0

ehhh... zrobiła się tu szeroka dyskusja, a ja tylko pytałem o zdanie na temat filmu o Broad Peak ... a na to mi właściwie nikt nie odpowiedział :)))))))))))))))))))))))

0

Właśnie czytam :) nie spodziewałem się, że aż taki romantyk z niego !

0

Czytałem, świetna!
Polecam "Broad peak. Piekło i Niebo". Niezwykle skrupulatna analiza wyprawy na Broad Peak, pozostawiająca czytelnikowi dokonanie własnej oceny. Jednocześnie historia polskiego himalaizmu w pigułce i refleksja nad jego istotą. Wrócę do niej nie raz

0

Nie da się w "obcasach" wejść zimą na Nanga Parbat :P Prób zimowych było około 40, udało się dwa razy, wiec nawet jeśli wchodził ze sprzętem z niższych półek, to co z tego? Nie sprzęt go zabił
Ja uważam, że to czy ktoś idzie w wysokie góry czy nie to jest to jego indywidualna sprawa. Chce iść - niech idzie. Tak samo nikt z nas nie ma prawa do oceniania decyzji podejmowanych przez ludzi na 7 tys metrów i wyżej. Mackiewicz chciał iść i poszedł. Jego sprawa, jego sumienie, zostawiał swoją rodzinę a nie moją czy Twoją.
Czym różni się himalaista np. od zawodnika MMA, na którego spływa grad ciosów, mogących nieść za sobą fatalne skutki? A skoczkowie narciarscy? Czasami dzieli ich jeden skok od śmierci czy wózka inwalidzkiego? Jednak jak jest gala KSW ludzie wydaja kase na PPV, zapełniają stadiony, podobnie na skokach i nikt nie zastanawia się nad sensem tego wszystkiego.
To jest sport, ich wybór, który może się podobać lub nie
Ja nie odważyłbym się pójść w wysokie góry, wolę się emocjonować tym z perspektywy ksiązki, śledzenia relacji w internecie. Szanuje tych ludzi, mimo że ich decyzje nie zawsze są dla mnie zrozumiałe

0

Są wśród nas osoby interesujące się himalaizmem ?
Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na temat tego, że aktualnie prowadzone są prace nad filmem fabularnym o tragedii na Broad Peak
ja osobiscie podchodze do tego bardzo sceptycznie i z obawami

0

Zmierzam do tego, ze dzisiaj przy wiekszej ilosci druzyn (slabych druzyn) i meczów mialby jeszcze wieksze pole do popisu

0

Zgadzam sie z Toba !

0

Wyczyn wielki, ale Lubanski musial strzelac bramki ZSRR czy Jugosławii, nie gral tez wtedy np Gibraltar czy inne San Marino ;) nie umniejeszam Lewemu,ale Lubanski mial troche ciezej

18

W biografii Petera Croucha przedstawiona byla taka historia:
Kiedys przed meczem ManUtd CR7 przeglada sie nago w lustrze i mowi "wow, jestem taki piekny!". Koledzy z druzyny mowia do niego "Leo Messi jest lepszym pilkarzem!". Ronaldo po chwili namyslu, dalej wpatrzony w siebie mowi im: "Tak, ale on tak nie wyglada"
;)

1

Jutro nie gadac z innymi zdającymi, w trakcie egz pokazac spokoj i pewnosc siebie
A dzisiaj dobry film albo wyjscie ze znajomymi;)
Glowa do góry;)

1

Bohater mojego dzieciństwa :) całe życie grałem z 6 na plecach. bardzo zazdroszcze :)

0

oo ekstra :) szacun :) pozdrawiam !

1

ktoś czytał książkę "Szamo" :)

0

Sparing w futsalu;)

0

Dziś o 19 sparing FC Barcelona - Rekord Bielsko-Biała ;)

0

Skąd powszechna opinia, że Arturo Vidal to antimadridista ? Orientujecie sie ?

0

Grimsby, jeśli lubisz tego rodzaju humor :D

0

Niedługo wybieram się na koncert na PGE Narodowy
Ktoś może podpowie jak najlepiej ogarnąć parking, bo jadę z daleka swoim autem
czy parkować na parkingu stadionowym czy lepiej auto zostawić gdzie indziej ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pierwszy byl vw golf II
Ale potem mialem miedzy innymi Nissana Almere 1.8...rewelacyjne auto, male, zwinne, w gazie, palil tyle co nic, a u mechanikow bywalem tylko na wymiane oleju,bo nie bylo sie do czego przyczepic. Szczerze polecam na pierwsze auto
Obejrzyj sobie na yt liste kickstera, konkretnie i z jajem

14

Niech przestanie plakac i bierze sie do roboty,bo poki co nie dal zadnych argumentów aby traktować go jak stalego zawodnika pierwszej druzyny

1

współczesną również :) Leo :)

16

Niedawno rozmawiałem na temat piłki nożnej z dziadkiem znajomego. Pan ten ma już ponad 90 lat. Piłką interesował się od dzieciństwa, łącznie ponad 80 lat, ale ma naprawdę bardzo dużą wiedzę i świetną pamięć.
Mówił o finałach MŚ w dawnych latach, o grze ówczesnych drużyn..wspominał erę Pelego, ale rozmawialiśmy też o współczesnej piłce. Zapytałem go, który z piłkarzy zrobił na nim największe wrażenie... odpowiedź była ciekawa, bo od razu wymienił słynnego Leonidasa i z zachwytem wypowiadał się na temat jego gry
Świetnym doświadczeniem jest rozmowa z kimś, kto na temat piłki ma nieco szersze spojrzenie niż dzieciaki przekrzykujące się czy lepszy jest Messi czy Ronaldo

56

Dla chwili odprężenia w pracy włączyłem aplikację Akinator
Dla tych, co nie znają - aplikacja zadaje pytania, na podstawie których zgaduje, o jakiej postaci myślisz
Moja myśl - Sławomir Peszko

Zadaje mi rozne pytania, czy jest piłkarzem, czy jest pomocnikiem, czy ma polskie nazwisko itd...
ostatnie pytanie "czy Twoja postać jest alkoholikiem?"
Odpowiedziałem "Tak"
Zgadł od razu :D Rozłożyło mnie na łopatki

0

Mina wczoraj udowodnił, że można śmiało na niego stawiać w meczach ze słabszymi drużynami :)

6

Jesli ktokolwiek ludzil sie, ze cos ugramy na tych mistrzostwach,to albo jest przesadnym optymista albo nie zna sie na pilce.
Nie jestem zaskoczony odpadnieciem po dwoch meczach, spodziewalem sie tego, jednak nie przypuszczalem,ze az taki lomot dostaniemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Gelson Martins do wzięcia za darmo ... :)

0

Miejmy nadzieje, że thiago przyjdzie, ale też dobrze gdyby młodzi zaczeli dostawac szanse i je wykorzystywali.. Ani Busi ani Rakitic pierwszej mlodosci nie sa, wiec trzeba juz dzis szukac rozwiazania, zeby za 2-3 lata nie obudzic sie z reka w nocniku

0

Zastanawia mnie dlaczego nikt nie dostrzega potrzeby kupna zmiennika dla Busquetsa, moim zdaniem to powinien być jeden z priorytetów na to okienko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?