Abonenci Canal+ posiadający dekoder 4k oraz Canal+w pakiecie ,mają dostęp do PL od kanału 981.Jeżeli ,te kanały się nie pojawiają należy wyłączyć dekoder z prądu i ponownie uruchomić. I problem z głowy.
@Fenyx Ja jestem wielką fanką Novaka i uwazam, ze to będzie ciężki mecz dla Serba, niestety!!Liczę że wygra oczywiście, nie jestem pewna jednak, czy łatwo. Myslę, ze warto oglądać to spotkanie, bo Sinner gra bardzo dobrze!! I wcale nie jest wykluczone, ze Włoch wygra.Pozdrawiam
1
@Tarins o 22 xxxxxxxxxxxxx
1
@Piernikowy tvn
0
@czółkovsky ja nawet bardzo!!
0
@Pilka_jest_okragla tez jestem zachwycona tym piłkarzem!!!
2
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, dla mnie to okienko było znakomite!!!!
6
Alba???To nie błąd na stronie??trochę w szoku jestem...
0
@kakusus dla mnie jesteś bohaterem!!!Dużo zdrowia życzę i będę się modlić za Ciebie!!!Pozdrawiam serdecznie
1
@masq Trzymam kciuki żeby wszystko się udało!!Pozdrawiam serdecznie
2
FDJ musi zostać!!
2
@KmN Gratuluję i niech zdrowo rośnie!!
0
@malicinho napiszę Wam po oficjalnej konferencji z prezesem pod koniec sierpnia.
0
@malicinho będzie tańszy niż standardowa cena
1
@Cadafaz odłącz dekoder z prądu i uruchom ponownie
0
Abonenci Canal+ posiadający dekoder 4k oraz Canal+w pakiecie ,mają dostęp do PL od kanału 981.Jeżeli ,te kanały się nie pojawiają należy wyłączyć dekoder z prądu i ponownie uruchomić. I problem z głowy.
1
Jak ja lubię posłuchać Błażeja!!Pozdrawiam chłopaki
7
Świetny gośc z tego Roberta!!Nie doceniałam Go!!!
0
Będę oglądać.Brawo Panowie !
0
@fenix1983 ja złotą zdecydowanie kupię!
1
@kryhaa Sto lat!!! Wypij za tych, co w pracy muszą siedzieć hehe.Pozdrawiam
1
@Fenyx dziękuję bardzo
1
@Fenyx Ja jestem wielką fanką Novaka i uwazam, ze to będzie ciężki mecz dla Serba, niestety!!Liczę że wygra oczywiście, nie jestem pewna jednak, czy łatwo. Myslę, ze warto oglądać to spotkanie, bo Sinner gra bardzo dobrze!! I wcale nie jest wykluczone, ze Włoch wygra.Pozdrawiam
0
Jezu to już 14 lat!!!!!!To mi uświadamia jaka stara jestem hehe
1
Dla mnie to kłamcą jest i tyle!!!
0
@iniesta44 dziękuję:)Życzę miłego dnia
0
@Xavi6:) gdzie obejrzę??Bo przyznam, że mnie zachęciłeś:)
3
Świetny wywiad!!Brawa dla redakcji!!Pozdrawiam serdecznie
2
@Gandalf55 Nic dodać, nic ująć!!Suuper napisane!!!Pozdrawiam
3
@AmigoBlancos dużo zdrowia i oczywiście trzymam kciuki!!!Pozdrawiam
0
Uwielbiam Go!!!
0
@takisobiektos też tak uważam