draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale by było pięknie jakby Cadiz chociaż zremisował dzisiaj, marzenia można mieć
9
@Quavosk podzielam opinie, ale już Ci tłumacze.
Jak Ty się nie zaszczepisz, potem zachorujesz i w wyniku powikłań będziesz potrzebować intensywniej terapii, to ja i moi koledzy będziemy musieli na lekarzy, Twoje leczenie łożyć.
Dodatkowo zajmiesz swoją uwaga lekarza, który mógł pomagać komuś innemu z innym schorzeniem.
0
@Yoshi94 zapewne Horbana
13
dobra remis też dobry, pykamy te Atletico, same zwycięstwa do końca i mistrzostwo jest nasze
2
Vinicius, jaki to jest placek xDDDD
0
@LuisSalvano to Real gra autobusem
5
dupa mnie zaboli jak te prześcieradła strzelą bramkę, oj zaboli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jakby to był Lenglet to karny byłby z miejsca :D
4
Znając życie, końcówka meczu Getafe rozkłada nogi i Benzema wciska jakiegoś kartofla..
1
@LuisSalvano manita dla Realu
11
@xBoMBoWiECx co z tego jak i tak pewnie wygrają
0
@TheHeisenberg
Jak najbardziej można jechać z dozwoloną prędkością, jechac nawalony czy wymusić. Tutaj także lamie się przepisy i stanowi się zagrożenie.
No widzisz, musisz zrozumieć, że jechanie 90km/h w terenie zabudowanym z perspektywy BRD, NIGDY nie będzie szło w parze z odpowiedzialnością.
Zapewne jakbys jechał już po Szwecji bys tak sobie nie przekraczal o 40km/h dozwolonej prędkości na wsi, a przecież tam też mają ładne, często puste szerokie drogi!
0
@TheHeisenberg
Nie muszę wiedzieć jak jeździsz, wystarczy, że pochwaliłeś się przekraczaniem dozwolonej prędkości w jakimkolwiek terenie zabudowanym o 40km/h co jest skrajną nieodpowiedzialnością.
Przez takie osoby jak Ty Polskę wyprzedzają w Europie pod względem ilości wypadków śmiertelnych takie kraje jak Rumunia czy Bułgaria tylko.
Bo nie wiem czy wiesz, ale to właśnie niedostosowana prędkość do warunków panujących na drodze jest główna przyczyną wypadków na drodze w Polsce.
A jadąc 90km/h w jakimkolwiek terenie zabudowanym nie zmniejszamy ryzyka wystąpienia ów wypadku. Wiesz dlaczego? Bo droga w tym miejscu (w dużej większości) nie jest zaprojektowana by jechać 90km/h.
0
@TheHeisenberg
Co wnosi? A po co Ci było potrzebne czy mam prawo jazdy. Powtarzam by zajmować się Projektami Organizacji Ruchu nie trzeba mieć matury, prawa jazdy, kursu.
No czyli puenta jest taka, że jesteś kierowcą z gatunku "jeżdżę szybko ale bezpiecznie", wszystko jest do czasu.
Wielu takich jak Ty właśnie oglądam na Stop Cham, Polskie Drogi :) .
0
@TheHeisenberg
Jestem z wykształcenia budowlańcem, inżynierkę mam ukończoną na profilu DUL, Drogi Ulice Lotniska, natomiast Magisterka to KBI czyli konstrukcje.
Czynnie posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej.
Oprócz tego, że pracuje w wykonawstwie (również na kontraktach gdzie buduję drogi) dorabiam sobie również jako właśnie projektant infrastruktury drogowej (bez podpisu rzecz jasna).
Dodatkowo dla miasta Bydgoszcz czynnie opracowuje Projekty Organizacji Ruchu, czyli po prostu oznakowania. Co ciekawe by robić POR'y nie trzeba mieć żadnych uprawnień, wykształcenia, kursów, tylko trzeba je robić zgodnie z wytycznym oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. O tym mało osób wie i stąd też wynikają często absurdy.
