0

jak tutaj nie będzie karnego to KURWA PIERDOLNE

0

Busquets stzrlał ;ooooo

0

no i chuj karny, dziękuję dobranoc Lenglet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brak wylewu w obronie Lengleta czy Pique przy Mbappe xD?
To jest niemożliwe.

6

Eh, od 3 lat mega się jaram meczem, wielkie oczekiwania.

Teraz mam tylko prośbę by się nie skompromitować i nie przegrać różnicą 3-4 bramek :(

1

@klemens100 Nie spotkales się xDDD, to mało widziałeś.
Nadia Oleszczuk pierwsza z brzegu, zapoznaj się z jej twórczością i poglądami

3

@kamyk_23 nie wsadzą nikogo z PO, nikt nie wsadzi nikogo z PiS.

6

@kamyk_23 Przykre jest to, że zarówno PO/PiS nie zrezygnuje z rozdawnictwa :((((

5

@tomek8756 i bardzo dobrze, serdeczne ha tfu na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Tuska.
Są to osoby po jednych pieniądzach.

10

@SiSenior już odlajkował xDDDDDDDDDDDD

2

@mroofkoi4t cyk zgłoszone :D

25

Rudy kłamczuch przy poniedziałkowym wieczorze :D


12

@SiSenior Mam nadzieję, że postulują za emeryturą od tego samego wieku :D

3

@Kettger Bartomeu = Tusk, cóż tutaj więcej tłumaczyć :D

0

@TheBigShow ja prowadzę apke z tankowaniem.
RRocznie robir 40kkm i widzę pięknie wykres w aplikacji fuelio jak wzrastała cena gazu.
Dla przykładu w sstyczniu2020r. Rekordowo za gaz płaciłem 2.35zl

1

@SteuerFreiMoney tak tak xD
A samochody na gazie dalej robią setki tysięcy kilometrów.

0

@TheBigShow potwierdzam 2.59zl gaz.
W Kwietniu podczas pandemi pamieyam te 1.50

0

Co miał z tą ręką zrobić? Niekontrolował jej, jak człowiek skacze i wybija się to musi tą ręką popracowac

2

Suareza w lato do Barcelony, świetny napastnik.

1

@SteuerFreiMoney kiedyś basic był po 19.99 i było po transmisji można obejrzeć...

0

26

0

@MarioVeB! przelać ci?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy mając wykupiony dostep do famemma nie mogę zobaczyć gali w retransmisji?
Zawsze była taka opcja dzień po

1

Brawo Janek!!!!!!!!!!!!

0

Jak dla mnie 3 pierwsze na remis, 2 następne dla Janka

0

Wow w konću jakaś fajna i interesująca walka kobiet.
Nie chciałbym way of blond spotkać na ulicy :D

3

Płacisz kasę i stream nie działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?