dorkizos
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystawiajac na otomoto masz opcje, ze wyswietla sie rowniez na olx i allegro, tak wiec moim zdaniem najkorzystniej
0
Taka refleksja... Jak myslicie - ktorzy z obecnie grajacych pilkarzy, urodzonych w latach 90, za lat 15-20 urosna do miana legend i będą stawiani w jednej linii z np van bastenem, figo, rivaldo czy maldinim?
Pewniakiem zdaje sie byc Neymar...ale kto poza nim ?
1
Od razu mialem takie skojarzenia podczas czytania. Czystosc krwi etc..;) i tu Voldemort nie tyle skupial sie na mugolach co na tzw.szlamach
A poza tym ogolnie rzady Voldemorta to ewidentne nawiazanie do panstwa totalitarnego, wrecz trudno tego nie dostrzec ;)
2
Zaraz posypia sie gromy...ale nie uwazalem i nie uwazam Nawalki za niewiadomo jakiego fachowca. Na pewno nie za kogos nie do zastapienia. Jak dla mnie jednak powinien zostac, ze wzgledu na pewna stabilizacje w kadrze oraz szczescie, ktore mu dopisuje, a ktorego czesto brakowalo jego poprzednikom
1
A mowilem przed meczem, ze trzeba uwazac z tym umniejszaniem Realowi i ich lekcewazeniem!
Wolalem zeby wygralo PSG, to oczywiste...ale jakos nie ubolewam nad zwyciestwem Realu. Zacznie sie pompowanie balonika, wygrana uspi czujnosc ;)
Odpadnięcie na tym etapie oznaczaloby zwolnienie Zizou i letnia rewolucje w skladzie...a tak z korzyscia dla nas szanse na to maleja, wiec nie ma tego zlego
Co do Realu... LM to rozgrywki, w ktorych potrafia grac. Jestem pewien,ze w tym roku osiagna polfinal...albo inaczej - beda grac tak dlugo, dopoki nie trafia na Barce albo City. Zadna z pozostalych druzyn ich nie wyeliminuje
0
Na chwile obecna PSG jest faworytem. Jednak na boisku moze sie wszystko wydarzyc;) zapowiada sie ciekawe widowisko ;)
Swoja droga chyba wolałbym w kolejnych rundach trafic na Real niz na PSG, trudno powiedzieć.
0
Jasne;) mozna nie lubic klubu, mozna cieszyc sie z potkniec drugiego,bo przeciez rywalizuja ze soba, ale umniejszanie Realowi po kilku gorszych meczach to dziecinada. Tak samo draznia mnie te memy po meczach i teksty o "ogorkach", szkoda slow czasami.
Ja mam respekt przed Realem, w obecnej sytuacji, przy klasie ich zawodnikow, wystarcza jeden-dwa dobre mecze,by wrocic na wlasciwe tory. W LM sa w stanie zajsc daleko, w LL mimo ze raczej sa bez szans, to moga namieszac druzyna z czolowki. Sezon sie nie skonczyl
2
Cos mi sie wydaje,ze Real pokona PSG i awansuje dalej. Obym sie mylil, ale czuje, ze jeszcze nam krwi w tym roku napsują.
Choc szczerze nienawidze tego klubu, to drazni mnie wszechobecne na tej stronie lekcewazenie ich i wysmiewanie. Real to Real i ZAWSZE trzeba sie z nimi liczyc.
2
Dla mnie bardziej zaskakujace jest, ze przed nim najlepszym strzelcem w historii był Hierro ;)
0
Powodzenia;) ja moze w podstawowce 10 paczkow w ten sposob bym spalil, dzis potrzebowałbym kilku miesięcy na to ;)
7
Nie mial na mysli fify :p
3
Joanne d'Arc w sztuce na broadwayu zagra czarnoskora aktorka. Ciekawe czy to jakis celowy koncept artystyczny rezysera czy zwykla poprawnosc polityczna. Jesli tak, to ociera to juz o groteske
Swoja droga ciekaw jestem jaka burze wywolaloby ogloszenie, ze np. Martina Luther Kinga zagra bialy aktor
51
Manchester City wydal na obroncow 281 mln funtow. Pod wzgledem wydatkow na obronnosc zajmuja 94 miejsce na świecie, wyprzedzajac m.in. Łotwę, Bośnię i Hercegowinę czy Armenię ;)
1
Stos wyrzeczen, bez urlopow i wycieczek
0
Ramblowicze, ktos z Was przygotowuje sie do tegorocznego egzaminu adwokackiego ?
