draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Chelsea 35% - 65% Real
Posiadanie piłki, to jednak nie trzeba mieć większego posiadania by wyglądać lepiej??
0
Gol z dupy Realu Loading...
1
Obrona Chelsea?
Top
0
Hazard cudowny strzał
0
Vinicius schodzi, nie będzie w takim razie dzisiaj hattricka, ajj
1
Ernesto Valverde wchodzi
0
nieee wcale faulu nie było nacho, wszystko w porządku :)))) to tylko Real
0
dawac jakiś karny z dupy po rajdzie viniciusa lub mendyego xD czekam kufaaa
3
niech jeszcze real teraz strzeli gola to sie zesram
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co jak co ale Chelsea w obronie nie ma jakiegoś Lengleta czy innego Piqeta którzy co roku obskakują jakiś eurowpierdol :)))
13
"Brzydkie zachowanie Casemiro" ' Podolinski 2021r.
Nowe nie znałem
0
Kurła ten kurtuła
0
Z kamerą z trybun wygląda to jak mecz Chelsea z Totkami
2
Vinicius dzisiaj dwie bramy.
Z City strzela hattricka i Real zgarnia dzięki niemu LM.
W styczniu 2022r. Vinicius ze złotą piłką.
Tak zesrałem się.
7
Eh martwi mnie brak Marcelo.
Mendy w składzie, jakiś rajd w pole karne i karny z dupy biorę w ciemno.
Ramos skała w obronie jeszcze :| Real na wyjeździe gole z pizdy i awans jest.
5
Największe wzmocnienie dzisiaj Realu? Brak Marcelo :((
0
Ale City Ciśnie, co za maszyna
4
@BarcaInfo to jest moje konto, napisz PW
18
@Wilczeq pieniądze powinny leżeć na ulicy, praca tylko dla tych co chcą xDD
Lewica jak zwykle przebija szczyt debilizmu.
0
@Criss18Barca 23 po studiach
5
Gdyby Lenglet tak dostał w łapę w polu karnym to karny na 200% xDD
0
Najważniejsze, że mamy 70% posiadania piłki
2
Czy są tutaj osoby co nie lubią łychy?
Od wielu lat czuję się wszędzie w gościach wyobcowany.
Wszyscy tak się podniecają rudą, a ja od zawsze wolałem dobre kraftowe piwko :|.
0
@Hopner15 na szczęście lewica może sobie szczekac i wraz ze swoim PO nigdy do władzy nie wróci ^^
4
Jak to mówił Michniewicz, 2:0 to niebezpieczny wynik.
Ony zaksa jednak 3:1 wygrała
0
Przepisy się w siatce zmieniły że nie ma przerw technicznych?
1
@Martwy nawet nie wiem co to jest, tutaj ludzie biegna za jakimś mopem czy innym odkurzaczem
2
Oglądam właśnie po raz pierwszy program Łowcy Nagród na Polsacie.
Tak żenującego programu nie widziałem jeszcze.
Za żadne pieniądze bym tam nie wystapil.
0
@kombo13 trzeba przed nawias wystawić