draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 No dokładnie, Lewy bez podjazdu :)
4
@Borneo Dla mnie nie ma miejsca dla takiego kłamcy skarżącego w UE na własny kraj :)
0
@tbas Po prostu pokazuje siłę nabywcza złotego na przykładzie paliwa kiedyś i teraz.
Jest to bardzo uniwersalny przykład.
55
Jako, że wraca jeden z największych kłamców w historii rządów RP, warto pamiętać :D
https://mobile.twitter.com/AndrzejOlkiewi/status/1189168203936780288
1
@Barcakolcz
Co jak co, ale patrząc że ceny paliwa teraz są jak za Tuska, to można porównać ile wtedy można było kupić litrów za najniższa a ile teraz można ^^.
0
@Maciasek
Nie ma co dyskutować, na szczęście ze swoim zakłamywaniem rzeczywistości jestes w mniejszości.
Każdy kto się zna minimalnie na piłce wie, że technicznie Lewy jest za Ciro :).
0
@Maciasek To jest oczywiste, technicznie Ciro > Lewy
0
@Bagsik88 Oczywiście, Ciro >> Lewy. Nie masz co zakrzywiać rzeczywistości.
1
Verratti, Kevin De Bruyne, ależ oni mają luz, technika, top pomocnicy świata.
Prawdziwa uczta patrzeć na tą dwójkę.
18
Nie zapisuj Robert xD
Geniusz
0
@ProMILs @karci0 też o tym myślałem, bo MG w 2018 było nagrane one shotem i były tam fajne kulisy jak biegali za kamerą by zdążyć na pozycje :D
1
@Jakchcesz niesamowite możliwości daje ten sprzęt
4
Obejrzałem właśnie teledysk nowego Męskiego Grania, ale kozak operator drona, miał co latać :D
3
Jacek Kaczmarski, według mnie trochę niedoceniony, zapomniany kompozytor i piosenkarz.
Dla mnie absolutnie genialny.
1
@Janas11224
Obrazek pokazuje na końcu jak rozumiem szarego księdza.
Jestem ateistą, choć byłem ministrantem w młodym wieku.
Nigdy nie doświadczyłem jakiegoś molestowania. W moich rodzinach tylko raz był chytry ksiądz, który chciał kupę kasy za głupi ślub.
Moim zdaniem, to co głosi ostatni ksiądz na obrazku to jest promil, a duża większość księży jest po prostu dobrymi ludźmi, kapłanami.
Na temat instytucji kościoła, która kryje pedofilów się nie wypowiadam bo tutaj komentować nie trzeba.
9
@Janas11224
Niezłe generalizowanie xDD
7
Nasi kopacze (oprócz Lewego i Zielka) są lata świetlne za Ukraincami pod wzlegdem techniki, operowania pilka, dryblingu.
0
Ale pilki na trybunach
1
@Cochise
Nie wiem, ja osobiście patrząc na zawodników reprezentacji Czech, Danii, Węgier, mam wrażenie, że oni tam są o wiele lepiej wyszkoleni technicznie.
Potrafią ładnie kierunkowo przyjąć, pociągnąć kilka metrów z piłka, wejść w drybling i wygrać (u nas oczywiście jest Lewy i Zielinski co piłki się nie boją).
U nas taki Kozłowski, Frankowski, Jóźwiak (raz na jakis czas) nie mają takiego luzu, ociosani z drewna.
12
Przed chwilą pierwszy raz w życiu miałem okazję wnosić na 3 piętro nieważkie ciało. Blisko 20 minut walki.
Facet koło 30'tki w bloku ma stwardnienie rozsiane. Raz gorzej, raz lepiej czołga się po tych schodach.
Dzisiaj przywiózł go ojciec (starszy facet już) i wołał pomocy z parteru.
Chłop ma trochę ponad 100kg, schodek po schodku, z blokującymi się nogami na schodach.
Wysiłek przeee ogromny, ale to nic w obliczu tego jaka to chujowa choroba.
0
@Janas11224
Ah karta floty, bez prywatnego samochodu od 3 lat.
3
@Kgorecki2500 Moim zdaniem powinni zmienić po prostu pracę jak pozostali ludzie.
1
@MaTt_BarcaFan buduje dom Gospodarczo.
Jestem na etapie murowania ścian pierwszej kondygnacji, gdzie mam mieszkać?
0
@MaTt_BarcaFan ja mam 7 na rękę, kobita 4.
Za mieszkanie w Toruniu w fajnym standardzie placimy wynajem 2500.
Dodatkowo buduje gospodarczo dom weekendami, nic nam nie brakuje, miesięcznie odkładamy 3-4 tysiące. Zależy od tego jak samochody się psują i ile na mieście jemy :D
0
@Bagsik88 Spokojnie jeszcze strzeli
0
Nie mamy obrony
3
Po co ten krychowiak strzela jak nie umie
0
@Bagsik88 Zrekompensował się zajebistym golem
1
@Jakchcesz przetłumaczę, nie da bo nie awansujemy jak strzelimy tylko jedna. Na siłę czepianie Szpaka
0
@Bagsik88 No popisał sie z dwóch metrów w poprzeczkę Lewy :)