draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jednak @LuisSalvano miał racje, maszyna ruszyła
0
gol z dupy, jazda!!!!!!!!!
3
Tymczasem w Madrycie
31
Jeżeli pamiętasz zwycięstwo Barcelony w Klasyku to miałeś zajebiste dzieciństwo
7
:DDD z dystansem
14
Griezmann dopiero wszedł a już wygląda na zmęczonego xDD
https://x.com/jonajtedinho/status/1380975410855415813
0
@mientusek1407
Nie robią roboty?
Proszę Cię, Messi nie istnieje przez Casemiro.
1 bramka m.in dzięki Valverde, sam Valverde strzelił w słupek.
0
@arasz1819 Po prostu nie znasz się na piłce, tyle.
0
@Marcel99 odpowiem, SPÓJRZ NA POMOC
8
Dalej aktualne
20
W punkt
45
Krzysztof Stanowski w Punkt!
1
Nie mamy podjazdu do pomocy Realu.
Kross, Modrić, Valverde, plaster Casemiro na Messim xDDD
Z czym do ludzi
40
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
weźcie tego bombele z tego klubu, jedyne co zapamiętam to kopanie się po czole i zmarnowanie sety z Liverpoolem
13
@LuisSalvano jak tam? Zgnieciemy ich nie? Zaraz po tym jak Neymar wróci xDDD
1
Pisałem, że będzie ciężko
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9885826#comment-9885826
0
@Rewolucja123 @parpe Jak tam :)))
0
@Granto @arasz1819 @mientusek1407 @arraco @Piorun
No i jak tam Panowie :)
0
:DDDDE Jak tam co tam
9
Dembele ucz się
5
Pisałem dzisiaj wielokrotnie, że pomoc Realu nas zje :DDD
1
Co wy macie pretensje do tego sędziego xDDD?
3
Griezmann poki co bardzo dobrze,
5
@LuisSalvano żałosne xDDDD
0
To co sceneriusz jak 24.10
3:1 dla Realu
1
Hehe pisałem że z naszą obrona to ludzenie sie o remis ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Casemiro 1 faul
0
Dembele już o swoje nogi się potyka