15

Dwóch chlopa fauluje Messiego a ten się przetacza i wstaje.
Ronaldo by dalej leżał i płakał xD

3

Antoine "mi strzelać nie kazali" Griezmann

1

@Gosciuu Kaczyński, Jarek oczywiście

2

@KmN Czuję, że wakacje ale z ograniczeniami osób

2

@lucas/catalan no i namówiłeś

3

@JANEK777 ja ogólnie nie ogarniam algorytmu yt.
Ten filmik ma 1.5mln wyświetleń w 2 dni i na czasie nie jest, a jakieś gówniane piosenki co mają 500tysięcy przez 4 dni już są xD

1

@DonMatteo901 jedno to interesować się polityką a drugie pisać głupoty jak tamten gość xD

0

Co Matys za retro leci


1

@negreanu takie tuzy i tak się utrzymają, o to co robi Jacek czyli streamy co tydzień to możliwość na moment zapomnienia o tych lockdownach

1

@negreanu Hubertus, Thomas legendy Energy 2000 Przytkowic, no i król Matys, coś pięknego

0

@negreanu zaraz MAtys, ja po 4 piwkach, leciii ładnie retro

1

@negreanu Matys mainstage co tydzień oglądam

2

@Mixtape powinno być "Rosnące zarobki Polaków irytują Polaków" bardziej true

0

@Kusco15 Kiedyś może i tak, ale teraz?
3/4 tam teraz trenuje normalnie, przygotowuje się do walk.
Przykład tej szlory Linkiewicz jaką przemianę przeszła.
Od ulańca do sylwetki sportowca.

2

@paweldunajecfcb
Ja z obecną kobitką od 5 lat nie narzekam, zawsze jak tylko potrzebuje to rozładuje napięcie :D

5

@Volcano Dla mnie Fame MMA zrobiło gigantyczny progres. Przebijają marketingowo KSW, bo w większości ludzie właśnie wolą czystą naparzankę jak to jest w Fame MMA, a nie tulenie się przez 15 minut dwóch parterowców jak w KSW.

10

0

@ClassicRock 1000zł na miesiąc z kobitą. Mięso dostajemy (kurczaki, wołowiny)

1

Dość duży sukces prawników, umorzenie postępowania w sprawie o brak maseczki za czyn po 2 grudnia 2020r.
Ciekawe czy orzeczenie się uprawomocni, chociaż czuję, że będzie uchylone :D
https://www.facebook.com/adwMagdalenaWilk/

0

Barcelona zgodnie z 2019r. by na tym etapie już przegrywała 3:0, Real natomiast nie zwykł się frajerzyć.

3

Czyli w półfinale Real trafi na Chelsea po której się przejedzie jak po Liverpoolu a potem już tylko finał i czary Zizu D:
Oj może piec dupa w tym sezonie

12

Komentarz usunięty

19

@LuisSalvano to co roznieśliśmy ten Real xDD?
W to lato Neymar już na 100% przyjdzie

0

@arasz1819 mogło zabolec, ważne że miałem rację

7

Fakt


0

Dzbanbele zszedł, w końcu

1

Wchodzi Marcelo, jest szansa na wylew :DDD

0

To podanie Modricia... to jakich pomocnikow ma Real..

0

Real puchnieeee

1

Jednak @LuisSalvano miał racje, maszyna ruszyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?