0

@FafitFCB nasz Ousmanek

1

@PanPatrykk

pamiętam jak nagrał tą piosenkę w trakcie sezonu 14/15. Wszyscy pamiętamy jak zakończył się sezon.

0

@Mathew86 Myślę, że to Tadic częściej gra na 10, Ziyech często był wystawiany w linii pomocy

0

@Bartek22 Jak tak patrzę na naszych pomocnikow i ich mizerny dorobek jeśli chodzi o kluczowe podania, to czemu nie?

0

A może by tak wyciągnąć Ziyecha z Ajaxu?

0

@Kengo moje Fantasy właśnie zdechło w tym momencie

0

@Colon ciekawe czy piłkarze Barcelony wstawiliby się tak za Valverde :P

13

Jeden z niewielu w klubie, który myśli o wyciąganiu wniosków.

0

@masq ze staroci polecam The Wire i Deadwood.

1

@kenneth99 tylko nie zabijaj innych, ok?

8

Tylko w przypadku odejścia 2,3 pomocników. Na chwilę obecną mamy wystarczająca ilość zawodników w środku pola.

3

@krissu8 Roberto Martinez

1

@pax Tak zniwelował wartość pomocy, że aż przypomniała mi się ta akcja Iniesty

0

@Qlewer Ja nie mam żadnych oczekiwań co do jego nowych produkcji, każdy jego film po "Nowych porządkach" to chłam, lep na muchy.

9

@Qlewer odpaliłeś zwiastun nowego filmu Vegi i serio spodziewałeś się jakiegoś poważnego przedstawienia problemów w polityce ? XD

1

Moim zdaniem to nie byłoby takie głupie rozwiązanie, bo na tę chwilę nie mamy lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia (Dembele lepiej czuje się na prawej stronie, a jak się prezentuje Coutinho na skrzydle to wszyscy wiemy).
Ponadto Sane jest wypychany z City przez Pepa, dlaczego by nie skorzystać.

1

Wiem, że pomysł z kosmosu, ale może by tak wymienić Coutinho bądź Dembélé za Sané? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jak Barca Enrique przegrywała ważne spotkania to pierwsze co robił trener to przyjmował winę na siebie, niezależnie od tego czy on sam przegrał mecz taktycznie czy zawodnicy się nie popisali,a w przypadku Valverde standardowe biadolenie.....

0

Prawda to, do wygrania LM potrzeba nutki boiskowego szaleństwa. Jeśli nie skończymy z tym pragmatyzmem staniemy się drugim Juventusem na arenie międzynarodowej.

0

Super, będzie można zobaczyć rywalizację Ter Stegena i Cillessena ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

To jest takie typowe biadolenie, równie dobrze w pierwszym meczu na Camp Nou mogło być 3:1 dla Barcy. Mogło być, a nie było.

0

Co jak co, ale Valverde ma patent na Real

15

Jaki ojciec chciałby stracić własne dziecko

0

To, że trener lipnie ich przygotował do tego meczu to jedno, ale zaangażowanie niektórych piłkarzy w tym spotkaniu to było istne dno.

0

Gil Manzano obsługuje VAR dzisiaj

0

Niech on już wróci do tego niedorozwiniętego 4-4-2 byleby wyniki były, bo o widowiskowej grze to można zapomnieć...

0

Oni powinni wyciągnąć wnioski po fazie grupowej, a nie dopiero teraz.

0

Że się nie złamał :O

6

Te słupki to chyba karma za 2012

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?