2

Hehe;) Citko byl moim wielkim idolem i to przede wszystkim dzieki niemu pokochalem pilke ;) do dzisiaj mam jego koszulke z reprezentacji...a komentarz Laskowskiego do akcji bramkowej z meczu z Atletico wyrecytuje o kazdej porze dnia i nocy;)))

13

https://playarena.pl/og/news/4482

Swietny artykul, do ktorego zawsze chetnie wracam;) o tym jak sie gralo w pilke na podworku w latach 90 z jednoczesnym porownaniem jak to wyglada dzis
Przywoluje wspomnienia ;) polecam

2

U mnie tak samo ;))) pamietny mecz z PSG;)

2

Tez cos takiego mi sie kojarzy, dzieki!

2

Fachowiec ;)
Ciesze sie, ze nie pomylilem sie w stosunku do Valverde;) od początku bylem wielkim zwolennikiem jego zatrudnienia, nawet jeszcze przed era Enrique;)
Utarl nosa wielu użytkownikom tej strony;))

0

Paulinho przed sezonem mowil,ze wyznaczyl sobie cel odnosnie minimalnej liczby goli w tym sezonie dla barcy...pamieta ktos ile to było?

0

Ja mimo wszystko dalej jestem zdania, ze Real to Real i nie mozna ich nigdy lekcewazyc czy przekreslac. Drazni mnie ten huraoptymizm naszych kibicow, bo do konca sezonu daleko i o ile w lidze hiszpańskiej mozemy czuc sie pewnie i Real nam nie zagraza, to w lidze mistrzow będą grozni i sa w stanie zajsc daleko. To wielka druzyna, majaca wielkich pilkarzy i z dnia na dzien sa w stanie wrocic do formy i walczyc o najwyzsze cele, zwlaszcza w lidze mistrzow. Bez wzgledu jednak na to nastawcie sie na ekscytujace okienko transferowe latem i byc moze powrot do koncepcji galacticos.

0

A ja Wam mowie, ze patrzac na to, co sie dzieje, kolejny Bond będzie czarny

4

Powiedzenie "powazna gazeta' o Wyborczej jest obraza wobec powaznych gazet

0

Raczej by cene zbic;)

2

ja jestem bardzo zawiedziony... momentami nie czułem się w ogóle jakbym oglądał gwiezdne wojny...
Mocno spłycone wiele ciekawie zawiązanych wątków, ogólnie jako wieloletni fan czuje trochę żalu do twórców

47

Gdyby Valverde zabral nasza druzyne w bieszczady i wrocil w polowie lutego, dalej byśmy mieli przewage nad Realem ;)

0

Ja intuicyjnie "Kołtinio", bo kojarzy mi sie z Fernando Couto ("Kołto")

1

Wpisalem w google translate j.portugalski i brzmi mniej wiecej "Kołtinjo";)

0

Moze glupie pytanie, ale Kołtinio czy Kutinio? Zdaje mi sie, ze to pierwsze, ale slyszalem, ze wielokrotnie nazywano go w ten drugi sposob;)
Nie smiejcie sie, z Mascherano przez lata byly watpliwosci;)

0

Omylka pisarska;) oczywista ;)

2

Malysz sie chowa ?
Male porownanie;) w kolejnosci "zloto, srebro, braz"
Igrzyska Olimpijskie:
AM: 0 3 1
KS: 1 0 0

