0

@pluszek żadnej decyzji nie podejmuje, pytam co sądzą inni. Post zgłoszony za obraze.

1

@Comentateiro Mam nadzieję że skoro tak radosnie piszesz o przedłużaniu gatunku zdajesz sobie sprawę w obliczu jakiego zagrożenia stoi ziemia.

1

@Wojcio No jeżeli homoseksualizm to coś nienormalnego dla Ciebie to raczej problem jest z Toba

0

@Comentateiro A czemu naturalnym nie może być nie posiadanie dzieci?
Kiedyś nienormalny był homoseksualizm.

Moi rodzice mają wnuka od brata.

0

@KrystianR jak najbardziej brak dziecka to duża wygoda, o to chodzi.
Dziecko dla mnie juz takie 10+ jest interesujące bo kanapkę sobie zrobić, porozmawiać mozna

7

@Comentateiro
I to jest ta toleancja bo ktoś nie chce podcierac dupy dziecku?
Moi rodzice chcieli, okej jestem im wdzięczny. Ja nie chce i jestem niedojrzały?
To jest obowiązek? Żenada

8

@Mroziu Głupie? Bo od uśmiechu dziecka wolę psa który mnie przywita po powrocie z pracy?

Nie każdy jest taki jak Ty.

1

@Survier rodzice chcą bardzo byśmy mieli dzieci bo już zaraz taki wiek, że trochę późno będzie

0

@Bykunn Dlatego też jesteśmy pokrzywdzeni bo żaden program rządowy nas nie wspiera :(((

0

@KrystianR
problem właśnie w tym, że zanim takie dziecko podejdzie i powie, ze mnie kocha to trzeba go karmić, podcierać dupę.

Zaraz ktoś mi powie, że "zaraz zaraz, a ojciec Ci dupy nie podcierał?". Tak podcieral i co z tego?

Myślimy w dalszej perspektywie o adopcji, ale strasznie dużo formalności jest do spełnienia, przynajmniej opuszcza się etap, że dziecko samo kanapki sobie nie zrobi.

4

@Kgorecki2500
no wlaśnie mamy taki problem, że zarowno ja jak i partnerka zapieramy się, że nasze uwalone dziecko nie będzie nas w ogóle jarać i cieszyć.

Cenimy sobie spokój po pracy, wygodę w wyjeździe na wakacje, nie jest chyba nam pisane dziecko.


29

Jakie macie podejście do dzieci 0-3?
Ja z moją kobitą w czasach studenckich bardzo lubiliśmy dzieci, chcieliśmy.
Z biegiem lat, jak bratu urodziło się dziecko to cała ta otoczka srania, karmienia, wiecznego brudnego dzieciaka zraziła nas.

W chwili obecnej wyjście do restauracji, śniadanie na wakacjach może nam zepsuć drący się kaszojad. Doszliśmy do etapu, że nie chcemy mieć dzieci, jakie jest wasze podejście?
Pieski >>> dzieci.

0

@Batys Mnie prześladuje @Bagsik88 bo nie zna się na piłce :D.

0

@tomek8756
Kojarzę, sam tam wrzuciłem filmik brata młodszego który dobił 1mln wyświetleń.
Brachol zarobił 1tyś złoty na frajerze, a śladu na drzwiach nie było po zamalowaniu korektorem ryski :D


1

@tobiasson92 do końca nie wiem jak ma wyglądać egzekwowanie, bo nie czytałem o tym, ale dla mnie każda podwyżka mandatów jest na plus.
W chwili obecnej taki mandacik 500zł czy 1000zł to śmiech na sali.

Plus punkty bardziej rygorystyczne, moze pijak wsiądzie bez prawka, ale taki przedstawiciel handlowy jak straci prawko to się zastanowi.

1

@PRINSU xavi simons xDDDDD

1

@tobiasson92
Tak btw. jak inaczej zapanować nad bezprawiem na polskich drogach i poszanowaniem dla obowiązujących przepisów?
Daleko mi od szacowania, ale wystarczy spojrzeć na drogi klasy A, S oraz teren zabudowany, jaki procent uczestników ruchu przestrzega przepisów.

0

@Kusco15 Cuenca, Munir, Jeffren

0

@halfnolife jablka odpadają, samsung s20 fe lub s21 wpadnie

0

@halfnolife za tydzień wyjazd i potrzeba coś do robienia fot do 3k, a akurat kobita ma stary telefon.

0

Kupował ktoś z was telefon na allegro?
Ceny kuszą, ale boję się, że trafię na jakiś nieoryginalny, kwestia gwarancji potem.
Oczywiście mówię tylkoo o nowych.

0

@Commando w media expert ponad 4k, one mają w ogóle sklep play?

0

@marcin000019 ma od 3 lat, bateria trzyma 30 minut

1

@Commando to już mam

0

Chciałbym kupić telefon kobicie, ale wypadłem z rynku
Dużo uzywa telefonu, ale potrzeba głównie do zdjęć bo za tydzień na urlop jedziemy.
Ma muzeum S7 EDGE. Zawsze jej się samsungi podobały.
Myślałem o jakimś xiaomi.
Co polecacie do 2/3k?
Coś sensownego się kupi? Zatrzymałem się na śledzeniu telefonów przy S8+.

4

5

Tymczasem Aguero:



0

szukam klubu do kibicowania, ktoś coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?