draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy są tutaj osoby co nie lubią łychy?
Od wielu lat czuję się wszędzie w gościach wyobcowany.
Wszyscy tak się podniecają rudą, a ja od zawsze wolałem dobre kraftowe piwko :|.
0
@Hopner15 na szczęście lewica może sobie szczekac i wraz ze swoim PO nigdy do władzy nie wróci ^^
4
Jak to mówił Michniewicz, 2:0 to niebezpieczny wynik.
Ony zaksa jednak 3:1 wygrała
0
Przepisy się w siatce zmieniły że nie ma przerw technicznych?
1
@Martwy nawet nie wiem co to jest, tutaj ludzie biegna za jakimś mopem czy innym odkurzaczem
2
Oglądam właśnie po raz pierwszy program Łowcy Nagród na Polsacie.
Tak żenującego programu nie widziałem jeszcze.
Za żadne pieniądze bym tam nie wystapil.
0
@kombo13 trzeba przed nawias wystawić
3
Roma 2018 Umtiti Pique
LFC 2019 Lenglet Pique
Bayern 2020 Lenglet Pique
Granada Umtiti Pique
7
Mamy obrońców np. Pique, Umtiti którzy od kilku lat robią z siebie frajerów roku w LM to czego my oczekujemy xD
14
No witam
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/178229084_5714489241925322_8484778575104716688_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BaFdnYLnMZkAX_n5TYL&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=48acdf69e8d7c9c958975a8ed8b77455&oe=60AFD9BA
4
@Katalonbar Nie kabaret bo była sytuacja w 2020r., że 6 meczów pod rząd było na Eleven.
Dalej znajdują się osoby które nie rozumieją jak C+/Eleven dzielą się meczami.
17
@macio_944 mnie przeraża, że nie mam absolutnie jednej partii na którą z czystym sumieniem mógłbym zagłosować
2
Vinicius mega przehajpowany placek
7
"To jest tak samo jabyś mi zakazał jeść"
HAHAHAHA, ale Ci komentatorzy zabawni, ja pierdziele
8
"Niewidoczny jak Gaz" Bożydar Iwanow 2021r.
1
A w Polsacie dalej opóźniony dźwięk, co za amatorka
5
>Vinicius zagrywa źle z pierwszej
>Bożydar: Poślizgnął się
5
>Viniciusz biegnie prosto z piłką
Bożydar Iwanow drze mordę: VINICIUSZSZ!!!!
1
Co Chlesea gra w pomocy na jeden kontakt to ja pytań nie mam
3
nie lubię tej mordy tego placka vinicjusza
0
Sędzia ewidentnie za Realem, zablokował podanie
1
Kante to jest przechuj
0
Zidane już za glace się łapie
0
Pulisic bez jednej nogi więcej zrobi niż nasz Dembele xD
0
co gra Chelsea w pomocy ;ooooooooo
2
Lampard stworzył potwora :D
3
Jest Marcelo jest wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Rudiger, Kante TOP
0
Ten Kepa jakiś ciemniejszy na bramce
0
Barca z Pucharem Króla i Mistrzostwem Hiszpanii, Real z niczym.
Piękna wizja