derekszmid79
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB nasz Ousmanek
1
@PanPatrykk
0
@Mathew86 Myślę, że to Tadic częściej gra na 10, Ziyech często był wystawiany w linii pomocy
0
@Bartek22 Jak tak patrzę na naszych pomocnikow i ich mizerny dorobek jeśli chodzi o kluczowe podania, to czemu nie?
0
A może by tak wyciągnąć Ziyecha z Ajaxu?
0
@Kengo moje Fantasy właśnie zdechło w tym momencie
0
@Colon ciekawe czy piłkarze Barcelony wstawiliby się tak za Valverde :P
13
Jeden z niewielu w klubie, który myśli o wyciąganiu wniosków.
0
@masq ze staroci polecam The Wire i Deadwood.
1
@kenneth99 tylko nie zabijaj innych, ok?
8
Tylko w przypadku odejścia 2,3 pomocników. Na chwilę obecną mamy wystarczająca ilość zawodników w środku pola.
3
@krissu8 Roberto Martinez
1
@pax Tak zniwelował wartość pomocy, że aż przypomniała mi się ta akcja Iniesty
0
@Qlewer Ja nie mam żadnych oczekiwań co do jego nowych produkcji, każdy jego film po "Nowych porządkach" to chłam, lep na muchy.
9
@Qlewer odpaliłeś zwiastun nowego filmu Vegi i serio spodziewałeś się jakiegoś poważnego przedstawienia problemów w polityce ? XD
1
Moim zdaniem to nie byłoby takie głupie rozwiązanie, bo na tę chwilę nie mamy lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia (Dembele lepiej czuje się na prawej stronie, a jak się prezentuje Coutinho na skrzydle to wszyscy wiemy).
Ponadto Sane jest wypychany z City przez Pepa, dlaczego by nie skorzystać.
1
Wiem, że pomysł z kosmosu, ale może by tak wymienić Coutinho bądź Dembélé za Sané? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak Barca Enrique przegrywała ważne spotkania to pierwsze co robił trener to przyjmował winę na siebie, niezależnie od tego czy on sam przegrał mecz taktycznie czy zawodnicy się nie popisali,a w przypadku Valverde standardowe biadolenie.....
0
Prawda to, do wygrania LM potrzeba nutki boiskowego szaleństwa. Jeśli nie skończymy z tym pragmatyzmem staniemy się drugim Juventusem na arenie międzynarodowej.
0
Super, będzie można zobaczyć rywalizację Ter Stegena i Cillessena ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
To jest takie typowe biadolenie, równie dobrze w pierwszym meczu na Camp Nou mogło być 3:1 dla Barcy. Mogło być, a nie było.
0
Co jak co, ale Valverde ma patent na Real
15
Jaki ojciec chciałby stracić własne dziecko
0
To, że trener lipnie ich przygotował do tego meczu to jedno, ale zaangażowanie niektórych piłkarzy w tym spotkaniu to było istne dno.
0
Gil Manzano obsługuje VAR dzisiaj
0
Niech on już wróci do tego niedorozwiniętego 4-4-2 byleby wyniki były, bo o widowiskowej grze to można zapomnieć...
0
Oni powinni wyciągnąć wnioski po fazie grupowej, a nie dopiero teraz.
0
Że się nie złamał :O
6
Te słupki to chyba karma za 2012