draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Liverpool to są placki.
Real się pewnie po nich przejedzie, większy opór by Porto postawiło.
0
@Nieznajomy a robiłeś NFZ czy prywatnie
0
@MarFan Co z tego, że święta jak normalnie laboratoria pracowały
0
Spóźnialy wam się może wyniki na COVID?
Mija mi właśnie doba 24h od testu i pytanie jak to było u was.
Wcześniej miałem prywatnie i było po kilku godzinach.
1
Griezmann? TOPPP
0
Navas i jego wrzutki legendarne
0
@AduŚ07 no generalnie tydzień temu miałem ostry ból zęba i gardła i czułem się źle .
Teraz czuje się dobrze i z dupy dzisiaj żurek jedząc nic nie czułem.
1
@Paradoks xDDDDDDD
0
Jak straciłem wech i smak to trzeba zgłosić się do rodzinnego czy jest jakaś inna ścieżka?
0
Dzisiaj zaskakująco straciłem smak i wech.
Pytanie do osób co to przechodziły,po jakim czasie wam wróciły te zmysły?
Na Internecie są duże rozbieżności
2
@PawkoFCB jestem na grupie fejsbokowej Prace Wykończeniowe, są tam osoby które pracowały na planie.
Temat był walkowany wiele razy iż remonty trwają dłużej nieznacznie
2
Oglądam Nasz Nowy Dom i w odcinku jest młoda para co zaczęła budować dom i zabrakło hajsu ma wykończenie xD.
Okna PVC, więźba gotowa, stolarka drzwiowa ładna, ogólnie pierwszy raz w szoku jestem.
Oglądam czasami bo są po prostu osoby chore, które żyją w fatalnych wArunkach A tutaj świeży dom bez tynkow xD.
Leci teraz na Polsat 2
6
Bartek kibic od 2005r. Zakochany w Barcy, występuje w Va Banque, pokaż się Bartek
1
@Bykunn Dostałem antybiotyk bo miałem szczękościsk. Jak mi zejdzie obrzęk to jest do wyrwania
0
Cyk przyjść na budowę na 7 wyjść o 11, tak trzeba żyć
5
Augustyniak na plus póki co IMO
2
W Hiszpanii by sędzia karnego podyktował
2
Sędzia spojrzał na Anglików ilu protestuje i jednak dał rożny
4
Eksperci w Internecie tymczasem zgodni:
https://x.com/majkel1999/status/1377349868897767425
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
ważna statystyka
https://x.com/majkel1999/status/1377348438765924353
3
- Jodłowiec szybciej, Grosicki, Grosicki i Durn,
- Jeszcze Piszczzek, a w polu karnym MilikLewandowski
- iii GOOOOL iii GOOOL ARKADIUSZ MILIK
- Jeden do zera dla Biało Czerwonych
15
Prezydent Polski w przerwie zabrał głos
2
ale to jest kicha, jesteś niby w czymś zawodowcem, to jest Twoja praca po czym wychodzisz na te boisko i nie potrafisz dwóch podań do kolegi wykonać, co za beznadzieja xDD
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak Boniek znowu gdzieś palnie, że szkolimy na TOP poziomie to niech ktoś mu ten mecz pokaże
4
jaki kurs na 1 strzał celny Polaków?
1
oprócz Zielińskiego jesteśmy tak drewniani
9
Jezus na boisku, Papież w bramce Anglików, może być ciężko
0
Obrona Częstochowy i może sie uda jakąś kontrę puścić