0

@D8360 Ale ona mi mówiła, że tam nie można przekroczyć ileś dni po 1 dawce. Jak przekroczę to muszę jakieś tam oświadczenie, że jestem świadomy ewentualnych konsekwencji, których nie potrafiła mi podać.

0

@priest9999 ale skad mam wiedzieć gdzie akurat mają moderne

1

Przekładał ktoś termin szczepienia 2 dawki? Na stronie takiej możliwości niema.
Dzwonie do punktu szczepień i mówi mi, że termin mogę przesunąć tylko tydzień do tyłu.
Mam teraz na piątek 18.06, chciałem na tydzień później 25.06, lecz nie maja miejsca.
Później nie, bo ta pierwsza niby traci ważność.
Coraz bardziej skłaniam się by w ogóle nie pójść skoro nie mogę przełożyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Byliście kiedyś na weselu u kumpla gdzie nikogo oprócz swojej lubej nie znacie?
Pytam, bo nie byłem nigdy w takiej sytuacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oby Angole przegrali

2

Mamy Alderwieufurkjenrda ' Szpaku

1

Ten mecz tak mniej więcej pokazuje jak by wyglądała Polska z Belgia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pawello10 dodał idiotyczne tweety

0

@Chaoss bo mogę

3

Ale żenada



0

@K1XPL Giant ROAM 3 DISC

19

@svensonFCB i bardzo dobrze

6

Wiceprezydent Uefa Boniek na pewno by odbierał teraz telefon od Borasa xDD

0

Nie zdziwilbym się, że po wznowieniu meczu, drużyny solidarnie by doczekały do końca nie grając. Zbyt duża dawka emocji by teraz grać mecz.

1

Węgrzyn się zapowietrzył

0

Borek, Węgrzyn >>>>> Cała reszta komentatorów.

Jakie to jest Duo

7

@D10SLEO tak samo jak dla innych Polska Słowacja xD Dwie miernoty

6

Eh Fifa 20, od prawie dwóch lat grałem sobie karierę Realem Sociedad.
Nadszedł 30 czerwca 2034 roku i dalej nie można bo emerytura :c

1

@ElPonczato nie mam czasu gadać, nara!

30

mmmmm dwa tygodnie bana jak śmietana, miło wrócić na stare śmieci

9

Co 5 kobieta w Polsce została zgwałcona XDDDDDDDD

3

Haha jaka beka z tym hejtparkiem xD

0

Gooool villareal 1:0 :D

0

Korwin dzwoni do Mentzena, hit xDDD

1

chłopy gadają o polityce a ten tutaj dzwoni i gada o transferze pjanic - arthur :|

25

Mentzen słusznie o tym, że gdyby doszli do władzy to w zasadzie nie obniżyli by od razu podatków z uwagi na zobowiązania jakie ma Polska.
Pierw zaczęliby od uproszczenia systemu podatkowego,

3

@masq mogłoby być ciężko patrząc jaki procent osób głosujących w Polsce to emeryci czyli w większości elektorat PiS :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?