1

Brawo Janek!!!!!!!!!!!!

0

Jak dla mnie 3 pierwsze na remis, 2 następne dla Janka

0

Wow w konću jakaś fajna i interesująca walka kobiet.
Nie chciałbym way of blond spotkać na ulicy :D

3

Płacisz kasę i stream nie działa

0

Ale ten kretyn wygląda xD
Mowa o Szpilce oczywiście

0

Im więcej tych gal fame mma tym mniej ludzi znam.
Jakoś kiedyś mi się bardziej to podobało, mniej tego profesjonalizmu, więcej bekowych walk. Idzie to w kierunku profesjonalnego KSW

0

@MarioVeB! kto to mówi :D

0

fame mma podrożało? Zawsze było chyba po 19,99zł a teraz po 23,99zł czy mi się wydaje

7

Niezważając na to jaki dzisiaj będzie wynik, jestem bardzo zadowolony z tego jak zapierdalaja nasi, widać że Walcza.

0

Pytanie,czy drożeją wam na zimę cena m3 podgrzanej wody C.W?
Jak dotąd za m3 miałem 19.50zl, A teraz faktura Październik grudzień przyszła 26zl/m3

0

@Bykunn No dobra, ale wycofanie się z węgla i przejście na inne źródła energii to pewnie jest dwukrotność-trzykrotność budżetu Polski na rok. Kasę na to musza wziąć od ludzi przez podwyżki.

0

@Mow_mi_Douglas no dobra, ale co naszym rządom mamy zarzucić? Obecnym zeszłym, chciały eksploatować złoża które maja.

1

Podwyżki prądu do 2030 co najmniej... dzisiaj szczerze u Mazurka Minister Energetyki
W tym roku już średnio więcej 8zł na miesiąc.
Jest to spowodowane m.in nakładanymi przez Unię opłata za emisję CO2.
Czym innym mamy palić?
Niech budują ten atom.

0

@mkord no to też jak najbardziej

4

@dawidw4 problem w tym że jedzie się krajowka nr 91 Toruń Włocławek pobocza szerokie. A my jedziemy w kolumnie kilkudziesięciu aut 70kmh jedzie taki kondon przed Tobą i wypala oczy laserami
Długie też dają oczywiście mniejsza liczbe wypadków bo lepiej nas widać prawda? Jednak nie można nimi oslepiac.
Analogicznie jest zapis o widoczności poniżej 50m dla przeciwmgielnych

5

Jak mnie denerwują te wszystkie łajzy na drodze co przy lekkiej mgielce i widoczności 100m włączają tylne światła przeciwmgielne

2

Bartomeu PDW PDW PDW!

0

@Bykunn ekstraklase jak najbardziej z całą pilka damska :D

6

@Bykunn I tak pewnie na wyższym poziomie niż jakakolwiek reprezentacja kobiet xDD

23

@PrinceDamon Ja nie mówię,że miejsce kobiet jest w kuchni.
Każda płeć ma swoje predyspozycje.
Mam się kłócić, że 99% niań to kobiety?
Nie są po prostu w tym dobre.
A tutaj patrząc jak skaczą faceci A jak kobiety to jest przepaść, i mam prawo to krytykować :)

0

@MarioVeB! Brednie to jest twoja domena

6

@MarioVeB! Uderz w stół a nożyce się otworzą

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! O kolejny wylew, że moje podatki na takie coś idą.

4

@MarioVeB! Kolega patrząc po postach już po kilku wylewach :D

14

@MarioVeB! Żadne uprzedzenia, czyste fakty.

11

Te skakanie kobiet jest zbędne

1

Forza Inter, po mistrza

11

@elmayakos platforma to jest jedno wielkie IKS DE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?