45

Po chuj jest ten VAR?

9

*Dają 2mld na TVP
*nakładają podatek na całe media
Jaka to jest żenada

7

Jadę samochodem jak zawsze rano do roboty i na każdej stacji* komunikat o proteście. Brawo za solidarność!
(*nie wiem jak u Rydzyka : D)

0

@Marcello nie ma szans, dziennie w robocie wiszę na telefonie :D

5

@MadafakinGuy dla mnie to banda hipokrytów. W 2015 śmiali się z PiS i szydzili skąd wezmą pieniądze na 500+, Państwo Padnie.

Tymczasem PO w 2019, 2020, 2021 Dadzą jeszcze więcej!!

7

Z powodu tak beznadziejnej opozycji w Polsce, PiS będzie rządzić sobie spokojnie długie lata


1

@Mizander made my day xDDDD

0

W Polsce nie ma żadnej opozycji.
Change my mind.

3

@Khardan potwierdzam, moja kobita też się szczepiła i kilka godzin po szczepieniu, dzień po była nie do życia. Głowa, całe ramie obolałem, potem wszystko okej.

0

@busquets5 ale w lato w pracy się smażę na budowie, w domu się smażę, jedynie nad jezioro jechać.
A w zimę? Zmarznę, w domku pod kocem się ogrzeje, gorąca kąpiel i jest mi przyjemnie.

0

@KrystianR ja mam również w związku tych mrozów i śniegu problemy w pracy (do pracy w jedną stronę 51km) oraz budowa jak dzisiaj to staje.

17

Dla mnie takie -20 oraz śnieg mógłby być przez całe 3 miesiące. Skoro w lato jest dziesiąt dni +30 to niech będzie tyle samo na minusie :D

8

Gdzie są Ci od analiz? Busquets oczywiście 10/10, De jong 2/10, dziękuję za RZECZOWĄ analizę.

1

Busquets najlepszy na boisku ocena 11/10.
Dziękuję za analize pomeczowa.

0

Jak dzieci we mgle urwa...

0

odechciało mi się oglądać, PSG bez Araujo nas zgwałci bez wazeliny

17

Fati, Araujo, dawaj urwa, jeszcze Pedri niech kontuzje złapie.
Niech to szlag

28

Ja jebie, każdy ale nie Araujo!!!!

2

Alison zrobił Valdesa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

@clyde Chęć zarobienia kasy, proste.

1

@lucas/catalan Strzelałbym gole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SiSenior O co Chodzi z Buksą?

8

Dyskusja dla kierowców głównie.
Jedno najbardziej denerwujące zachowanie kierowców które was niemiłosiernie rusza :D.
Ja zacznę od glonojadów co nie trzymają bezpiecznego dystansu i poganiają światłami.

10

@Rust_Cohle Są psy co naturalnie lubią zimno. Akurat miałem Huskiego, na zimę jak chcieliśmy brać go do domu to drapał w okno/drzwi tarasowe i chciał do budy.
Jedyne co mogliśmy zrobić to ocieplić mu bude.

7

@MesQueUnClub96 Ciekawe gdzie by zaszedł w F1 gdyby nie ten wypadek ;c

13

0

@tomek8756 kazali, ale od razu wyszliśmy xD

2

@clyde ja akurat tylko osobą towarzysząca bo z branżą medyczną powiązany nie jestem :D

0

Byłem teraz z narzeczoną na szczepionce na koronke.
Miała na 16:40, do budynku weszliśmy 16 42, 16 48 wychodzimy, jestem mile zaskoczony że tak szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?