draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek żadnej decyzji nie podejmuje, pytam co sądzą inni. Post zgłoszony za obraze.
1
@Comentateiro Mam nadzieję że skoro tak radosnie piszesz o przedłużaniu gatunku zdajesz sobie sprawę w obliczu jakiego zagrożenia stoi ziemia.
1
@Wojcio No jeżeli homoseksualizm to coś nienormalnego dla Ciebie to raczej problem jest z Toba
0
@Comentateiro A czemu naturalnym nie może być nie posiadanie dzieci?
Kiedyś nienormalny był homoseksualizm.
Moi rodzice mają wnuka od brata.
0
@KrystianR jak najbardziej brak dziecka to duża wygoda, o to chodzi.
Dziecko dla mnie juz takie 10+ jest interesujące bo kanapkę sobie zrobić, porozmawiać mozna
7
@Comentateiro
I to jest ta toleancja bo ktoś nie chce podcierac dupy dziecku?
Moi rodzice chcieli, okej jestem im wdzięczny. Ja nie chce i jestem niedojrzały?
To jest obowiązek? Żenada
8
@Mroziu Głupie? Bo od uśmiechu dziecka wolę psa który mnie przywita po powrocie z pracy?
Nie każdy jest taki jak Ty.
1
@Survier rodzice chcą bardzo byśmy mieli dzieci bo już zaraz taki wiek, że trochę późno będzie
0
@Bykunn Dlatego też jesteśmy pokrzywdzeni bo żaden program rządowy nas nie wspiera :(((
0
@KrystianR
problem właśnie w tym, że zanim takie dziecko podejdzie i powie, ze mnie kocha to trzeba go karmić, podcierać dupę.
Zaraz ktoś mi powie, że "zaraz zaraz, a ojciec Ci dupy nie podcierał?". Tak podcieral i co z tego?
Myślimy w dalszej perspektywie o adopcji, ale strasznie dużo formalności jest do spełnienia, przynajmniej opuszcza się etap, że dziecko samo kanapki sobie nie zrobi.
4
@Kgorecki2500
no wlaśnie mamy taki problem, że zarowno ja jak i partnerka zapieramy się, że nasze uwalone dziecko nie będzie nas w ogóle jarać i cieszyć.
Cenimy sobie spokój po pracy, wygodę w wyjeździe na wakacje, nie jest chyba nam pisane dziecko.
29
Jakie macie podejście do dzieci 0-3?
Ja z moją kobitą w czasach studenckich bardzo lubiliśmy dzieci, chcieliśmy.
Z biegiem lat, jak bratu urodziło się dziecko to cała ta otoczka srania, karmienia, wiecznego brudnego dzieciaka zraziła nas.
W chwili obecnej wyjście do restauracji, śniadanie na wakacjach może nam zepsuć drący się kaszojad. Doszliśmy do etapu, że nie chcemy mieć dzieci, jakie jest wasze podejście?
Pieski >>> dzieci.
0
@Batys Mnie prześladuje @Bagsik88 bo nie zna się na piłce :D.
0
@tomek8756
Kojarzę, sam tam wrzuciłem filmik brata młodszego który dobił 1mln wyświetleń.
Brachol zarobił 1tyś złoty na frajerze, a śladu na drzwiach nie było po zamalowaniu korektorem ryski :D
1
@tobiasson92 do końca nie wiem jak ma wyglądać egzekwowanie, bo nie czytałem o tym, ale dla mnie każda podwyżka mandatów jest na plus.
W chwili obecnej taki mandacik 500zł czy 1000zł to śmiech na sali.
Plus punkty bardziej rygorystyczne, moze pijak wsiądzie bez prawka, ale taki przedstawiciel handlowy jak straci prawko to się zastanowi.
1
@PRINSU xavi simons xDDDDD
1
@tobiasson92
Tak btw. jak inaczej zapanować nad bezprawiem na polskich drogach i poszanowaniem dla obowiązujących przepisów?
Daleko mi od szacowania, ale wystarczy spojrzeć na drogi klasy A, S oraz teren zabudowany, jaki procent uczestników ruchu przestrzega przepisów.
0
@Kusco15 Cuenca, Munir, Jeffren
0
@halfnolife jablka odpadają, samsung s20 fe lub s21 wpadnie
0
@halfnolife za tydzień wyjazd i potrzeba coś do robienia fot do 3k, a akurat kobita ma stary telefon.
0
Kupował ktoś z was telefon na allegro?
Ceny kuszą, ale boję się, że trafię na jakiś nieoryginalny, kwestia gwarancji potem.
Oczywiście mówię tylkoo o nowych.
0
@Commando w media expert ponad 4k, one mają w ogóle sklep play?
0
@marcin000019 ma od 3 lat, bateria trzyma 30 minut
1
@Commando to już mam
0
Chciałbym kupić telefon kobicie, ale wypadłem z rynku
Dużo uzywa telefonu, ale potrzeba głównie do zdjęć bo za tydzień na urlop jedziemy.
Ma muzeum S7 EDGE. Zawsze jej się samsungi podobały.
Myślałem o jakimś xiaomi.
Co polecacie do 2/3k?
Coś sensownego się kupi? Zatrzymałem się na śledzeniu telefonów przy S8+.
7
biedny chłopiec
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/233204689_6209859649054943_1337799444418781718_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XDNzLIGDBksAX9aqzhj&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=78a1699187e62846ed7e9a8ba56b83d7&oe=6112C185
4
ziomki ziomeczki
https://x.com/cwiakala/status/1423338172440879104
5
Tymczasem Aguero:
0
szukam klubu do kibicowania, ktoś coś?
31
*Mężczyźni potrafią myśleć tylko o seksie*
- mężczyźni:
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/232191366_2627252217584477_3511672159730805758_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=zUCDibV1D90AX-GOVkm&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=7a50bc2a80ccf14e8faf71e8415ea10e&oe=61305B8B