draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheo1899 Mnie nic nie piecze, tylko nie rozumiem skąd ta narracja o słabych zarobkach. Ba tutaj na la rambli jest to bardzo popularne narzekanie, stękanie jak to ujowo jest w Polsce. Plus Twoje dodawanie tutaj PiSu, a komentarz o wbijaniu gwoździa jest żałosny.
Zresztą u GW nasz inżynier chyba jednak woli "nie umieć wbić gwoździa xDD" i zarabiać ponad 4 z perspektywą dalszego rozwoju jak chłopak zrobi uprawnienia niż te gwoździa wbijać ;).
A i w delegacji nie jestem bo dojeżdżam z Torunia 50km w jedną stronę SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM.
1
@Matheo1899 nie wiem gdzie Ty żyjesz, widzę że bardzo zamknięty jesteś albo nie wierzysz co jest do okola.
Zapraszam na głupim facebooku "Sensowna praca dla inżynierów Budownictwa". Największą grupa zrzeszająca IB w Polsce gdzie ogłaszają się pracodawcy i obowiązuje jawność zarobkow.
Jestem w chwili obecnej na kontrakcie w Wloclawku, dokładniej na inwestycji OSBL na zakładach azotowych Anwil.
Świadcze usługi kierownika robót, czy to rzeczywiście jest wielka miejscowość?
O zarobkach nie mówię, bo widzę że jesteś strasznie zamknięty, uważajac chyba że 5 netto to jakiś sufit i wyżyny, bo w tym kraju oczywiście nie da się zarabiać fajnych pieniędzy. Taka jest Twoja narracja, ale to chyba wynika z braku wiedzy/predyspozycji do zarabiania lepszej kasy.
1
@Matheo1899 no to się nie dziwię, że 4,5k to szok xD
Przecież zwykły kierownik robót z uprawnieniami przy 40h/tydzień masz 7k+ w górę a samochód to standard.
Chyba, że nie masz wykształcenia to uprawnień nie zrobisz.
0
@Matheo1899 uprawnienia masz?
5
@Matheo1899 kierownik 4.5 na rękę? Słabo.
Lepiej w wykonawstwie z uprawnieniami robić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W dalszym kadrze przy jakości 360p Araujo to wygląda jak Van Dijk
0
Trincao nigdy nie strzeli
0
@chosenone polecam już trochę leciwy filmik
13
@chosenone w Polsce przyrost lasów jest dodatni. Na każde wycięte drzewo co najmniej jedno jest zasadzone.
0
Ronaldo chciał oczywiście tak by wpadło od słupka, nie inaczej
3
Ronaldo Krul!!! Najlepszy piłkaż na całym świecie!!
4
I Grzmot z bramką, strzeli karniaczka i oczywiście będzie GOAT
0
Kulisy pogodzenia się Najmana oraz Stanowskiego.
Sam spór przyniósł ponad kilkadziesiąt tysięcy złotych na cele charytatywne.
2
Koniec sporu Stanoski Najman!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM że jesteś rasita, homofob, gej i będzie sie smażył w piekle
0
@AI8 Wymusił mi koleś na skrzyżowaniu. Wybiegł z auta, kopnął w drzwi, ja nagrałem całość tego wraz z jego mordą. Ponad milion wyświetleń na yt. Potem prokuratora dała mi wybór. Albo koleś dostaje zawiasy albo wybieram hajs i wycofanie zarzutów.
Taka sytuacja.
1
@Rothan1 do 300zł polecam xiaomi mi 70 pro.
Mi się już zwróciła. Nagrałem typa który mi rysuje drzwi i zarobiłem na policji 1000zł.
19
@RobiS najważniejsze by znać język wroga
0
@david89
"Niestety, nie jestem fanem byłego premiera oraz byłego przewodniczący Rady Europejskiej, ale pomimo ich wpadek, takie jaja by się nie działy...."
No tak xDD skąd ta pewność?
Z taką samą przypuszczalnością można powiedzieć, że znajac Rudego byłoby gorzej.
4
Uprzedzam analizy ekspertów,
De jong beznadziejny mecz.
Dziękuję
6
De jong asysta drugiego stopnia??
Niee najgorszy na boisku.
Dziękuję za analize.
1
Busi nietrafiona pietka - zdarza się
De jong robi to samo - uu -1.5pkt do oceny końcowej
Dziękuję za analize.
8
Stare, ale jak najbardziej aktualne :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/131987827_219248916441503_2552550303358869867_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=8uiSi509CTUAX8jYHmD&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=38e98eae87391b363a64d9990ab2559a&oe=603708F2
4
@NaFazieHitman celebryci i warszafka myśli, że jest w większości jeżeli chodzi o kompromis aborcyjny xD Niestety są w błędzie.
45
@Janiama dobrze, że Ty jesteś oświecony i głosujesz na PO xDD
0
@Mixtape A kto mu da pieniądze na nowszy? Nie wszędzie się dojedzie komunikacją miejską. Nie każdy ma komfort kupienia sobie na pierwsze auto, 8 letnie auto.
Bucowate zachowanie.
4
@clyde po co wtedy la rambla?