1

@Cwaniak4 odłączanie cylindrów to coś genialnego, ale chore są te standardowe cykle wymian oleju co 30kkm.
Ja skracam do 15kkm.
Przy około 10kkm trzeba robic dolewkę oleju.

0

@tristan87 @nieprzysiadalnosc
Dzięki wszystkim, booking w Kazimierzu Dolnym na 6 dób zarezerwowany :)

0

@Piorun Mam plan zrobic bazę noclegowa sobie w Kazimierzu na 5-6 dób i zwiedzać Sandomierz, Lublin, Zamość w okolicy.

Nie wiem czy coś jeszcze w okolicy do 150km od Kazimierza jeszcze jest.

0

@nieprzysiadalnosc
Dokładnie, miałem plan Kazimierz Dolny, Lublin, Sandomierz, Zamość, ale właśnie nie wiem jak to logistycznie z kobitą zrobić bo nie wiem w którym mieście ile zejdzie, a wolałbym bookingi mieć ogarnięte.

1

@Kgorecki2500 Akurat Gdańsk mam obcykany :D Z torunia 200km, bywalem często

1

Gdzie polecacie w Polsce tydzień wakacji?
Z racji, że jestem z Kujaw to planowałem zrobić sobie objadzówkę po województwie Lubelskim bo nigdy tych terenów nie widziałem.
Myślę o Zakopanym, ale to jest dla mnie oklepane, morze odpada.
Rok temu przez tydzień zwiedzałem Kraków, jakieś pomysły?

0

@jeyx77x Skodą 2020r. 1.5 Tsi 150km rok temu to była dla mnie wielka przyjemność lecieć do Chorwacji :)
Po Polskiej stronie może ekonomii nie było (tempomat 180), ale już Czechy, Austria itp elegancko Skodziunia tryb odłączania 2 cylindrów przy stałej jeździe, wyszło 7l na 100 spalanie, to dużo?

0

@SuperPatsonFCB
Dokładnie, ostatnio jechałem sobie w Poznaniu od Swarzędza.
Droga dwa pasy, jadę prawym, ograniczenie do 70, wyskakuje na lewy tempomat 70 i rozpoczynam wyprzedzanie tirów który jechały +/-60 a z tyłu dojeżdża BMW i napieprza długimi, macha łapami bo ktoś jedzie przepisowo. Kretyn.

0

50km w jedną i 51 z powrotem, łącznie dziennie 101km, na szczęście karta floty i samochód służbowy :D

1

@osa91 10 lat u jednego dziada, okradacza, nieroba

15

@Yosemite
I takie osoby potencjalnie mogą być rozpatrywane z polskiego podwórka jako selekcjonerzy Reprezentacji, a nie Wuja co ma żar w oczach i gunwo wygrał.

25

@Jakchcesz
9* bramkarzy, nie umniejszaj PSG!

0

@SteuerFreiMoney
Dokładnie, do tego mam mi służyć auto i nie patrzę na to jakie poglądy ma dany koncern.
Analogicznie, jestem Polakiem, na Olimpiadzie kibicuję wszystkim Polakom, bez znaczenia na to jakie poglądy mają.

4

@SteuerFreiMoney
To zależy a co? Nie rozumiem zresztą tego porównania. Jak jest nowe BMW i syfiasty polonez który jeździ to oczywiscie wybieram BMW. Jak do wyboru syfiasty polonez, który jeździ i syfiaste BMW które nie jeździ to wybieram poloneza.

Nie rozumiem co ma tutaj ta analogia do kibicowania sportowcowi.
Powiem więcej, prywatnie posiadam Volvo. Czy przeszkadza mi to, że marka sympatyzuje z tęczami, lgbt? Nie, bo to jest samochód i służy mi do jazdy.

Analogicznie z kibicowaniem, mam gdzieś kto jakie ma poglądy.

57

@Comentateiro
Ja to kibicuje sportowcowi i tego by osiągnął jak najlepszy wynik. Nie wyobrażam sobie, że ja jako Polak mam okazywać wsparcie Niemcowi bo nie podoba mi się jego postrzeganie świata.

Jak idziesz do sklepu to też wybierasz kasjera/kasjerkę na podstawie tego co sądzi o lgbt, homoseksualistach?

1

@Edoss
Również polecam, a nawet tańsze 1.4 starjet 95km z 6 biegową skrzynią.
W gazie, w trasie mi to palilo śmieszne ilości gazu :D

0

@tommyVERceti moja kobita pomyka Giuliettą 1.4 t-jet'cik, piękne auto.
Ja za młodu też byłem rozkochany w włoskiej motoryzacji za sprawą Grande Punto :D

0

@michal26 kobiety od zarania dziejów wykorzystywały swoje ciało do zarabiania, żadna filozofia :)

3

@Yosemite
To ten co skorpionem bramki bronił?

0

@maroon wiesz, że to gdzie stoi znak i jaki opiniuje policja, biegli do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego i oni maja w zwyczaju się znać.
To że komuś się wydaje, że w tym miejscu można jechać szybciej to właśnie, wydaje się.

6

Bydło na Wembley

3

Obejrzałbym meczyk Argentyna vs. Polska o punkty :D

0

Aniołek jaki luz dzisiaj ;oo

4

Komenantorzy na Euro Top.
Komentatorzy na Copa odpad.

Daliby takiego Wolskiego czy innego Laskowskiego i od razu by się to inaczej oglądało.
Nawet Szpakowski by do żywych Maradonę przywołał.

5

Ale Ci komentatorzy beznadziejni. Pada bramka a oni emocje jak na grzybach.

2

Jest kurrwaaaaaaaaaaaqq

2

Dupsko spocone jak ja nie mogę, nie zniese porażki Argentyny kolejnej

1

@michaleu bezapelacyjnie B

20

Oczekiwania:
Argentyna Win
Włochy Win

Rzeczywistość:
Brazylia Win
Angole Win

Chciałbym się mylic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?