Na początku sezonu już po pierwszych spotkaniach napisałam że nie jest to "moja"Barcelona(można sprawdzić komentarze).Z taką grą to jestem nawet zdziwiona że tracimy Tak mało do bialych (Nie liczę zaległego meczu)Na to się nie da patrzeć!!!I patrząc na to, kogo nasi wspaniali włodarze chcą na trenera w przyszłym sezonie i nasze "wspaniałe " transfery to jeszcze dlugo oczy będą mnie boleć!!!Chciałabym się mylić.. ..
Osobiście znam Pana Wolskiego i choć jest kibicem Realu ...to jego komentarze nie są stronnicze (zgadzam się z Tobą)warto też zauważyć,że potrafi docenić piękna piłkę,którą niewątpliwie gra Barcelona i za to wieki szacunek!!!bardzo mi brak jego komentarzy w lidze
Najpiękniejszy prezent na dzień kobiet....róże i perfumy od mojego męża , wypadły blado po tym co zrobiła Barcelona....nie mogę jeszcze w to uwierzyć!!!
Witam, liczę na dobrą grę naszej drużyny!!!i choć rozumiem podpowiada że nie damy rady....to serce mówi że.....kto jak nie my hehe!!!!Trzymajmy kciuki i bądźmy dumni z naszej drużyny!!!pozdrawiam i życzę pięknego dnia!!!
Zgadzam się w 100%z Tobą!!!!to jest koszmar.....ja wczoraj się popłakałam jak mała dziewczynka....na to co grają nie da się patrzeć!!!!Ale kibicuje tej drużynie odkąd skonczymam 10 lat a teraz mam prawie 40-stke hehe i mimo tak fatalnej gry będę im kibicować!!!!! Życzę miłego popołudnia
To było dno....żal było patrzeć!!!!i choć jest jeszcze rewanż to PSG to nie ogórki i tego zwycięstwa nam nie oddadzą niestety!!!!zawsze byłam i jestem z Barcelona na dobre i złe...serce krwawi ale cóż...może w przyszłym roku damy radę??....mimo tej porazki życzę Wam dobrej nocy
Kurde mam eleven sports ale jakoś nie lubię włoskiej piłki i nie oglądałam żadnego meczu Napoli.Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy mają jakieś szanse z białymi????wiadomo że w sporcie wszystko jest możliwe hehe ale.....będę wdzięczna za odpowiedź czy są jakieś szanse że pogonią Real???pozdrawiam
Tyle lat oglądam piłkę i zawsze mam problem hehe mój kobiecy mózg tego nie ogarniam,dlatego proszę się nie śmiać i grzecznie heh odpowiedzieć; ile real music wygrać żeby awansować????z góry dziękuję i pozdrswiam
I za co ten piękny chłopczyk dostanie nagrodę????chyba za urodę hehe.Jest tyłu utalentowanych pilkarzy (Messi nawet nie powinien być w tej stawce, bo on jest nie z tej planety hehe).Wiem że mam ból d..Y,ale nie mogę znieść tego jakie to niesprawiedliwe! !!!Ech no cóż pozostaje mieć nadzieję że to ostatnia Złota Piłka dla CR....choć jako kobieta muszę przyznać ze nieźle z niego ciasteczko!!!!!pozdrawiam
Przepraszam ale muszę coś napiasc (jak to kobieta)...pracuje w pewnej "super"korporacji hehe....wygrałam pewien konkurs i miałam otrzymać "super" prezent i otrzymałam......czapeczke i dres Realu Madryt!!!!masakra.....Jak to zobaczyłam to się rozplakalam hehe jakie było zdziwienie mojego szefa ...myślał że płacze że szczęścia.oddałam i powiedziałam że nie wezmę tego do rąk a co dopiero jak miałabym to założyć .....po czym o znajmilam ze więcej nie będę się starać jak będę takie głupie nagrody....normalnie zglupaial!!!!I właśnie ta mina była moja największa nagrodą! !!!hehe pozdrawiam
Zgadzam się ....ja też nie jestem optymistką jeżeli chodzi o ten mecz....ale wierzyć w zwycięstwo będę do ostatniego gwizdka!!! Trzymam kciuki i obyśmy wygrali!!!!
Niestety. ....miałam rację pisząc że z to nie TA BARCELONA! !!!oczy bolą jak się na to patrzy! !!!! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie... teraz Sevilla :(((
1
Hehe dobry jestes!!!!lepiej bym tego nie ujęła....tez się boję!!!!Ale mam cichą nadzieję,że zepna d.py i wreszcie pokażą że są BARCELONĄ!!!pozdrawiam
1
Na początku sezonu już po pierwszych spotkaniach napisałam że nie jest to "moja"Barcelona(można sprawdzić komentarze).Z taką grą to jestem nawet zdziwiona że tracimy Tak mało do bialych (Nie liczę zaległego meczu)Na to się nie da patrzeć!!!I patrząc na to, kogo nasi wspaniali włodarze chcą na trenera w przyszłym sezonie i nasze "wspaniałe " transfery to jeszcze dlugo oczy będą mnie boleć!!!Chciałabym się mylić.. ..
0
Ja też liczę chociaż na remis
0
Nie ma ...pozdrawiam
0
Hehe to żarty jakieś są!!!
