3

Liverpool to są placki.
Real się pewnie po nich przejedzie, większy opór by Porto postawiło.

0

@Nieznajomy a robiłeś NFZ czy prywatnie

0

@MarFan Co z tego, że święta jak normalnie laboratoria pracowały

0

Spóźnialy wam się może wyniki na COVID?
Mija mi właśnie doba 24h od testu i pytanie jak to było u was.
Wcześniej miałem prywatnie i było po kilku godzinach.

1

Griezmann? TOPPP

0

Navas i jego wrzutki legendarne

0

@AduŚ07 no generalnie tydzień temu miałem ostry ból zęba i gardła i czułem się źle .
Teraz czuje się dobrze i z dupy dzisiaj żurek jedząc nic nie czułem.

1

@Paradoks xDDDDDDD

0

Jak straciłem wech i smak to trzeba zgłosić się do rodzinnego czy jest jakaś inna ścieżka?

0

Dzisiaj zaskakująco straciłem smak i wech.
Pytanie do osób co to przechodziły,po jakim czasie wam wróciły te zmysły?
Na Internecie są duże rozbieżności

2

@PawkoFCB jestem na grupie fejsbokowej Prace Wykończeniowe, są tam osoby które pracowały na planie.
Temat był walkowany wiele razy iż remonty trwają dłużej nieznacznie

2

Oglądam Nasz Nowy Dom i w odcinku jest młoda para co zaczęła budować dom i zabrakło hajsu ma wykończenie xD.
Okna PVC, więźba gotowa, stolarka drzwiowa ładna, ogólnie pierwszy raz w szoku jestem.
Oglądam czasami bo są po prostu osoby chore, które żyją w fatalnych wArunkach A tutaj świeży dom bez tynkow xD.
Leci teraz na Polsat 2

6

Bartek kibic od 2005r. Zakochany w Barcy, występuje w Va Banque, pokaż się Bartek

1

@Bykunn Dostałem antybiotyk bo miałem szczękościsk. Jak mi zejdzie obrzęk to jest do wyrwania

0

Cyk przyjść na budowę na 7 wyjść o 11, tak trzeba żyć

5

Augustyniak na plus póki co IMO

2

W Hiszpanii by sędzia karnego podyktował

2

Sędzia spojrzał na Anglików ilu protestuje i jednak dał rożny

4

Eksperci w Internecie tymczasem zgodni:
https://x.com/majkel1999/status/1377349868897767425

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

3

- Jodłowiec szybciej, Grosicki, Grosicki i Durn,
- Jeszcze Piszczzek, a w polu karnym MilikLewandowski
- iii GOOOOL iii GOOOL ARKADIUSZ MILIK
- Jeden do zera dla Biało Czerwonych

15

Prezydent Polski w przerwie zabrał głos



2

ale to jest kicha, jesteś niby w czymś zawodowcem, to jest Twoja praca po czym wychodzisz na te boisko i nie potrafisz dwóch podań do kolegi wykonać, co za beznadzieja xDD

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak Boniek znowu gdzieś palnie, że szkolimy na TOP poziomie to niech ktoś mu ten mecz pokaże

4

jaki kurs na 1 strzał celny Polaków?

1

oprócz Zielińskiego jesteśmy tak drewniani

9

Jezus na boisku, Papież w bramce Anglików, może być ciężko

0

Obrona Częstochowy i może sie uda jakąś kontrę puścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?