1

@Pogba ja uważam, że nie zamienił się w żadną osobę, po prostu żeby program nie był nudny musi przyjąć konwencję by prowokować gościa

0

@klemens100
Oram Cię jak większość użytkowników tutaj na każdym kroku.
O Twoim intelekcie nie chcę się rozprawiać bo mi Cię po prostu szkoda :-D.

0

@klemens100
Moderacja Ciebie orała usuwając te głupoty :-D.

2

@Yosemite nie no on ma chociaż wyrobioną opinie na pewne tematy, a nie jak lewak Gonciarz nie ma zdania

8

Bardzo celnie wypunktowana wolność partii Konfederacja w kwestiach obyczajowych, chcą przejść pewien pułap musieliby bardziej skręcić w stronę centrum.

1

@klemens100
To idź do okulisty bo źle widzisz :-D

11

Kłopoty, kłopoty Mentzena :D

6

To już zaraz



1

1

@lucas/catalan typowe sebixowe cichobiegi xD

7

@Heheszek71
Przecież on rzuca same banały jak to mówią lewaki

0

@lucca87 wiele zmiennych tutaj.
Cena za sam budynek bez działki, przyłącza? Bo tutaj dochodzi kwestia lokalizacji czy w centrum, obrzeża.
Cena liczona za sam budynek 650kPLN, bez działki, przyłączy, białego montażu to dużo moim zdaniem.

1

@Tasde mnie zastanawia co znaczy dochodzący do przejścia.
Ile to jest metrów?
Czy jak wychodzę z domu to już jestem dochodzącym? Kilometr od przejścia już mam pierwszeństwo?

2

@kamilo0066 bo Tusk i Trzaskoś nie rzucają banałów i piszą tylko o sprawach nieoczywistych :D

0

@przemo1402 Ja mam problem z niewyraźną mową, szybką mową, trudnością wymówienia czasami słów szczególnie jak jest głośno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chodził ktoś z was będąc dorosłym do logopedy?

0

@clyde Ale tutaj nie widziałem osób zbyt dużo osób, które narzekają na lansowanie patusów.
Dobra rozrywka dla dużej rzeszy ludzi :)

1

@AmigoBlancos raczej nie chcieli pokazać bolcowania w celi :D dla mnie film sztos

1

@Chaoss też mialem gorączkę 38.2 i wszystko mnie wczoraj napierdalalo, szczepiony w piątek

2

I znowu te żenujące gadki

0

Najlepsza damska walka?
Lepsza była jak Sexmasterka jej mordę obiła

0

Legenda głosi że tancula zostanie już do końca gali pod tlenem w oktagonie

0

Tancula w Szpitalu dowie się o wyniku

0

Śmiechlem xDDDDD

2

Dlatego właśnie lubie fame xDDD

0

WSTAWAAAAAAAAAAJ

0

@Ratamahatta zuzel? Ten niszowy sport xD??

0

@Zip to jest zbędne

2

O jezu znowu jakis żenujący występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?