donleoJR
Dołączył/a: luty 2016
Czesc
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Wymyślą jakieś niestworzone rzeczy.
0
@Zioolek10 Nie zagrał.
0
@barcafan9512 Z porto.
0
Cześć. Mam pytanie do graczy call of duty MW warzone. Nie ma szans na Windowsie 8.1 w to zagrać?
0
@bartoszekkk Haha jak mogłeś o tym pomyśleć :OKupowac tylko piłkarzy z Europy wtf :)
0
@vangoor Było :) Zakopany na pokaz też brzmi tak samo
0
@July_6_BcN Bambuko.
1
@Kettger O Messim.
2
@Avada Kedavra Bardziej to drugie tylko na najwyższym poziomie.
0
@Geble Font z Xavim przejmą stery. Inaczej tego nie widzę, a czy to wypali? Zobaczymy.
0
@chavez A rzeczywiście :) Tylko 3 mecze zagrali to dlatego mi wypadł z głowy :)
2
@haryveb944 Właśnie ten tajming jest najgorszy. Jak Bartek zostanie jeszcze sezon to czeka nas stagnacja przez ten rok :/ Tu musi przyjść nowy zarząd i trener. Wtedy będą mogli działać według swojej wizji.
0
@Hiacynk No świetne meczyki. Oby bez kontuzji. Może Reus w końcu zagra na wielkiej imprezie :)
1
@mrboom Nie było mnie troszkę na LR, sry :d
0
@Avada Kedavra Domyślam się skoro ja rzadko się udzielam, a zdążyłeś mnie zignorować :d
0
@Avada Kedavra Też cie nie lubię ale nie bawię się w takie rzeczy :)
0
@Mroziu Nie zmieniła się. Chyba ostatnie 2 ligowe mecze graliśmy o 16 i może dlatego ci się pomieszało.
0
@Avada Kedavra Bo to prawda. Nie stalkuj mnie!
1
@Avada Kedavra Bo będzie artykuł z Rivaldo. On powie jak było na meczu.
4
@TheNekro94 Ale jak 2 osoby zmieściły się w jedną maseczkę?
8
Byłem wczoraj na poczcie i weszły 2 osoby w maskach. Byłem załamany tym jak ludzie boją się koronawirusa. Wróciła mi jednak wiara w ludzkość gdy okazało się, że to napad.
2
@Chwytliwy Wcześniej grali z blues, a teraz z country. Ciekawe te mecze w Anglii :)
1
On jest obunozny? Ciężko stwierdzić, która nogę ma lepszą. Świetnie się zapowiada.
1
@PauCasals Vinicius gra na skrzydle, a Pedri ma kreować akcje, a bramek za wiele strzelać nie musi.
0
@Witekk10 @ViscaBarca123 tez nie widuje,ale pewnie wróci silniejszy.
1
@Lord_Vader Albo Nazario.
0
@El Ronaldinho Priorytetem to musi być skrzydłowy.
0
@Tomek54321 Potwór jak najbardziej. 2 razy finał LM pod rząd i w ciągu tych 2 sezonów wygrali prawie wszystko w lidze.
0
@Maker0 Lenglet.
5
@T_TG Bez Messiego powiadasz?