0
Bardzo fajne!!!!Dzieki:))
0
A ja go lubię niestety hehe i ten gest uciszania tego nie zmieni....jesteśmy tylko ludźmi!!!
0
Osobiście znam Pana Wolskiego i choć jest kibicem Realu ...to jego komentarze nie są stronnicze (zgadzam się z Tobą)warto też zauważyć,że potrafi docenić piękna piłkę,którą niewątpliwie gra Barcelona i za to wieki szacunek!!!bardzo mi brak jego komentarzy w lidze
0
Ale ze mnie kibic ....jak z Koziej d.py trąba hehe pozdrawiam
1
Najpiękniejszy prezent na dzień kobiet....róże i perfumy od mojego męża , wypadły blado po tym co zrobiła Barcelona....nie mogę jeszcze w to uwierzyć!!!
3
No trudno ....ale sami sobie dali walnąć 4 bramki w Paryzu:((( wiadomo było że będzie ciężko....ale wiara umiera ostatnia....jeszcze piłka w grze....
0
Matko Boska!!!!!
0
Hehe celnie powiedziane!!!!pozdrawiam
0
Witam, liczę na dobrą grę naszej drużyny!!!i choć rozumiem podpowiada że nie damy rady....to serce mówi że.....kto jak nie my hehe!!!!Trzymajmy kciuki i bądźmy dumni z naszej drużyny!!!pozdrawiam i życzę pięknego dnia!!!
0
Zgadzam się w 100%z Tobą!!!!to jest koszmar.....ja wczoraj się popłakałam jak mała dziewczynka....na to co grają nie da się patrzeć!!!!Ale kibicuje tej drużynie odkąd skonczymam 10 lat a teraz mam prawie 40-stke hehe i mimo tak fatalnej gry będę im kibicować!!!!! Życzę miłego popołudnia
0
Rozumiem,że jak każdy na tej stronie masz nadzieję....ale z taką gra???ech....no cóż zobaczymy!!!
0
To było dno....żal było patrzeć!!!!i choć jest jeszcze rewanż to PSG to nie ogórki i tego zwycięstwa nam nie oddadzą niestety!!!!zawsze byłam i jestem z Barcelona na dobre i złe...serce krwawi ale cóż...może w przyszłym roku damy radę??....mimo tej porazki życzę Wam dobrej nocy
0
Dziękuję bardzo za wyjaśnienia hehe pozdrawiam
0
Kurde mam eleven sports ale jakoś nie lubię włoskiej piłki i nie oglądałam żadnego meczu Napoli.Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy mają jakieś szanse z białymi????wiadomo że w sporcie wszystko jest możliwe hehe ale.....będę wdzięczna za odpowiedź czy są jakieś szanse że pogonią Real???pozdrawiam
0
Ja też pokochałam Barcelone dzięki Ronaldinho
1
Grali wielka kupę i tyle w temacie!!!!
Oczy bolą jak się patrzy na taką Barcelone!!!!
0
Tyle lat oglądam piłkę i zawsze mam problem hehe mój kobiecy mózg tego nie ogarniam,dlatego proszę się nie śmiać i grzecznie heh odpowiedzieć; ile real music wygrać żeby awansować????z góry dziękuję i pozdrswiam
0
Jedna Wielka masakra ten mecz ....!!!!!!
15
I za co ten piękny chłopczyk dostanie nagrodę????chyba za urodę hehe.Jest tyłu utalentowanych pilkarzy (Messi nawet nie powinien być w tej stawce, bo on jest nie z tej planety hehe).Wiem że mam ból d..Y,ale nie mogę znieść tego jakie to niesprawiedliwe! !!!Ech no cóż pozostaje mieć nadzieję że to ostatnia Złota Piłka dla CR....choć jako kobieta muszę przyznać ze nieźle z niego ciasteczko!!!!!pozdrawiam
0
Przepraszam ale muszę coś napiasc (jak to kobieta)...pracuje w pewnej "super"korporacji hehe....wygrałam pewien konkurs i miałam otrzymać "super" prezent i otrzymałam......czapeczke i dres Realu Madryt!!!!masakra.....Jak to zobaczyłam to się rozplakalam hehe jakie było zdziwienie mojego szefa ...myślał że płacze że szczęścia.oddałam i powiedziałam że nie wezmę tego do rąk a co dopiero jak miałabym to założyć .....po czym o znajmilam ze więcej nie będę się starać jak będę takie głupie nagrody....normalnie zglupaial!!!!I właśnie ta mina była moja największa nagrodą! !!!hehe pozdrawiam
1
Pisz i daj znać. ...Ja na pewno będę czytać ...pozdrawiam
0
No kur.a dawać!!!!!
0
Gol nie zmienia faktu, ze gramy straszna Kupę !!! Oby coś się zmieniło w 2 połowie bo to wygląda STRASZNIE!!!!!
0
Zgadzam się ....ja też nie jestem optymistką jeżeli chodzi o ten mecz....ale wierzyć w zwycięstwo będę do ostatniego gwizdka!!! Trzymam kciuki i obyśmy wygrali!!!!
2
Niestety. ....miałam rację pisząc że z to nie TA BARCELONA! !!!oczy bolą jak się na to patrzy! !!!! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie... teraz Sevilla :(((