Mistrzostwa Swiata:
AM: 4 1 1
KS: 2 0 2

Puchar Swiata:
AM: 4 0 1
KS: 1 1 1

Loty:
AM: 1 1 1
KS: 0 0 1

TCS:
AM: 1 0 3
KS: 1 0 0

Turniej nordycki:
AM: 3 2 0
KS: 0 1 0

LGP:
AM: 3 1 2
KS: 0 2 1

Indywidualne konkursy PŚ:
AM: 39 27 26
KS: 25 14 11

2

Wypominanie Malyszowi braku olimpijskiego zlota to troche jak wypominanie Messiemu braku MŚ;) owszem, skoki to sport indywidualny oczywiscie,ale dostrzegam tu mala analogie;) i Malysz mial tu pecha,bo przeszkadzal mu Ammann, ktory wowczas wyprawial cuda.. trudno porownac Adama i Kamila, tez ich osiagniecia, jednak uwazam,ze Kamilowi troszke jeszcze brakuje... W koncu oprocz Malysza tylko Nykkanen mial 4 puchary swiata...tylko Malysz zdobyl 3 PŚ z rzedu... do tego wiecej zwyciestw w konkursach PŚ oraz miejsc na podium w IO i MŚ...ale najbardziej cieszy mnie, ze mamy podstawy by prowadzic takie dyskusje, bo jeszcze kilka lat temu nie wierzylem, ze ktokolwiek z naszych bedzie odnosil takoe sukcesy jak Malysz;) i mam nadzieje, ze po tym sezonie dyskusje rozgrzeja jeszcze mocniej ;)

11

Arnaiz strzela gola w pierwszym składzie średnio co 63 minuty!

61

Jesli kiedys poczujesz sie niepotrzebny, pomysl o klauzuli Zlotej Pilki w umowie sprzedazy Andre Gomesa ;)

31

CODZIENNIE NA LA RAMBLI:

"Messi jest najlepszy"
"Coutinho musi przyjść"
"Tęsknię za Barcą Pepa..."
"Turan, Deulofeu --> OUT"
"Jakie typy na dzis?"
"Co myślicie o takim składzie w FUT?"
"CR7 nie dorównuje Messiemu"
"Trzeba postawić na Alene!"

macie coś jeszcze ? :)

0

ja chyba nawet ze dwa razy :) bardziej pisana jako zbior historyjek a nie jak klasyczna biografia, ale moim zdaniem - strzal w dziesiatke :)

4

od razu kojarzy mi sie historia z ksiązki Szamotulskiego :) jak śp. Ledwoń miał rachunki do wyrównania z zawodnikiem druzyny przeciwnej, ale nie chcial narazac druzyny na czerwona kartke... przed meczem zaplanował, że wytnie go na samym początku, to sędzia na pewno nie da czerwonej... i wyciął go zaraz po gwizdku, chlop kontuzja a "Ledek" zółta :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

mnie jakos to specjalnie nie raziło, nie przeszkadzało mi i nie mam do tego większych zastrzeżeń
aczkolwiek w starej trylogii fakt faktem jest b. dużo humoru, jednak poprzez ten humor też w jakiś sposób kreowano postacie, np. jak wspomniałeś - Hana Solo. Tu raczej jest troche na siłe

0

Oczywiscie, kazdy moze widziec to inaczej:)
dla mnie pod względem rozrywki jest ok, ale momentami w ogole nie czulem się jakbym oglądał Gwiezdne Wojny, brakowało mi w tym filmie tego klimatu
Do bardzo wielu rzeczy można się przyczepić, ale przede wszystkim zawiódł mnie sposób kontynuacji wielu ciekawie zawiązanych wątków z Przebudzenia Mocy
nic wiecej nie pisze :) sam ocenisz:)
wychowywałem się na Gwiezdnych Wojnach, darze ta serie wielkim sentymentem i dlatego jestem zawiedziony tym, co zostało zrobione

1

Ogladaliście nowe Gwiezdne Wojny?
Czekałem na ten film bardzo długo, zwłaszcza że Przebudzienie Mocy przeszło moje oczekiwania i rozbudziło apetyt
I ze smutkiem stwierdzam po wczorajszym seansie, że jestem bardzo rozczarowany
Nie chcę dawać jakichkolwiek spoilerów.
Jestem jedynie ciekaw czy macie podobne odczucia?

23

pieniądze ze sprzedaży Neymara zobaczymy jak kase z komunii :)

1

Każdy ma swoje zdanie, ale ja jedynie ogranicze się do zacytowania wypowiedzi Granero:

"Widząc bramki Cristiano, myślisz, że stoi za nimi milion strzałów oddanych na treningach. Z kolei Messi po prostu był w okolicy i przyszło mu do głowy strzelić w samo okienko."



Statystycznie wychodzą niemal na równi, ale Messi ma to coś, zwane magią

0

krótka piłka - xiaomi 4x czy note 4 ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?