draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak tutaj nie będzie karnego to KURWA PIERDOLNE
0
Busquets stzrlał ;ooooo
0
no i chuj karny, dziękuję dobranoc Lenglet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brak wylewu w obronie Lengleta czy Pique przy Mbappe xD?
To jest niemożliwe.
6
Eh, od 3 lat mega się jaram meczem, wielkie oczekiwania.
Teraz mam tylko prośbę by się nie skompromitować i nie przegrać różnicą 3-4 bramek :(
1
@klemens100 Nie spotkales się xDDD, to mało widziałeś.
Nadia Oleszczuk pierwsza z brzegu, zapoznaj się z jej twórczością i poglądami
3
@kamyk_23 nie wsadzą nikogo z PO, nikt nie wsadzi nikogo z PiS.
6
@kamyk_23 Przykre jest to, że zarówno PO/PiS nie zrezygnuje z rozdawnictwa :((((
5
@tomek8756 i bardzo dobrze, serdeczne ha tfu na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Tuska.
Są to osoby po jednych pieniądzach.
10
@SiSenior już odlajkował xDDDDDDDDDDDD
2
@mroofkoi4t cyk zgłoszone :D
25
Rudy kłamczuch przy poniedziałkowym wieczorze :D
12
@SiSenior Mam nadzieję, że postulują za emeryturą od tego samego wieku :D
3
@Kettger Bartomeu = Tusk, cóż tutaj więcej tłumaczyć :D
0
@TheBigShow ja prowadzę apke z tankowaniem.
RRocznie robir 40kkm i widzę pięknie wykres w aplikacji fuelio jak wzrastała cena gazu.
Dla przykładu w sstyczniu2020r. Rekordowo za gaz płaciłem 2.35zl
1
@SteuerFreiMoney tak tak xD
A samochody na gazie dalej robią setki tysięcy kilometrów.
0
@TheBigShow potwierdzam 2.59zl gaz.
W Kwietniu podczas pandemi pamieyam te 1.50
0
Co miał z tą ręką zrobić? Niekontrolował jej, jak człowiek skacze i wybija się to musi tą ręką popracowac
2
Suareza w lato do Barcelony, świetny napastnik.
1
@SteuerFreiMoney kiedyś basic był po 19.99 i było po transmisji można obejrzeć...
0
@SteuerFreiMoney basic
26
Dzień dobry.
https://x.com/peeste51/status/1368155735696281601/photo/1
0
@MarioVeB! przelać ci?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy mając wykupiony dostep do famemma nie mogę zobaczyć gali w retransmisji?
Zawsze była taka opcja dzień po
1
Brawo Janek!!!!!!!!!!!!
0
Jak dla mnie 3 pierwsze na remis, 2 następne dla Janka
0
Wow w konću jakaś fajna i interesująca walka kobiet.
Nie chciałbym way of blond spotkać na ulicy :D
3
Płacisz kasę i stream nie działa