draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pogba ja uważam, że nie zamienił się w żadną osobę, po prostu żeby program nie był nudny musi przyjąć konwencję by prowokować gościa
0
@klemens100
Oram Cię jak większość użytkowników tutaj na każdym kroku.
O Twoim intelekcie nie chcę się rozprawiać bo mi Cię po prostu szkoda :-D.
0
@klemens100
Moderacja Ciebie orała usuwając te głupoty :-D.
2
@Yosemite nie no on ma chociaż wyrobioną opinie na pewne tematy, a nie jak lewak Gonciarz nie ma zdania
8
Bardzo celnie wypunktowana wolność partii Konfederacja w kwestiach obyczajowych, chcą przejść pewien pułap musieliby bardziej skręcić w stronę centrum.
1
@klemens100
To idź do okulisty bo źle widzisz :-D
11
Kłopoty, kłopoty Mentzena :D
6
To już zaraz
1
@SteuerFreiMoney 1938*
1
@lucas/catalan typowe sebixowe cichobiegi xD
7
@Heheszek71
Przecież on rzuca same banały jak to mówią lewaki
0
@lucca87 wiele zmiennych tutaj.
Cena za sam budynek bez działki, przyłącza? Bo tutaj dochodzi kwestia lokalizacji czy w centrum, obrzeża.
Cena liczona za sam budynek 650kPLN, bez działki, przyłączy, białego montażu to dużo moim zdaniem.
1
@Tasde mnie zastanawia co znaczy dochodzący do przejścia.
Ile to jest metrów?
Czy jak wychodzę z domu to już jestem dochodzącym? Kilometr od przejścia już mam pierwszeństwo?
2
@kamilo0066 bo Tusk i Trzaskoś nie rzucają banałów i piszą tylko o sprawach nieoczywistych :D
0
@przemo1402 Ja mam problem z niewyraźną mową, szybką mową, trudnością wymówienia czasami słów szczególnie jak jest głośno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chodził ktoś z was będąc dorosłym do logopedy?
0
@clyde Ale tutaj nie widziałem osób zbyt dużo osób, które narzekają na lansowanie patusów.
Dobra rozrywka dla dużej rzeszy ludzi :)
1
@AmigoBlancos raczej nie chcieli pokazać bolcowania w celi :D dla mnie film sztos
1
@Chaoss też mialem gorączkę 38.2 i wszystko mnie wczoraj napierdalalo, szczepiony w piątek
2
I znowu te żenujące gadki
0
Najlepsza damska walka?
Lepsza była jak Sexmasterka jej mordę obiła
0
Legenda głosi że tancula zostanie już do końca gali pod tlenem w oktagonie
0
Tancula w Szpitalu dowie się o wyniku
0
Śmiechlem xDDDDD
2
Dlatego właśnie lubie fame xDDD
0
WSTAWAAAAAAAAAAJ
0
@Ratamahatta zuzel? Ten niszowy sport xD??
0
@Zip to jest zbędne
2
O jezu znowu jakis żenujący występ