z kolei Dembele, który jest chaotyczny już nie raz pokazywał, że potrafi rozegrać dobre spotkania z rywalami z wyższej półki (Tottenham, Altetico).

3

@kempnou Dembele na prawym skrzydle czuje się najbardziej komfortowo. Nie widzę sensu w wystawianiu na siłę wolniejszego Griezmanna czy Trincao kiedy możemy mieć autostradę po lewej stronie Juve.

2

Przy braku Alexa Sandro, obowiązkiem jest wystawienie Dembele na prawym skrzydle. Griezmanna widzę tylko i wyłącznie za Messim. Jeśli i tam nie wypali to pożegnałbym go w najbliższym okienku transferowym.

0

@BarcaInfo I to mówi ich były trener

1

@shinthps Jeśli o mnie chodzi, to uważam że pojawianie się takiego ekscentryka jakim był Brother Mouzone, było wartością dodatnią dla serialu. Natomiast jeśli spojrzymy na to jak wyglądał sezon czwarty, to faktycznie Brat mógłby się nie odnaleźć.

0

@Colon To była ciekawa postać. Szkoda, że gość na długo nie zagościł w serialu.

1

@Colon Brother Mouzone?

14

Atalanta ma 70 bramek strzelonych w lidze w tym sezonie, robi wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?