1

Jednak @LuisSalvano miał racje, maszyna ruszyła

0

gol z dupy, jazda!!!!!!!!!

3

Tymczasem w Madrycie


31

Jeżeli pamiętasz zwycięstwo Barcelony w Klasyku to miałeś zajebiste dzieciństwo

7

:DDD z dystansem



14

Griezmann dopiero wszedł a już wygląda na zmęczonego xDD
https://x.com/jonajtedinho/status/1380975410855415813

0

@mientusek1407
Nie robią roboty?
Proszę Cię, Messi nie istnieje przez Casemiro.
1 bramka m.in dzięki Valverde, sam Valverde strzelił w słupek.

0

@arasz1819 Po prostu nie znasz się na piłce, tyle.

0

@Marcel99 odpowiem, SPÓJRZ NA POMOC

8

Dalej aktualne


20


W punkt

45

Krzysztof Stanowski w Punkt!



1

Nie mamy podjazdu do pomocy Realu.
Kross, Modrić, Valverde, plaster Casemiro na Messim xDDD

Z czym do ludzi

40

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

weźcie tego bombele z tego klubu, jedyne co zapamiętam to kopanie się po czole i zmarnowanie sety z Liverpoolem

13

@LuisSalvano jak tam? Zgnieciemy ich nie? Zaraz po tym jak Neymar wróci xDDD

1

0

@Rewolucja123 @parpe Jak tam :)))

0

@Granto @arasz1819 @mientusek1407 @arraco @Piorun
No i jak tam Panowie :)

0

:DDDDE Jak tam co tam

9

Dembele ucz się

5

Pisałem dzisiaj wielokrotnie, że pomoc Realu nas zje :DDD

1

Co wy macie pretensje do tego sędziego xDDD?

3

Griezmann poki co bardzo dobrze,

5

@LuisSalvano żałosne xDDDD

0

To co sceneriusz jak 24.10
3:1 dla Realu

1

Hehe pisałem że z naszą obrona to ludzenie sie o remis ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Casemiro 1 faul

0

Dembele już o swoje nogi się potyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?