draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Dwóch chlopa fauluje Messiego a ten się przetacza i wstaje.
Ronaldo by dalej leżał i płakał xD
3
Antoine "mi strzelać nie kazali" Griezmann
1
@Gosciuu Kaczyński, Jarek oczywiście
2
@KmN Czuję, że wakacje ale z ograniczeniami osób
2
@lucas/catalan no i namówiłeś
3
@JANEK777 ja ogólnie nie ogarniam algorytmu yt.
Ten filmik ma 1.5mln wyświetleń w 2 dni i na czasie nie jest, a jakieś gówniane piosenki co mają 500tysięcy przez 4 dni już są xD
1
@DonMatteo901 jedno to interesować się polityką a drugie pisać głupoty jak tamten gość xD
0
Co Matys za retro leci
1
@negreanu takie tuzy i tak się utrzymają, o to co robi Jacek czyli streamy co tydzień to możliwość na moment zapomnienia o tych lockdownach
1
@negreanu Hubertus, Thomas legendy Energy 2000 Przytkowic, no i król Matys, coś pięknego
0
@negreanu zaraz MAtys, ja po 4 piwkach, leciii ładnie retro
1
@negreanu Matys mainstage co tydzień oglądam
2
@Mixtape powinno być "Rosnące zarobki Polaków irytują Polaków" bardziej true
0
@Kusco15 Kiedyś może i tak, ale teraz?
3/4 tam teraz trenuje normalnie, przygotowuje się do walk.
Przykład tej szlory Linkiewicz jaką przemianę przeszła.
Od ulańca do sylwetki sportowca.
2
@paweldunajecfcb
Ja z obecną kobitką od 5 lat nie narzekam, zawsze jak tylko potrzebuje to rozładuje napięcie :D
5
@Volcano Dla mnie Fame MMA zrobiło gigantyczny progres. Przebijają marketingowo KSW, bo w większości ludzie właśnie wolą czystą naparzankę jak to jest w Fame MMA, a nie tulenie się przez 15 minut dwóch parterowców jak w KSW.
10
Nie żyje Helen McCrory, ciotka Polly z "Peaky Blinders" :(((
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCyje+Helen+McCrory%2C+ciotka+Polly+z+%22Peaky+Blinders%22-142054
0
@ClassicRock 1000zł na miesiąc z kobitą. Mięso dostajemy (kurczaki, wołowiny)
1
Dość duży sukces prawników, umorzenie postępowania w sprawie o brak maseczki za czyn po 2 grudnia 2020r.
Ciekawe czy orzeczenie się uprawomocni, chociaż czuję, że będzie uchylone :D
https://www.facebook.com/adwMagdalenaWilk/
0
Barcelona zgodnie z 2019r. by na tym etapie już przegrywała 3:0, Real natomiast nie zwykł się frajerzyć.
3
Czyli w półfinale Real trafi na Chelsea po której się przejedzie jak po Liverpoolu a potem już tylko finał i czary Zizu D:
Oj może piec dupa w tym sezonie
12
Komentarz usunięty
19
@LuisSalvano to co roznieśliśmy ten Real xDD?
W to lato Neymar już na 100% przyjdzie
0
@arasz1819 mogło zabolec, ważne że miałem rację
7
Fakt
0
Dzbanbele zszedł, w końcu
1
Wchodzi Marcelo, jest szansa na wylew :DDD
0
To podanie Modricia... to jakich pomocnikow ma Real..
0
Real puchnieeee
1
Jednak @LuisSalvano miał racje, maszyna ruszyła