0

Obrona Częstochowy i może sie uda jakąś kontrę puścić

2

bosh gdzie jest Laskowski,
Znowu tego dziada Szpaka wyjęli z szafy

0

@MarioVeB! No zadanie domowe z przyrki nie zrobisz ://

1

@udarpawarotam
Syndrom sztokholmski? W pracy krzywda mi się nie dzieje, wręcz bardzo dobrze się tam czuje.
Oprócz bólu wiem, ze wszystko co mnie teraz omija będę musial nadrobić jak wrócę, o to chodzi.

2

@Jakchcesz lubię swoją pracę i chodzenie do niej
@Kurkmen J/w

Wolę 100 razy bardziej siedzieć w pracy nawet wkurzony niż nie móc w domu zjeść nawet głupiej bułki bo raz, że gryząc boli ząb a dwa połykając przez chore gardło D:

0

zwolnienie lekarskie z uwagi na silny ból zęba oraz gardła i człowiek ma wyrzuty sumienia, że go na budowie nie ma.
Telefon cały czas dzwoni, nic tylko się ubrać i jechać do roboty, tylko ten ból...

0

@michal26
To jest druga sprawa.
Jeżeli tak jest to maja wiele instancji w ślad za Opolem by coś z tym zrobić.

0

@PanteraCule
Nie zamykając równie dobrze można by rzec że nie robią nic by ograniczyć liczbę zakażonych
@michal26
To, że ktoś łamie prawo nie znaczy, że go nie ma.
@lucca87
Rozumiem, że siedzisz w którymś Państw rozwinietych za sterami, jako ekspert by z dużą dozą spokoju szacować, że koszta poniesione za lockdown są mniejsze niż te które musi Państwo ponieść w przypadku hospitalizacji ludzi.

0

@BorzyKrzys gratulacje

7

Komentarz usunięty

0

@lucca87 Nie wiem czy fryzjerzy teraz dostają jakąś zapomogę to raz.
Dwa, nie żartuj, ale jest to taki zawód gdzie podziemie sprawnie funkcjonuje.
Sam rok temu strzygłem się u mojej fryzjerki w domu.

3

@Xxxbarca4ever taka logika, że bez zakupów wytrzymać 10 dni może być ciężko, a bez fryzjera wytrzymasz choćby miesiąc.
Proste.

0

@IronSanHybrid obejrzałem, spoko dokument

0

@Suzu U chirurga?

0

@Keson @dawo17 @CZaras @chudymc @Kvothe07 @arkasath
Dzięki Panowie za wsparcie, jutro mam nadzieję stomatolog mi wszystko powie.
W chwili obecnej ból jest taki, że nie śpię w nocy od 2 dni, lykam co godzinę ibupromy apapy aspiryny.
Gardło mnie tak nakurwia dodatkowo, że przyjmuje tylko płyny.
Jestem gotowy dac całe pieniądze tego świata by ktos mi z tym pomógł.

0

@sonek @Ratamahatta
Miałem łamany nadgarstek jak się mi krzywo zrosl i tak się nie balem jak stomatologa.
Usuwanie chirurgiczne brzmi jeszcze gorzej, ja pierdyka

0

Mam głupie pytanie.
Od zawsze miałem zdrowe zęby.
Nigdy nie chodziłem do stomatologów bo mnie nigdy nie bolały.
Jedyne moje miejsce na fotelu było w szkołach na jakieś przeglądy.

Po wielu latach odezwala mi się osemka która rośnie krzywo, W chwili obecnej lecę na przeciwbolowych,gardło boli.

Jutro idę do wujka kobity stomatologa.
Czytam na Internecie i zdania są podzielone, jak wygląda wyrywanie zęba aktualnie?
Wiadomo znieczulenie Ale czy stomatolog bierze szczypce i szarpie 8mke?
Pytanie do osób co miały rwane 8ki.
Może skończy się na opatrunku, Ale z racji nie bycia nigdy u stomatologa mam fobie, strach.

0

Mowa o serialu czy tym ponad godzinnym filmie?

0

@IronSanHybrid aż sprawdzę

0

@Maciej_T "Z Tobą zrobić co chcą" Co to znaczy?
Co on takiego pokazał?

24

@Mns21 co za debil

0

@michal26 Ja mam taki ból gardła że nie mogę wytrzymać. Od wczoraj lykam cholinex co godzinę.

17

sanah - 2:00 nowy kawałek, ależ ona ma barwę głosu

0

@Joe_Pesci nope

2

1

@Ojciec5tkidzieci
Tak się składa, że akurat na mojej budowie mam urządzenia od Holendrów i mam często z nimi konferencję.
Potwierdzam, że wszyscy u nich mówią fajnie płynnie po angielsku.
Takie same odparłem wrażenie jak kilka razy byłem w Holandii, w głupim Lidlu czy innym sklepie.

0

Ale przecież Pan Borek dopisał już dawno 3pkt w tym meczu, co poszło nie tak???

2

Lewandowskiego niech wpuści na podmeczonego rywala

1

trzeba bronić tego wyniku

1

Szalai >>>>>>>>> Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?