dorkizos
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widac,ze sie stara, za mu sie chce i ze mu zalezy;) tak trzymac ;)
1
Deulofeu zdecydowanie jednym z bardziej wyrozniajacych sie graczy w pierwszej polowie, swietny wystep;) oby tak dalej! Chyba faktycznie dorosl,bo jego dawnego egoizmu nie widac w ogole ;))
0
do tej pory, z artykułów na tej stronie, wynika że Barcelona dwie oferty już odrzuciła. Mówi się o zainteresowaniu m.in. Juve, ManUtd i Liverpoolu
0
z tym Sergim Roberto to niepokojące informacje, jego klauzula wynosi jedynie 40mln
13
Ja nie wiem co te wszystkie kluby widzą w tym Gomesie...
0
Seri musi przyjsc !
6
to po ch.. ta klauzula ? :)
1
mam takie samo zdanie, mozemy sobie przybic piatke :)
11
szczerze mówiąc, w ostatnich dniach wchodząc na tę stronę cały czas liczę na wiadomość "Neymar zawodnikiem PSG", bo to zdaje sie byc nieuniknione a dalsze przeciąganie tematu jest po prostu męczące
0
Ja bym go teraz w meczu z realem nawet nie wystawial
0
Ronaldinho przyszedł do Barcy z PSG, a Neymar pójdzie z Barcy do PSG .. :)
4
Lubiłem go, ale mam już dość tej całej telenoweli z transferem... zachowuje sie jak rozkapryszony dzieciak, nie ma szacunku do kibiców Barcelony i kolegów z zespołu co najmniej na tyle, aby się wypowiedziec co do transferu... a dzisiejsza sytuacja z Semedo to juz w ogole przegięcie... jak mu sie nie podoba, to niech wyp.... i tyle, nie potrzebujemy w Barcelonie z takim podejsciem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
gdyby miał ambicje, to chcialby byc nr 1 w Barcelonie ... :)
4
Nawet jesli zostanie,to zaufania kibicow juz nie odzyska nigdy w 100%
0
Umiesz czytac? Napisałem, że gdzie indziej by sie nie rozwinął? Nie. Napisałem, że rozwinał się w Barcy, nie w jakimś innym klubie i nie ma pewności czy tam rozwinałby sie tak samo. Fakty są takie, że trafił do Barcelony i to Barcelonie zawdziecza to, w jakim miejscu jest dzisiaj. Przeczytaj sobie co znaczy słowo "gdybanie". Tu chodzi o fakty
1
Fernandez, jak Ty mnie teraz zaimponowales...;)
0
Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy, ale cóż, spróbuję:) uważam, że - mimo mojej wielkiej sympatii do tych graczy - powinniśmy sprzedać Mascherano, Rakitica i Turana. Każdy z nich najlepsze lata ma już za sobą. Na dzień dzisiejszy udałoby się dostać za nich jednak konkretne pieniądze, co pozwoliłoby na znalezienie młodszych "zamienników" z myślą o przyszłości.
Mascherano i tak od zeszłego roku jest już tylko rezerwowym. W styczniu ma przyjść Mina, jest Marlon, tak więc obrona zabezpieczona. To nie ta klasa, ale sa nadzieje, ze z czasem takiej decyzji bysmy nie żałowali. Byłbym skłonny zostawić Mascherano, gdyby Valverde decydował się na system 4-2-3-1. Wtedy przydałby się jako defensywny pomocnik.
