0

@Bykunn oprócz pensji ,dostaje również premię, która w mojej firmie nie jest opodatkowana.Podatek muszę zapłacić sama. Stąd dopłata.Pozdrawiam

0

@prokofiew niestety dobrze. Pozdrawiam

0

Dla mnie był i zawsze będzie najlepszym piłkarzem!!!Pokochałam ten klub dzięki niemu!!!Oprócz magi, był takze pozytywną i radosną postacią na boisku!!! Żadne tam ,jakieś" skandaliki "tego nie zmienią!!!

0

@prokofiew ja mam do dopłaty 1500 zl

0

@haryveb944 nie tylko Ty.Ja też tak przeczuwałam.Liga jeszcze nie przegrana!!!Choć ciężko będzie coś ugrać. Pozdrawiam

1

@Prezes_sycylijczyk ja już daje, bo bez alkoholu nie dam rady oglądać tego meczu. Pozdrawiam

1

Ja już ledwo oddycham z nerwów hehe. Żebym nie trafiła na SOR, tak ja po pamiętnym meczu z Liverpoolem ????????

0

Brawo Julia !!!świetny wywiad.Czekamy na kolejne.

4

@Messiah10 ja również uważam, że trzeba dac mu szansę!!Razem z Tobą trzymam kciuki!Pozdrawiam

3

Oby szybko rozstał się z moim ukochanym klubem!!!

0

Ma rację niestety!!!

0

@elcaminodelsol też tak myślę!!!

2

@Encore strasznie mi szkoda Grizmana!!!Lubię tego piłkarza.

7

Przyznam się,że ma ciarki na całym ciele, po przeczytaniu tego wywiadu!!!!Może dlatego,że mam ogromną nadzieję, że nasza gra będzie lepsza!!!Już nie mogę się doczekać niedzieli!!!Wiem, że od razu,nie będzie fajerwerków hehe, ale powinno być lepiej!!!I tego się trzymam!!!!Pozdrawiam

0

@constantine16 zgadzam się z Tobą w sto procentach!!!Wina tutaj leży, po obu stronach. W piłce, tak jak w życiu, nic nie jest czarno-biale. Pozdrawiam

0

@koksik2700 też tak uważam!!!Uwielbiam Go!!!!Najlepszy piłkarz!!!

0

A moim zdaniem przegramy!!!!Bardzo chciałabym się mylic!!!Zawsze wierzę w tą drużynę, ale ostatnio ciężko mi być optymistką. Bardzo proszę na mnie nie krzyczec hehe. Takie jest moje skromne zdanie. Pozdrawiam i mimo wszystko trzymam kciuki!!!

0

@jacek905 zgadzam się.Równiez tak uważam

2

No to jest kryminał!!!!Ta gra tych naszych gwiazdek!!!

0

@NeyM Bo szef sportowy eleven sport, jest wielkim fanem Realu Madryt. A główny boss Canal +....Barcelony!!!Innego wytłumaczenia nie mam hehe.Pozdrawiam

1

Suarez niech do cyrku spada na trapez albo nie wiemy na co wtedy będzie łapami machał aż miło

0

Co za gowno gramy....nie mam pytań!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@alesandrro2 no właśnie od rana śledzę i nie ma info!!!Też bym chciała wiedzieć co z Leo

2

@jedrek7000 trzymam kciuki

0

Brawo!!!!Lepiej bym tego nie ujęła!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie On już odejdzie Błagam!!!!!!!!

0

Nie wierzę.......

0

Życzę powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?