Co do Twojego pytania, tak mam Prawo jazdy i podtrzymuje, że przez takie osoby jak Ty, kompletne zero jedynkowe podejście do przestrzegania przepisów ginie u nas tyle osób na drogach m.in.
Może jak tylko dojdą mandaty zaczynające się od kilku tysięcy, zabieranie uprawnień za przekroczenie 30km/h na wszystkich drogach coś się zmieni.
Co do Twojego dalszego pytania, o ten biedny teren zabudowany gdzie jest wieś i dwa domy. To tak, jest tam zasadne, bo może mieszka tam jakaś dorota i nie chce by pod jej domem jeździli wariaci, bo jak będzie 90 to będą i jeździć jak Ty 130km/h.
Bardzo daleko nam do krajów zachodnich przez takie właśnie osoby jak Ty, które kompletnie olewają sobie przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
0
@TheHeisenberg Procent ze wzoru Hajty?
To ze ktoś łamie przepisy w tak wyraźny sposób jest powodem by go naśladować?
No tak ale w końcu skądś ta śmiertelność na polskich drogach się bierze.
1
@TheHeisenberg No przekraczanie o 40km/h w terenie zabudowanym dozwolonej prędkości jest skrajnym przejawem głupoty by tego gorzej nie nazwać.
0
@TheHeisenberg aaa czyli kolejny jezdze szybko ale bezpiecznie.
Gratulacje chwalenia się.
0
@tomek8756 @LuisSalvano ale jak daje mojemu pracownikowi auto i ten jedzie po pijaku. Ja potem mam problemy bo się muszę w sądy bawić bo jakoś kretyn jechał po pijaku, dla mnie beznadzieja.
Tracę auto na jakiś czas zamiast samego pracownika.
0
@TheHeisenberg ale wprowadzili też IMO dobre, że w przypadku pijanych powyżej jakiejs tam wartości zabierają auto :D, szkoda tylko że nawet służbowe
0
@pauletaa Nie musi przekonać skrajnych bo ich nic nie przekona patrząc po komentarzach.
Ja nie mam pojęcia co się dzieje w szpitalu, nie znam się na szczepionkach bo jestem wykształcony w kierunku budownictwa.
Natomiast prędzej zaufam osobie która nie ma nic do ukrycia i twarz pokaże, niż osobie która może być każdym bo ubrala kurtkę, tyle.
0
@pauletaa ale jakich konkretnych informacji? Powiedzial że tak testów się nie robi na soli, że jego zdaniem 2% to jest duża śmiertelność. O szczepionkach nie zabiera zdania bo nie ma wykształcenia w tym temacie a ratownicy medyczni nie mają nawet 15 minut O szczepionkach na drodze edukacji. Także temat szczepionek pozostawia autorytetom w tym kierunku wyksztalconym. Czego Ty więcej chcesz?
0
@FC1899Barca ale ja nie wierzę we wszystko co mowi telewizja, nigdzie tego nie napisałem. Ja popieram zdanie tego faktycznego ratownika, że w momencie jak jedzie 100 osób w autobusie i jedna z tych osób umiera, to jest moja babcia to jest to dotkliwe.
0
@pauletaa mnie uświadomiła w tym o czym pomyślałem na samym początku. Taka kurteczkę i takie głupoty może sobie każdy gadać :)
Dlatego nie mam podstaw by wierzyć w cokolwiek osobie która siedzi plecami z napisem Ratownik Medyczny.
Jakby siedział tam gość z napisem Andrzej Duda i mówił jakieś głupoty to też miałby mu wierzyć?
0
2 dni temu pojawił się filmik rzekomego ratownika pod tytułem "spowiedź ratownika".
Zaraz po tym powstał filmik ratownika który pokazał twarz, dyplom i jest formą odpowiedzi na ten film :)
0
Bilbao nagle się przypomni że to jednak trzeba strzelać bramki
1
Griezmann weź go ktoś za darmo proszę
4
No to czekam na ten rajd Łoniakiego i 1:0 dla Bilbao
0
@czesctuam chyba mówimy o złej akcji