Rakitic. Uwielbiam go i mam do niego wielki szacunek. Cieszyłem się jak przychodził, bo w Barcelonie był potrzebny ktoś, kto gra prostą piłkę, walczak. Niemniej jednak w ostatnim roku wielokrotnie zawodził. Jest jeszcze w sile wieku, wiec przy obecnych cenach udałoby się wyciągnąć za niego nawet 40 mln. Potrzebna kasa, bo w planach zakup klasowego pomocnika do pomocy wraca Roberto, wiec rozwiazanie wydaje sie sluszne. Ewentualnie, podobnie jak w przypadku Mascherano, zostawiłbym go gdyby Valverde grał 4-2-3-1
Arda... na jego temat powiedziano już wiele. Nie uważam, że się nie sprawdził - miał pecha raczej, bo po pierwsze długa pauza, po drugie ustawiano go nie na jego naturalnej pozycji. Jako zmiennik Neymara spisywał się dobrze, ale to nie był ten sam Arda co w Atletico. Aktualnie jest idealny moment na jego sprzedaż, bo na wartości on już nie zyska. Tym bardziej, że pozyskaliśmy Deulofeu. Jeśli Neymar ma zostać, powinniśmy postarać się sprzedać Arde, chociaz bedzie trudno, bo Turek upiera się, że chce zostać.. ja jednak uważam to za gierkę, coś w stylu co kiedyś zrobił Ibra
1
chcialbym aby ta cała telenowela z Neymarem okazała się tylko celową zagrywką klubu i samego piłkarza po to, aby odwrócić uwagę i po cichu dograć jakąś bombe transferową do Barcy :)
0
To tylko gdybanie, ze gdzie indziej też by się super rozwinął, trafił tu i to dzięki grze w Barcy stał się supergwiazdą, więc mówienie, że nic Barcelonie nie zawdziecza to nadużycie. Neymar jest bardzo dobry, bardzo go lubie, ale do Messiego niestety mu sporo brakuje..zycze mu nawet by był lepszy, bo klub na tym skorzysta,ale fakty są takie, że Neymar jest strasznie nieregularny i na obecnym etapie nie jest już młodą gwiazda, lecz dojrzalym pilkarzem, ma 25 lat i mozna od niego oczekiwać więcej. Bardzo go szanuje, doceniam np. to że w meczach z PSG to jemu chcialo sie najbardziej, ale niestety nie moge sie z Wami zgodzic
5
Po pierwsze, Neymar zawdziecza Barsie wszystko. To tak naprawde tu stał się gwiazdą, rozwinął umiejętności i mógł grać o najwyższe cele. Po drugie, owszem przyczynił się do trypletu, ale nie tak znacząco jak chociażby Messi czy Suarez, więc stwierdzenie, że Barca zawdzięcza mu tryplet jest sporym nadużyciem. Lepszy od Messiego? W czym? Jedyne w czym może konkurować z Messim to stałe fragmenty lub szybkość, nic poza tym.
1
czym tu sie podniecac, ktoś taki jak neymar w każdym klubie bylby mile widziany
0
a może Bartomeu nie zarządzał klubem razem z Rosellem ? nie wierze, że o niczym nie wiedział. Konkrety chetnie by chciała również prokuratura, bo ogolnie wiadomo, ze smierdzi tylko nie wiadomo kto, co, z kim i jak.... Sportowo i finansowo jestesmy owszem, w dobrej kondycji. Co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej, gdyby klub racjonalnie wydatkował pieniądze albo przestał rozdawać piłkarzy za pół-darmo. Jeśli podoba Ci się obecny sposob zarządzania klubem i polityka transferowa, to luz, przeciez to Twoje zdanie. Ja patrze na to nieco inaczej
1
no nie, Mathieu dostalismy w promocji, a z transferem Neymara wszystko było ok i obyło sie bez żadnej afery. Gomes i Alcacer też zostali sciagnieci za adekwatne pieniadze. Transfer Douglasa w ogole nie budzi podejrzeń... A Sandro Rossell, bliski kolega i guru obecnego prezesa, jest czysty jak łza.... Co chwilę wychodzą na wierzch kolejne afery i to tylko u nas, jakoś nie słyszy się zeby inny klub miał tego typu problemy. Sam więc stuknij się w dekiel
1
Jestem za tym zeby zostal, ale jak chce odejsc - droga wolna. To jest Barca i gra tu to zaszczyt, wiec jak cos mu nie pasuje, to nic na sile
Poza tym kuszaca jest kwota 222 mln,ale boje sie ze obecny zarzad sprzeniewierzylby ja w brawurowy sposob... najprawdopodobniej placac 50mln za paulinho i kolejne 70 za nastepnego wiekowego gracza typu di maria,a reszte na dlugi i do prywatnych kieszeni
0
Skoro Raiola reprezentuje Verattiego,to juz po transferze
2
"Jestem spokojny o przyszlosc Neymara, w PSG bedzie zarabial 30mln za sezon" :)
0
chyba 15 mln, ale nie jestem pewien ... a to, że przepłacamy jest oczywiste
0
ku*wa no nie ..... no po prostu ku*wa no nie! Boże, czy Ty to widzisz ?!
0
bardzo śmieszne, boki zrywać, daj numer... i poćwicz czytanie ze zrozumieniem