7

Chelsea 35% - 65% Real
Posiadanie piłki, to jednak nie trzeba mieć większego posiadania by wyglądać lepiej??

0

Gol z dupy Realu Loading...

1

Obrona Chelsea?
Top

0

Hazard cudowny strzał

0

Vinicius schodzi, nie będzie w takim razie dzisiaj hattricka, ajj

1

Ernesto Valverde wchodzi

0

nieee wcale faulu nie było nacho, wszystko w porządku :)))) to tylko Real

0

dawac jakiś karny z dupy po rajdzie viniciusa lub mendyego xD czekam kufaaa

3

niech jeszcze real teraz strzeli gola to sie zesram

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co jak co ale Chelsea w obronie nie ma jakiegoś Lengleta czy innego Piqeta którzy co roku obskakują jakiś eurowpierdol :)))

13

"Brzydkie zachowanie Casemiro" ' Podolinski 2021r.
Nowe nie znałem

0

Kurła ten kurtuła

0

Z kamerą z trybun wygląda to jak mecz Chelsea z Totkami

2

Vinicius dzisiaj dwie bramy.
Z City strzela hattricka i Real zgarnia dzięki niemu LM.
W styczniu 2022r. Vinicius ze złotą piłką.

Tak zesrałem się.

7

Eh martwi mnie brak Marcelo.
Mendy w składzie, jakiś rajd w pole karne i karny z dupy biorę w ciemno.

Ramos skała w obronie jeszcze :| Real na wyjeździe gole z pizdy i awans jest.

5

Największe wzmocnienie dzisiaj Realu? Brak Marcelo :((

0

Ale City Ciśnie, co za maszyna

4

@BarcaInfo to jest moje konto, napisz PW

18

@Wilczeq pieniądze powinny leżeć na ulicy, praca tylko dla tych co chcą xDD
Lewica jak zwykle przebija szczyt debilizmu.

0

@Criss18Barca 23 po studiach

5

Gdyby Lenglet tak dostał w łapę w polu karnym to karny na 200% xDD

0

Najważniejsze, że mamy 70% posiadania piłki

2

Czy są tutaj osoby co nie lubią łychy?
Od wielu lat czuję się wszędzie w gościach wyobcowany.
Wszyscy tak się podniecają rudą, a ja od zawsze wolałem dobre kraftowe piwko :|.

0

@Hopner15 na szczęście lewica może sobie szczekac i wraz ze swoim PO nigdy do władzy nie wróci ^^

4

Jak to mówił Michniewicz, 2:0 to niebezpieczny wynik.
Ony zaksa jednak 3:1 wygrała

0

Przepisy się w siatce zmieniły że nie ma przerw technicznych?

1

@Martwy nawet nie wiem co to jest, tutaj ludzie biegna za jakimś mopem czy innym odkurzaczem

2

Oglądam właśnie po raz pierwszy program Łowcy Nagród na Polsacie.
Tak żenującego programu nie widziałem jeszcze.
Za żadne pieniądze bym tam nie wystapil.

0

@kombo13 trzeba przed nawias wystawić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?