draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za Brzęczka grali lepiej
0
Dominik Szoboszlai nie został powołany?
0
Ale Hymn to Węgrzy mają słaby jeżeli chodzi o samą melodie
6
Dawno nie miałem takiego wyczekiwania na mecz kadry.
Za Brzeczka kadra stała się mi obojętna, teraz znowu czekam z wypiekami na twarzy.
Jak teraz będą grać kiche to na trenera będzie ciężko zwalić
23
@macio_944 Na pewno xDD kocham takie wróżenie z fusów*
A może byłoby gorzej?
Taka sama szansa 50/50%.
2
@GeneralXavi byłem ostatnio u dermatologa usuwać włókniaka na ręcę.
W zasadzie jestem u niego co miesiąc na wymrażaniu azotem.
Co dodał zajebistego COVID? Przyjmowanie na daną godzinę i o tej godzinie się wchodzi.
Plus byłem u ortopedy.
Wszystko na NFZ.
29
@zadafcb kobiety w filmach porno zarabiają więcej niż mężczyźni!!! dyskryminacja
0
@Damian11 ale tej logiki brak na całym świecie w takim razie.
@Ramos9248 Rozumiem, że masz pretensje do wszystkich rządów wszystkich Państw w Europie, USA, gdzie często tej logiki brak czy doszukujesz się tego tylko u nas?
Może to też kwestia tego, że nigdy ludzkość w takiej sytuacji nie była?
2
@Damian11 sugerujesz, że większość Państw na świecie to idioci i tam kompletnie nie ma specjalistów, doradców, ludz którzy się na tym znają tylko my w internecie eksperci mamy rację?
1
@Rewolucja123 moja kobita szczepiła się Pilznerem czy jak tam się nazywa i przechodziła bardzo źle.
Gorączka, ból głowy, brak sił.
Także nie ma to reguły.
8
sanah, niby lirycznie teksty ma bardzo proste, ale swoją barwą głosu bardzo się wyróżnia na polskiej scenie.
Mimo, że na co dzień nie słucham pop'u to jak leci w radiu to podgłaśniam
6
To wszystko dzięki Laporcie
0
@Pawel1980 Sama prawda!
1
@Pawel1980
Oczywiście i ta wszędobylska bieda, senator PO zabierał leki najbiedniejszym.
0
@Pawel1980
Oczywiście, zgadzamy się w 100%. Tusk wielki kłamca!
1
@Jacu327 Ja wczoraj z kobitą obejrzałem na netflix Mudbound.
Polecam o prześladowaniu czarnych i rasizmie w latach 40.
0
@Pawel1980
Bez wątpienia Pawel1980 OFE to było G, tak samo jak bez wątpienia oczywiście Tusk jest wielkim kłamcą.
Cieszę się, że się zgadzamy.
0
@MarioVeB!
Oho fan bezmózga przemówił :D
0
@MarioVeB! Idź tam do swojej Lempartowej :D
Ona idealnie pasuje do Ciebie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
20
Grzegorz Schetyna w trafny sposób podsumował 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej.
0
@MarioVeB! Paris Hilton mimo wszystko poziomem Cię przewyższa
0
@MarioVeB! oho znowu syndrom androny
0
Komentarz usunięty
0
@AxelF
"Czyli prawo własności przechodzi z Ciebie, na skarb Państwa - pozbywasz się i przestaje być Twoje. Jak kupujesz colę w sklepie, to sprzedawca nie rości sobie praw do decyzji kto ją wypije i kiedy. I tu przechodzimy do akapitu pierwszego.,.."
Tutaj nie ma żadnego prawa własności. Oddaje ze swojej kieszeni do kieszeni emeryta pieniądz, coś co wypracowałem.
Sprzedawca coli dostaje pieniądz za to, że ją sprzedaje. To jest jego praca. Nie interesuje go co zrobi z tym kupujący, przykład mija się z tematem.
"Mylisz 2 pojęcia - nie podpisujesz umowyu z ZUS, tylko z pracodawcą. Na obu stronach tej umowy, ciążą obowiązki fiskalne, które nie wynikają z żadnych zgód na nie, a z ustroju prawnego państwa.
Podsumowując - możecie obaj ryzykować umową "na czarno", ale ale fakt, że obu wam się to na krótką metę opłaca, czyni was wspólnikami, a nie stronami w tym procederze. Jasne że upraszczam, ale clue jest takie - nioc nigdy ZUS z Tobą nie podpisał i nie zobowiązał się do niczego."
