dorkizos
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Wam !!!!!!!!!!!!!!!
0
Poratuje ktos jakims linkiem ?
jak mecz wyglada do tej pory ?
0
jeśli chodzi o fryzury, to nie tylko Ty :D
3
trzymaj się, chłopie ! jestem z Wami ! nawet nie chce myśleć, co teraz przeżywasz, bo sam mam małą córeczkę.... będę Was wspierał w myślach i w modlitwie! z niecierpliwością czekam na dobre wieści ... i nie nazywaj tego, co napisałeś perfidnym żebraniem
1
już dawno widziałem go w Barcelonie, ale moim zdaniem jest to zbyt duże ryzyko w związku z jego kontuzjami
0
śledzi ktoś ligę niemiecką i może powiedzieć coś na temat tego Tah ? bo w kompilacjach ja youtube, to nawet typowy Mietek harpagan z A-klasy moze wygladac calkiem przyzwoicie :)
Spojrzałem na statystyki i chłopak mimo młodego wieku zagrał ponad 80 razy w pierwszym składzie Bayeru, ponadto ma za sobą mecze w kadrze.. brzmi to obiecująco :)
6
szkoda chłopaków .. tym bardziej, że Gomes (na którego szczerze mówiąc nie mogę patrzeć) od 2-3 meczy zaczynał się lepiej i swobodniej czuć na boisku, przynajmniej takie mam wrażenie ... nie ma jednak tego złego - liczę, że w związku z kontuzjami szanse dostane Alena
6
Sergi Roberto w pomocy !!!!
2
Roberto w pomocy !!!!
2
Naprawdę mi imponuje, mimo że gdy pojawiła się informacja o możliwości jego transferu, nazywałem go "przepłaconym dziadem z chin" :)
Gra naprawdę świetnie i jak tak dalej pójdzie, to będzie można wybaczyć zarządowi nieudolność w prowadzeniu negocjacji i zapłatę aż 40 mln.
Gdyby wydano na niego np. 20 mln, nikt by złego słowa nie powiedział.
0
dokładnie, ani gra ani statystyki
8
Do tej pory Andre Gomes rozegrał w Barcelonie 57 spotkań, na boisku spędził łącznie 3035 minut. W tym czasie strzelił 3 bramki i zaliczył 3 asysty...
0
jakis link?? poratuje ktos?
1
może strzelę gafę, ale patrząc na grę Paulinho swoim stylem i sposobem gry przypomina mi Luisa Enrique.
Fakt faktem LE grał bardziej z prawej, a jego występy oglądałem jako dzieciak, jednakże mam takie właśnie skojarzenie
1
Dlaczego na San Mames gwiżdżą na Iniestę ?
2
hahaha :) troche mi glupio sie przyznawac, ale jestem aplikantem adwokackim :) prawo pracy to niekoniecznie mój konik, ale moze bede w stanie pomóc
1
Miał szczęście, że trafił na takich piłkarzy. Poprzedni trenerzy nie mieli Lewandowskiego, Glika, Zielińskiego, Krychowiaka, Milika czy Grosickiego w takiej formie, jaką prezentowali oni w ostatnich latach... wcześniej nie mieliśmy tylu zawodników w wielkich klubach
Mimo wszystko nie należę do wielkich entuzjastów naszej reprezentacji... prawda jest taka, że nie licząc Niemców, to prawie z nikim znaczącym nie wygraliśmy. Nasza reprezentacja w końcu ma dużo szczęścia i to też dzięki temu odnosi sukcesy. Na przykład mam wątpliwości czy wyszlibyśmy z grupy podczas euro gdyby odbywało się to według starych zasad i grało 16 a nie 24 zespoły. Ponadto nasz styl - jak dla mnie - pozostawia wiele do życzenia
Ponadto poza pierwszą jedenastką i dwoma-trzema zmiennikami, nie ma za bardzo zaplecza. Na Euro Nawałka nie miał za bardzo kogo wpuszczać z ławki. A trzon reprezentacji jest coraz starszy. Za 2-3 lata może być niewesoło, więc cieszmy się tym, co mamy
0
w kadrze się nie szkoli juniorów :P gdzieś trzeba zacząć i gdzieś wyrosnąć
0
nikt nie wymienił Figo... przypadek ? :D
0
dokładnie :) i ten sentyment i to "coś" ! inni komentatorzy mogą być merytorycznie przygotowani na 200%, ale to wciąż nie będzie to samo, co Szpaku w piłce czy Szaranowicz w skokach
1
Mówcie co chcecie, ale jak słysze Szpakowskiego, to naprawdę o czuje, że ogladam mecz :) żaden inny komentator nie potrafi samym swoim głosem zbudować takiego klimatu !
zaraz pewnie zaczniecie się czepiać, że jest stary, że się myli itd, ale w moim odczuciu nikt inny nie potrafi zbudować takiej atmosfery wokół widowiska
3
to ja również wskaże "drugi garnitur" :)
Schmeichel - Zanetti, Blanc, Nesta, Lahm - Xavi, Gerrard, Hagi - Rivaldo, Owen, Nedved
0
zdecydowanie się pod tym podpisuje :) zadziwiał swobodą i lekkością w prowadzeniu piłki :) zupełnie inaczej niż np. taki Deulofeu, który jedynie bazuje na szybkości
5
Ostatnio z kumplem dyskutowalismy nad tym, jaką - naszym subiektywnym zdaniem - wybralibyśmy najlepszą jedenastkę w historii spośród piłkarzy, których mieliśmy okazję oglądać.
Jestem z rocznika 1990
Oto moja propozycja: van der Sar - Cafu, Puyol, Maldini, Carlos - Davids, Iniesta, Ronaldinho - Cristiano Ronaldo, Baggio, Messi
Oczywiście to subiektywna jedenastka :)
Jakie macie swoje propozycje ?
3
rok młodszy od Neymara, 4 lata starszy od Dembele
0
zaczynam właśnie oglądać... jak to wygladało do tej pory? po wyniku widzę, że chyba bez szału... jak Verma, Alena i Arnaiz ?
2
te wszystkie nagrody wcale nie obejmują całego roku, a jedynie okres od stycznia do lipca... to, co się dzieje później, w rzeczywistosci nie ma żadnego znaczenia
0
zeby ustalić cene sprzedazy nalezy pomnozyc x2 .... a i wtedy może być mało... takie czasy
0
Wiele tego jest:)
uwielbiam wracac do Depeche Mode "Enjoy the Silence", nigdy sie nie znudzi :)
Nickelback "Lullaby" za każdym razem wbija mnie w fotel
a np. Foo Fighters "Learn to fly" zawsze poprawia mi humor :)
0
na zdjeciu wyglada jakby Ernesto ostro zabalował i Bartomeu go podtrzymywał :D