0
Fajnie sie oglada mecz naszych futsalowcow widzac na boisku kolege ze studiow, z ktorym w jednej druzynie kopalem w lidze uniwersyteckiej;)))
13
Pasja...ktos powie,ze to piekne - facet ginie chwild po tym jak zrealizował marzenie. Zaraz sie zjawia tacy, ktorzy dopisza romantyczna ideologie. Niebawem pewnie wyjdzie o tym ksiazka, moze nagraja film. Ale za jakis czas swiat o nim zapomni
Ale nie jego rodzina. Jego smierc naznaczy dalsze zycie wielu osob - rodzicow, rodzenstwa, zony czy przede wszystkim dzieci. Nie ci, ktorzy teraz oddaja mu poklony beda codziennie wyplakiwac oczy, samotnie wychowywac dzieci czy najblizsze lata niszczyc sie psychicznie zastanawiajac sie "dlaczego?"
Nie oceniam go. Ale napisze kilka slow odnosnie pasji, idei
Owszem, z pewnoscia jest to cos co nas definiuje i nadaje sens zyciu. Pytanie jednak co jest wazniejsze - pasja czy rodzina, bo poki jest dobrze, to jest dobrze, ale przy sportach ekstremalnych bywa roznie
Jest cos co odroznia duzego chlopca od mezczyzny. To odpowiedzialnosc. Pytanie czy chcesz miec rodzine czy w niej byc...jak chcesz byc, to musisz brac za to odpowiedzialnosc. To jest zaprzeczenie egoizmu. To sprawia, ze gdy rodzi ci sie dziecko, sciagasz noge z gazu i kazde ryzyko kalkulujesz bardziej skrupulatnie. Bycie dobrym mezem i ojcem, wychowanie dzieci na dobrych ludzi i zapewnienie im godnego zycia bywa ciezszym zadaniem niz wejscie na osmiotysiecznik. I tez moze stac sie prawdziwa pasja, jesli ktos ma odpowiednio poukladane w glowie. Bo jesli zalozenie rodziny wynika z checi tego, to wartosc innych rzeczy ulega samoistnie zmniejszeniu
0
A to sam masz cos związanego z prawem czy po prostu podpasowal Ci gatunek?
0
Autor wielu thrillerow prawniczych i ogolnie bohaterami jego ksiazek sa prawnicy...wielokrotnie ekranizowane np. Zaklinacz deszczu, Firma, Raport Pelikana
0
Najchętniej kupuje biografie, ale lubię tez bardzo reportaze, literature faktu;)
Slyszalem o nim jako o polskim Grishamie, wiec predzej czy pozniej z pewnoscia sie zainteresuje,bo Grishama znam, a tematyka mi odpowiada;)
0
Polecacie biografie Suareza "Przekraczajac granice"? Generalnie nie jestem zwolennikiem czytania i kupowania biografii pilkarzy zanim zakoncza kariery, ale dla Luisa moge zrobić wyjątek;)
Z drugiej strony zastanawiam sie nad "Barca vs Real. Wrogowie, ktorzy nie moga bez siebie zyc".
Promocja na labotiga;) najchetniej kupilbym obie,ale nie chce sie zonie narazac, bo ostatnio mam manie kupowania ksiazek ;))))
16
Dzisiaj na Mistrzach:
"10 lat temu polska drużyna w składzie: Hula, Żyła, Stoch, Małysz zajela 10 miejsce na MŚwL w Oberstdorfie. Teraz Małysza zastąpiono Kubackim i mamy brąz. Wnioski nasuwają się same"
;)))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja sie zgadzam, to nam potrzebne bardziej niz wzmocnienie ataku, o którym ostatnio sie mowi...miejsce Roberto jest w pomocy, a Sergio wiecznie mlody nie bedzie, trzeba powoli przygotowywac nastepce
0
Przez ostatnie 5 lat, a więc wlasciwie od kiedy Neymar gra w europie, Messi zdobyl tylko jedna ZP, wiec to nie jest argument;)
1
1. Dwunastu gniewnych ludzi, Siedem
2. Gary Oldman, Helena Bonham Carter
3. Breaking Bad, Prison Break
4. Steven Spielberg, Scorsese
33
Suarez na strzelenie 100 goli w la lidze potrzebowal 114 meczy
Robi to wrazenie, tym bardziej,ze Gruby wykrecil w tym zakresie lepsza srednia niz Eto'o, Kubala czy Messi
7
Numer 7 ma czekac na gwiazde, ktora przyjdzie latem...
Czyzby Cristiano ?
;)))))))))))))))
0
Ciekawe czemu Walaszka jeszcze nie pozwała;))
3
Dla mnie ten artykul to taka troche podroz sentymentalna;)
Nie wolno uogolniac, ale autor ma wiele racji. Wiadomo, czasy sa inne..ale roznice widac golym okiem - wystarczy latem spojrzec za okno. Dzis ulica niegdys popisana kreda, na ktorej kopano pilke, grano w klasy itd, jest czysciutka i prozno tam szukac dzieci. Tak samo gdy przechodze obok dawnego boiska i ciagle stoi puste, podczas gdy kiedys trudno bylo je zaklepac dla siebie.
Duzo w tym winy rodzicow, ktorzy traktuja dzieci jak zrobione ze szkla. Paradoksalnie ci rodzice to pokolenie,o ktorym mowa w artykule;)