2

@macio_944 o czym mowa?

14

Pewnie sporą część osób widziała.
Lew vs kilkanaście Hien.
Ten strach w oczach lwa to jest coś majestatycznego. Genialnie to wyszło BBC


To tylko pokazuje jak dumny jest lew, śmierć godniejsza niż ucieczka.

0

@Homeopata8989 są jakieś twarde dowody, że Marko Gaccio to Kotleszka czy tylko przypuszczenia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca 2 akcje pokazali i 1 karnego którego strzelil wow xDD

2

Niech ktoś mi powie że Busquets jest lepszy od De jonga xDDDDD

6

Ale fart xDDDDDD

0

Czemu ten Griezmann nie strzelał z pierwszej tylko zostawił destowi?

12

Stara dobra Barcelona,
Wierni po porażce, W szoku po zwycięstwie

3

Padły niecenzuralne słowa w momencie mijania Stocha z Granerudem na schodach

5

Historia zatacza koło
Rosja > Niemcy

5



:)

64

23

@chudymc nic tylko głosować dalej na kołchoz po/pis i dalej żyć w tym pięknym socjalistycznym państwie gdzie wszystko jest opodatkowane xD

0

@NaFazieHitman Niemcy, 81 przypadków z 8% obywateli które się zaszczepiło. Na szybko licząc to jest 0,0012% osób które miało jakieś niepożądane objawy po szczepionce.
Teraz logicznie przyjmując, że taki sam odsetek przy szczepionce mRNA na koronce miałby również jakieś nieoczekiwane reakcje na szczepionkę to wiesz co? Zapewne wszyscy naukowcy braliby to w ciemno.

Idąc dalej, dlaczego śmiało wchodzisz do sklepu, jakiegoś domu i ślepo ufasz, że Ci się sufit na głowę nie zwali? Dlaczego w tym wypadku ufasz inżynierom, którzy policzyli, że ten strop wytrzyma obciążenie które będzie mu zadane.

Dlaczego w takim razie nie ufasz lekarzom, specjalistom, naukowcom którzy się na tym znają, pracują?

1

@NaFazieHitman no tak, a wszystkie osoby które umierają i paraliżują szpitale na całym świecie to tak z dupy się wzięły xD

Naprawdę, dziwię się, że tyle osób jest takimi znawcami i nie wierzy naukowcom. Wszystkie Państwo, osoby wykształcone się zmówiły na całym świecie, tylko my przy komputerach, po przeczytaniu artykułów jesteśmy mądrzy xD

0

@NaFazieHitman
Tutaj kłaniają się podstawy. By szczepionka miała sens w społeczeństwie musi się zaszczepić 60-70% osób. Szczepiąc tylko starsze osoby, dalej jest ryzyko niewydolności służby zdrowia przez to, że osoby narażone na koronowirusa to nie tylko osoby starsze.

0

@NaFazieHitman Jaką widzisz inną metodę by wyjść z tego wirusa? Wszystkie kraje na świecie (cywilizowane) mają idiotów za sterami, nie mają żadnych doradców, naukowców, ludzi którzy się na tym temacie znają tylko tak dla beki wszyscy wszystkich zamykają.
Gdzie są te Szwecje, Wielkie Brytanie?
A no tak, przepraszają, że było błędem pójście w kierunku "stadnej odporności".
Ich służba zdrowia okazała się niewydolna.

Dodam kolejną ciekawostkę, taką na logikę.
Koszt utrzymania jednego chorego jest o wiele większy jak koszt który musi państwo ponieść za zamykanie gospodarki.
Im szybciej z tego wyjdziemy, tym szybciej wrócimy do normalności.

Szczepię się nie dlatego, że się boję o siebie, jestem przed 30 i raczej wątpię by coś mi zrobił korona.
Martwię się jednak o osoby starsze, schorowane, mające np. cukrzyce, problemy sercowe. One są najbardziej narażone.
Innej metody jak szczepionki po prostu póki co nie ma.

2

@damian16161212 w Niemczech też są sami idioci oczywiście bo 80% sie szczepi na grypę, nie to jak w Polsce oświecone 3-5%.

Dobrze, że mamy w Polsce sebików którzy mają wiedzę większą od naukowców bo się naczytali artykułów.

5

@lucas/catalan Prośba również o oznaczanie

Mieć takie naturalne jak Autumn Falls oO

2

@DonAndresFCB może jakby nas tyle nie napadali w XX wieku plus gdyby komuna nie wpadła byłoby odwrotnie

1

1:0 z mocarnym 19 w tabeli zespołem.
UFF

0

Griezmann dzisiaj na swojej ulubionej pozycji.
Póki co nic nie zespół

29

Dawać analizę gry Busquetsa, 10/10 póki co występ

1

Boże Busi to jest dno dna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone mówisz jakbyś nie widział poprzednich meczów i naszej miernej gry

0

@Firestone spoko, odezwę się tutaj w przerwie

2

Co mecz to samo.
Rywal stawia autobus A my nic nie możemy zrobić.
zaraz jakaś kontra, wylew Lengleta i mamy 1:0 dla Huesci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?