draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lukaszbarca15 Po obserwacji gry obu :)
2
@lukaszbarca15
Ja wyskoczyłem ze technicznie Lewy nie ma podjazdu do Immobile. Później zareagowałem na głupoty, że Lewy technicznie jest lepszy od Kane'a :)
0
@lukaszbarca15
Tak samo jak Lewy ma lepszy zespół :)
1
@lukaszbarca15 A ja się odwołuje do ilości bramek ile Ci Panowie rozegrali z transfermakt
Eliminacje do MS
Lewy 30 meczow, 24 bramki
Kane
8 meczów 7 bramek
:)
1
@lukaszbarca15 Chłopie, czy Ty wiesz co piszesz? "lukaszbarca15
17 minut temu
Dyskusja
0Poleć komentarz
@draxidox Ile ma Kane brame w kadrze?"
Zadałeś mi pytanie o Kane'a a wyjeżdżasz ze statystykami Ciro :)
Najlepszy piłkarz co nawet ciężaru gry na siebie nie potrafi wziąć, z pewnością :).
2
@lukaszbarca15 Z pewnością wsadzając Messiego do Konga są większe szanse niż Lewego gdziekolwiek bo jeden z wymienionych jest najlepszym piłkarzem na świecie a drugi po prostu jest dobrym napastnikiem :)
@Bagsik88 Czysta statystyka Eliminacje Do Euro
Lewy 20 występów, 19 bramek 7 asyst, 1713 minut!
Kane 13 występów, 15 bramek, 7 asyst, 900 minut
1
@lukaszbarca15 no jest mlodszy a jak sobie spojrzysz na wskaźnik Bramki na mecz to Kane wygrywa :)
Coś jak Messi i Ronaldo. Jeden gra dłużej niż drugi
@marek86 może nie drewno ale jest technicznie słaby. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, umie się zastawić i być w odpowiednim miejscu.
@Bagsik88 Bo zaliczyli mniej występów :)
0
@Bagsik88 Raczej nie :)
5
@lukaszbarca15 Tak, więcej asystuje.
Ponawiam porównaj z kim gra Kane a z kim Lewy.
Cena Kane'a jest wysoka, a nie jak Lewy przychodzący za darmo do Bayernu.
@Bagsik88 No jest dobrym napastnikiem nie rozumiem jak to się ma do tematu, że technicznie bez podjazdu do Kane, Ciro :)
@daniel32778 Nie przeszedł bo swoje kosztuje, jest anglikiem a nie jak Lewy do Bayernu gdzie trzeba było zapłacić za podpis :)
10
@daniel32778 jest królem strzelców Premier League, w dodatku o wiele więcej aystusje niż Lewy. Prawdopodobnie w tym sezonie zmieni klub, jak będzie to Chelsea/City to zacznie zdobywać trofea bo będzie miał partnerów na takim poziomie na jakim ma Lewy :)
2
@Kacper1432
A Ty dalej czesz się do Lewego pisząc bzdury :D
5
@Maciasek No pokazał, że bez kolegów z Bayernu taki kozak już nie jest :)
8
@Kacper1432 Lewy lepszy od Kane'aa haha większej głupoty już dzisiaj nie zobaczę xD
@Deviler tak
2
@Kacper1432 Przynajmniej nie mijają się z prawdą i stwierdzają fakty ^^
@Deviler Hah to wejdź sobie na Yt i wpisz Immobile
2
@chavez zupełnie inna sytuacja, Ciro przyjmowla pasa na pełnym sprincie i podanie wcale go nie spowolniło
@Kacper1432 dawno się tak nie uśmiałem :D
Technicznie lewy bez podjazdu do Ciro
0
@kewin nie widziałem by to robił w pełnym biegu na udo z nadaniem kierunku od razu
7
Już widzę jak Lewy klei jak Immobile piłę po takim pasie xDDD
2
Ile znaczy technika w piłce..
Minie 100lat i Polska nie będzie tak szkolić
0
I pomyśleć że my potrafiliśmy z taką Szwajcarią grać jak równy z równym..
0
I po co ten Var
4
W erze Var boczni stają się bezużyteczni powoli. Przy spalonych puszczają grę i czekają co im VAR powie.
0
@nitey Tak bo normalnie uwierz mi nie oglądam reprezentacji Turcji, Węgier czy Słowacji
15
Kolejny mecz na Euro i dalej nie widzę gorzej grającego zespołu od Polski :)
3
Ale ten pasek wyniku w TV Copa America jest słaby, brzydki i nieczytelny.
0
@rayan_7 Może nie drewniany, ale bez dobrego zespołu jak Bayern nie istnieje.
Jest to archaiczny napastnik tyle, bez kolegów sam nic nie wykreuje (raz się zdarzy jak akcja ze Słowenią).
1
@Nieznajomy Może ma gorszy, ale o wiele lepiej wyszkolony technicznie.
Bądź co bądź nie jest tam sam Yarmolenko, który potrafi podać prosto piłkę do kolegi obok.
11
Patrzę na te wszystkie reprezentacje na Euro które dotychczas grały.
Jak potem Bońkowi może przez usta przejść hasło, że Polska szkoli jak reszta Europy?
Przecież nasi to drewno i jedyny, któremu piłka nie przeszkadza to Zieliński.
Musi minąć wiele lat zanim technicznie będziemy w stanie coś znaczyć.
Zero dryblingu, zero składu.
Przy takiej ekipie powinniśmy się bunkrować, mieć dwóch skrzydłowych którzy sa po prostu szybcy i czekać na kontry.
5
Niech Lewy sobie włączy Szwecje i popatrzy na Isaka jak powinien przy piłce zachowywać się napastnik.
5
Na mistrzostwach świata 2018 najgorsza reprezentacja.
Zapowiada się podobnie na euro
0
Ale najważniejsze że posiadanie pilki 57% dla Polski