Ja nigdzie nie napisałem, że podpisujesz umowę z ZUS. Ty napisałeś, że nie widzisz swojej zgody na oddawanie pieniędzy na ZUS. Skoro podpisujesz umowę o pracę godzisz się na to, że część Twoich pieniędzy oddajesz na babcie Polkę na ulicy.
Wyjeżdżając na drogę również nie podpisujesz umowy z policją, a jednak godzisz się, że musisz im zapłacić jak łamiesz prawo.
"A potem decydują o tych wydatkach przedstawiciele wybrani w wyborach powszechnych. Czy to takie trudne? To już nie twoje pieniądze. Zapłaciłeś je.
Uproszczenie, że "drogi się buduje z moich podatków" jest pożyteczne, jako wskazanie kto faktycznie tworzy budżet, niemniej jest tak samo nieprecyzyjne jak Twoje twierdzenie. Jeśli uważasz inaczej, polecem z konkretnie swoich podatków zbudować choć 2 km drogi regionalnej...."
Rząd nie ma swoich pieniędzy.
0
@Pawel1980 Widzę, że jesteśmy zgodni. Tusk pluł w oczy Polakom, mówiąc że pieniądze OFE/ZUS to nie są ich pieniądze.
Poszedłbym dalej, skoro to nie są Polaków pieniądze, może Tusk tez nie jest Polakiem i to były jego pieniądze?
Ale to już moja nadinterpretacja.
0
@AxelF Co do zgody na ZUS/OFE, prawdopodobnie wynika to z braku wiedzy to wyjaśnie.
W momencie jak będziesz miał kiedyś przyjemność (lub nie) podpisywać umowę o pracę, na tej umowie będzie przedmiot Twojej pracy wraz z obowiązkami itp.
Również tam powinna się znaleźć kwota brutto jaką będziesz zarabiać za tą pracę.
W chwili obecnej są piękne kalkulatory na internecie i możesz śmiało sobie przeliczyć, ile z pieniędzy brutto oddajesz na innych Polaków (emerytów), policjantów (również Polaków) itp.
Podpisując tą umowę zgadzasz się na to.
"Tak naprawdę wsypujesz kasę do kilku skarbonek" No własnie, sam to potwierdzasz. WSYPUJE. Skoro ja coś wsypuje to znacz, że pozbywam się czegoś mojego.
Skąd te pieniądze biorą w ZUS/OFE? Z nieba? Czy z pracy Polaka, Polaków, Polek, którzy te pieniądze wypracowują i tak jak napisałeś, wsypują do skarbonek.
@Pawel1980
Gdzie ja obwiniam Tuska za całość?
Stwierdzam tylko fakt, że jest jednym z największych kłamców IMO która miała przyjemność być w rządzie III RP.
0
@AxelF Porównanie absolutnie z czapy.
Kieszonkowe dla dziecka może być lub nie musi.
Pieniądze za wykonaną pracę człowiek musi dostać bo jest takie coś jak umowa.
Człowiek umawia się, że za kopanie dziury przez 160 godzin w miesiącu dostanie X pieniedzy. Człowiek także godzi się, że x z tych jego pieniędzy będzie szło na obronność, służbę zdrowia i inne sektory publiczne. Człowiek ten także godzi się, że część tych jego pieniędzy idzie na bieżące utrzymanie emerytur (ZUS) i także mógł chcieć godzić się "inwestować" kasę na fundusz (OFE/PPK).
Wszystko to łączy jedno, pieniądze te idą z uwagi na to, że jakiś człowiek pracuje i część tych pieniędzy oddaje. Człowiek ten dajmy jest Polakiem.
@olsen No właśnie, rząd nie ma pieniędzy. Pieniądze te są Polaków i rząd żyje z tego ile z tej kieszeni zabierze i ile ten Polak mu tych pieniędzy wypracuje.
Proste.
3
@olsen
Pieniądze OFE nie Polaków? Pieniądze ZUS nie Polaków?
Pensja w ogóle jest Polaków czy to łaska, że Państwo daje?
@macoss94 Tak są dowody, niezbite! Oczywiście żadnych nie prezentujesz.
Zaden prokurator się nie wyłamie, nikt! Żaden sędzia, wszyscy z PiS w sercu, wielką teczką dowodów.
Mam niezły ubaw czytając takie głupoty :D
Jesteś strasznie ograniczoną i zmanipulowaną osobą, na szczęście oczywiście w mniejszości.
Pieniądze OFE/ZUS są Kaczyńskiego? Jowisza? Morawieckiego?
Pieniądze te pochodzą z?
1
@Janas11224 nigdy nie odpisuje bo to się nie wpisuje w jego narracje xDD