draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Obejrzałem właśnie teledysk nowego Męskiego Grania, ale kozak operator drona, miał co latać :D
3
Jacek Kaczmarski, według mnie trochę niedoceniony, zapomniany kompozytor i piosenkarz.
Dla mnie absolutnie genialny.
1
@Janas11224
Obrazek pokazuje na końcu jak rozumiem szarego księdza.
Jestem ateistą, choć byłem ministrantem w młodym wieku.
Nigdy nie doświadczyłem jakiegoś molestowania. W moich rodzinach tylko raz był chytry ksiądz, który chciał kupę kasy za głupi ślub.
Moim zdaniem, to co głosi ostatni ksiądz na obrazku to jest promil, a duża większość księży jest po prostu dobrymi ludźmi, kapłanami.
Na temat instytucji kościoła, która kryje pedofilów się nie wypowiadam bo tutaj komentować nie trzeba.
9
@Janas11224
Niezłe generalizowanie xDD
7
Nasi kopacze (oprócz Lewego i Zielka) są lata świetlne za Ukraincami pod wzlegdem techniki, operowania pilka, dryblingu.
0
Ale pilki na trybunach
1
@Cochise
Nie wiem, ja osobiście patrząc na zawodników reprezentacji Czech, Danii, Węgier, mam wrażenie, że oni tam są o wiele lepiej wyszkoleni technicznie.
Potrafią ładnie kierunkowo przyjąć, pociągnąć kilka metrów z piłka, wejść w drybling i wygrać (u nas oczywiście jest Lewy i Zielinski co piłki się nie boją).
U nas taki Kozłowski, Frankowski, Jóźwiak (raz na jakis czas) nie mają takiego luzu, ociosani z drewna.
12
Przed chwilą pierwszy raz w życiu miałem okazję wnosić na 3 piętro nieważkie ciało. Blisko 20 minut walki.
Facet koło 30'tki w bloku ma stwardnienie rozsiane. Raz gorzej, raz lepiej czołga się po tych schodach.
Dzisiaj przywiózł go ojciec (starszy facet już) i wołał pomocy z parteru.
Chłop ma trochę ponad 100kg, schodek po schodku, z blokującymi się nogami na schodach.
Wysiłek przeee ogromny, ale to nic w obliczu tego jaka to chujowa choroba.
0
@Janas11224
Ah karta floty, bez prywatnego samochodu od 3 lat.
3
@Kgorecki2500 Moim zdaniem powinni zmienić po prostu pracę jak pozostali ludzie.
1
@MaTt_BarcaFan buduje dom Gospodarczo.
Jestem na etapie murowania ścian pierwszej kondygnacji, gdzie mam mieszkać?
0
@MaTt_BarcaFan ja mam 7 na rękę, kobita 4.
Za mieszkanie w Toruniu w fajnym standardzie placimy wynajem 2500.
Dodatkowo buduje gospodarczo dom weekendami, nic nam nie brakuje, miesięcznie odkładamy 3-4 tysiące. Zależy od tego jak samochody się psują i ile na mieście jemy :D
0
@Bagsik88 Spokojnie jeszcze strzeli
0
Nie mamy obrony
3
Po co ten krychowiak strzela jak nie umie
0
@Bagsik88 Zrekompensował się zajebistym golem
1
@Jakchcesz przetłumaczę, nie da bo nie awansujemy jak strzelimy tylko jedna. Na siłę czepianie Szpaka
0
@Bagsik88 No popisał sie z dwóch metrów w poprzeczkę Lewy :)
0
@Rust_Cohle mhm na pewno
1
@Pawlak1992 Nie a o co chodzi?
0
Ile daje gra u siebie..
0
Rosja teraz poza xD
0
Który meczyk oglądacie?
11
@GeneralXavi Przecież Barto zrobił super transfery, nie wiem o co Ci chodzi.
2
Alez to Euro jest ciekawe, cały czas ofensywa
1
@Bagsik88
No kompletnie bez argumentów ponownie, mam nadzieję że już pogodziles się z porażka :).
0
@Bagsik88 Wyjaśniłem Cię w każdej płaszczyźnie :).
0
@Gall Ciiii :D Nie psuj zabawy
1
@Kacper1432
A co w związku z tym, że większość ma inne zdanie :)?
1
@Kacper1432
Większość również głosuje na PiS co nie znaczy, że ma racje :).