draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Lenglet w 1 składzie, przyjmuje zakłady na ilość sprokurowanych karnych :D
0
@arasz1819 Nie będę triumfować.
Po prostu nie chce się znowu nastawiać i czuć rozczarowanie jak ostatnio.
@mientusek1407 To jest Real Zidane, choćby byli w beznadziejnej formie to zizu ma to coś w sobie.
Za ponad 3 godziny się przekonamy
0
@mientusek1407
W ostatnim klasyku mieliśmy w pomocy Busiego, De Jonga i Pedriego.
Zjedli nas Casemiro, Kross i Valverde.
Nie widzę powodów by miałoby byc teraz inaczej.
Plus jak wyjdzie Lenglet to karny/wylew na pewno wystąpi :D
1
@mientusek1407
Przegramy bo w każdym z tamtych klasyków grał Casemiro Kross Modrić bodajże.
Liverpool nie mógł podejść pod pole karne Realu m.in dzięki tej genialnej pomocy.
Messi od kilku klasyków nie istnieje bo ma plastra w postaci Casemiro
3
@mientusek1407 @arraco @arasz1819 Spotkamy się tutaj Panowie po meczu
1
Ostatnie 3 klasyki to dwie porażki i jeden remis z Realem.
Znowu wielkie oczekiwania, a pewnie skończy się porażką.
Wierze, że uda się wywalczyć remis.
Z naszą obroną raczej na więcej nie liczę.
0
Casemiro z Krossem i Modriciem zezlomuja nas dzisiaj :|
2
Mam obawy co do pomocy Real'u, że dzisiaj zgniecie naszą.
Casemiro, Modrić, Kross razem z pewnego poziomu nie schodzą, tym bardziej w klasykach
5
@Chakalaka niech zajmuje czym chcą, porównywanie katastrofy lotniczej kogokolwiek do ilości zgonów z powodu pandemii jest po prostu żałosne.
12
@Chakalaka idiotyzm
2
@Haha_Madrid rozwinal się u mnie do 88ovr, teraz z 81ovr do United :D
3
Gram w Fifę 20 od 2 lat co jakiś czas karierę Realem Sociedad, każdy mecz.
Rok 2033 a ja sprzedaję do Real'u 34 letniego Mbappe :D #takbędzie
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/171790719_781780126099908_929744119214044452_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=356KdRrW9ZMAX_e_GeO&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=87c5d9c3a7591242482ed08b31dffa5f&oe=60959247
2
@Beliar7283 na szczęście zdalnie
11
Obejrzałem po raz drugi True Detective sezon 1 i to co gra w tym serialu Matthew Mcconaughey to jest pieprzony sztos.
0
@Rust_Cohle
Po studiach budownictwa miałem takie zarobki jako inżynier budowy po 3 miesięcznym okresie próbnym.
Miałem wtedy 23 lata.
Wszystko zależy kto jakie ma wydatki, w chwili obecnej to byłoby słabo
11
Borek doszedł na wizji
1
Tutaj by się przydał ten mem z tym psem umięśnionym i sflaczałym xD
Jeden to Liverpool w meczu z Real'em a drugi to w meczu z Barcą.
0
@Joe_Pesci xDDDDDDDD
0
Liverpool w ogóle do pola karnego Realu w tym meczu nie dojdzie xDD
3
@tomek8756 Real nie ma w genach frajerzenia się na wyjeździe jak Barca.
3
Liverpool to są placki.
Real się pewnie po nich przejedzie, większy opór by Porto postawiło.
0
@Nieznajomy a robiłeś NFZ czy prywatnie
0
@MarFan Co z tego, że święta jak normalnie laboratoria pracowały
0
Spóźnialy wam się może wyniki na COVID?
Mija mi właśnie doba 24h od testu i pytanie jak to było u was.
Wcześniej miałem prywatnie i było po kilku godzinach.
1
Griezmann? TOPPP
0
Navas i jego wrzutki legendarne
0
@AduŚ07 no generalnie tydzień temu miałem ostry ból zęba i gardła i czułem się źle .
Teraz czuje się dobrze i z dupy dzisiaj żurek jedząc nic nie czułem.
1
@Paradoks xDDDDDDD
0
Jak straciłem wech i smak to trzeba zgłosić się do rodzinnego czy jest jakaś inna ścieżka?