draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona Częstochowy i może sie uda jakąś kontrę puścić
2
bosh gdzie jest Laskowski,
Znowu tego dziada Szpaka wyjęli z szafy
0
@MarioVeB! No zadanie domowe z przyrki nie zrobisz ://
1
@udarpawarotam
Syndrom sztokholmski? W pracy krzywda mi się nie dzieje, wręcz bardzo dobrze się tam czuje.
Oprócz bólu wiem, ze wszystko co mnie teraz omija będę musial nadrobić jak wrócę, o to chodzi.
2
@Jakchcesz lubię swoją pracę i chodzenie do niej
@Kurkmen J/w
Wolę 100 razy bardziej siedzieć w pracy nawet wkurzony niż nie móc w domu zjeść nawet głupiej bułki bo raz, że gryząc boli ząb a dwa połykając przez chore gardło D:
0
zwolnienie lekarskie z uwagi na silny ból zęba oraz gardła i człowiek ma wyrzuty sumienia, że go na budowie nie ma.
Telefon cały czas dzwoni, nic tylko się ubrać i jechać do roboty, tylko ten ból...
0
@michal26
To jest druga sprawa.
Jeżeli tak jest to maja wiele instancji w ślad za Opolem by coś z tym zrobić.
0
@PanteraCule
Nie zamykając równie dobrze można by rzec że nie robią nic by ograniczyć liczbę zakażonych
@michal26
To, że ktoś łamie prawo nie znaczy, że go nie ma.
@lucca87
Rozumiem, że siedzisz w którymś Państw rozwinietych za sterami, jako ekspert by z dużą dozą spokoju szacować, że koszta poniesione za lockdown są mniejsze niż te które musi Państwo ponieść w przypadku hospitalizacji ludzi.
0
@BorzyKrzys gratulacje
7
Komentarz usunięty
0
@lucca87 Nie wiem czy fryzjerzy teraz dostają jakąś zapomogę to raz.
Dwa, nie żartuj, ale jest to taki zawód gdzie podziemie sprawnie funkcjonuje.
Sam rok temu strzygłem się u mojej fryzjerki w domu.
3
@Xxxbarca4ever taka logika, że bez zakupów wytrzymać 10 dni może być ciężko, a bez fryzjera wytrzymasz choćby miesiąc.
Proste.
0
@IronSanHybrid obejrzałem, spoko dokument
0
@Suzu U chirurga?
0
@Keson @dawo17 @CZaras @chudymc @Kvothe07 @arkasath
Dzięki Panowie za wsparcie, jutro mam nadzieję stomatolog mi wszystko powie.
W chwili obecnej ból jest taki, że nie śpię w nocy od 2 dni, lykam co godzinę ibupromy apapy aspiryny.
Gardło mnie tak nakurwia dodatkowo, że przyjmuje tylko płyny.
Jestem gotowy dac całe pieniądze tego świata by ktos mi z tym pomógł.
0
@sonek @Ratamahatta
Miałem łamany nadgarstek jak się mi krzywo zrosl i tak się nie balem jak stomatologa.
Usuwanie chirurgiczne brzmi jeszcze gorzej, ja pierdyka
0
Mam głupie pytanie.
Od zawsze miałem zdrowe zęby.
Nigdy nie chodziłem do stomatologów bo mnie nigdy nie bolały.
Jedyne moje miejsce na fotelu było w szkołach na jakieś przeglądy.
Po wielu latach odezwala mi się osemka która rośnie krzywo, W chwili obecnej lecę na przeciwbolowych,gardło boli.
Jutro idę do wujka kobity stomatologa.
Czytam na Internecie i zdania są podzielone, jak wygląda wyrywanie zęba aktualnie?
Wiadomo znieczulenie Ale czy stomatolog bierze szczypce i szarpie 8mke?
Pytanie do osób co miały rwane 8ki.
Może skończy się na opatrunku, Ale z racji nie bycia nigdy u stomatologa mam fobie, strach.
0
Mowa o serialu czy tym ponad godzinnym filmie?
0
@IronSanHybrid aż sprawdzę
0
@Maciej_T "Z Tobą zrobić co chcą" Co to znaczy?
Co on takiego pokazał?
24
@Mns21 co za debil
0
@michal26 Ja mam taki ból gardła że nie mogę wytrzymać. Od wczoraj lykam cholinex co godzinę.
17
sanah - 2:00 nowy kawałek, ależ ona ma barwę głosu
0
@Joe_Pesci nope
2
Orlen nagrał krótki filmik o budowie na ktorej obecnie pracuje we Włocławku
https://www.linkedin.com/posts/pkn-orlen-s%2Ea%2E_budowa-trzeciej-linii-do-produkcji-nawoz%C3%B3w-activity-6780492430866182145-LfgF
1
@Ojciec5tkidzieci
Tak się składa, że akurat na mojej budowie mam urządzenia od Holendrów i mam często z nimi konferencję.
Potwierdzam, że wszyscy u nich mówią fajnie płynnie po angielsku.
Takie same odparłem wrażenie jak kilka razy byłem w Holandii, w głupim Lidlu czy innym sklepie.
0
Ale przecież Pan Borek dopisał już dawno 3pkt w tym meczu, co poszło nie tak???
2
Lewandowskiego niech wpuści na podmeczonego rywala
1
trzeba bronić tego wyniku
1
Szalai >>>>>>>>> Lewandowski