0

@matirix20 Wymyślą jakieś niestworzone rzeczy.

0

@Zioolek10 Nie zagrał.

0

@barcafan9512 Z porto.

0

Cześć. Mam pytanie do graczy call of duty MW warzone. Nie ma szans na Windowsie 8.1 w to zagrać?

0

@bartoszekkk Haha jak mogłeś o tym pomyśleć :OKupowac tylko piłkarzy z Europy wtf :)

0

@vangoor Było :) Zakopany na pokaz też brzmi tak samo

0

@July_6_BcN Bambuko.

1

@Kettger O Messim.

2

@Avada Kedavra Bardziej to drugie tylko na najwyższym poziomie.

0

@Geble Font z Xavim przejmą stery. Inaczej tego nie widzę, a czy to wypali? Zobaczymy.

0

@chavez A rzeczywiście :) Tylko 3 mecze zagrali to dlatego mi wypadł z głowy :)

2

@haryveb944 Właśnie ten tajming jest najgorszy. Jak Bartek zostanie jeszcze sezon to czeka nas stagnacja przez ten rok :/ Tu musi przyjść nowy zarząd i trener. Wtedy będą mogli działać według swojej wizji.

0

@Hiacynk No świetne meczyki. Oby bez kontuzji. Może Reus w końcu zagra na wielkiej imprezie :)

1

@mrboom Nie było mnie troszkę na LR, sry :d

0

@Avada Kedavra Domyślam się skoro ja rzadko się udzielam, a zdążyłeś mnie zignorować :d

0

@Avada Kedavra Też cie nie lubię ale nie bawię się w takie rzeczy :)

0

@Mroziu Nie zmieniła się. Chyba ostatnie 2 ligowe mecze graliśmy o 16 i może dlatego ci się pomieszało.

0

@Avada Kedavra Bo to prawda. Nie stalkuj mnie!

1

@Avada Kedavra Bo będzie artykuł z Rivaldo. On powie jak było na meczu.

4

@TheNekro94 Ale jak 2 osoby zmieściły się w jedną maseczkę?

8

Byłem wczoraj na poczcie i weszły 2 osoby w maskach. Byłem załamany tym jak ludzie boją się koronawirusa. Wróciła mi jednak wiara w ludzkość gdy okazało się, że to napad.

2

@Chwytliwy Wcześniej grali z blues, a teraz z country. Ciekawe te mecze w Anglii :)

1

On jest obunozny? Ciężko stwierdzić, która nogę ma lepszą. Świetnie się zapowiada.

1

@PauCasals Vinicius gra na skrzydle, a Pedri ma kreować akcje, a bramek za wiele strzelać nie musi.

0

@Witekk10 @ViscaBarca123 tez nie widuje,ale pewnie wróci silniejszy.

1

@Lord_Vader Albo Nazario.

0

@El Ronaldinho Priorytetem to musi być skrzydłowy.

0

@Tomek54321 Potwór jak najbardziej. 2 razy finał LM pod rząd i w ciągu tych 2 sezonów wygrali prawie wszystko w lidze.

0

@Maker0 Lenglet.

5

@T_TG Bez Messiego powiadasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?