2

Czy są tutaj osoby co nie lubią łychy?
Od wielu lat czuję się wszędzie w gościach wyobcowany.
Wszyscy tak się podniecają rudą, a ja od zawsze wolałem dobre kraftowe piwko :|.

0

@Hopner15 na szczęście lewica może sobie szczekac i wraz ze swoim PO nigdy do władzy nie wróci ^^

4

Jak to mówił Michniewicz, 2:0 to niebezpieczny wynik.
Ony zaksa jednak 3:1 wygrała

0

Przepisy się w siatce zmieniły że nie ma przerw technicznych?

1

@Martwy nawet nie wiem co to jest, tutaj ludzie biegna za jakimś mopem czy innym odkurzaczem

2

Oglądam właśnie po raz pierwszy program Łowcy Nagród na Polsacie.
Tak żenującego programu nie widziałem jeszcze.
Za żadne pieniądze bym tam nie wystapil.

0

@kombo13 trzeba przed nawias wystawić

3

Roma 2018 Umtiti Pique

LFC 2019 Lenglet Pique

Bayern 2020 Lenglet Pique

Granada Umtiti Pique

7

Mamy obrońców np. Pique, Umtiti którzy od kilku lat robią z siebie frajerów roku w LM to czego my oczekujemy xD

4

@Katalonbar Nie kabaret bo była sytuacja w 2020r., że 6 meczów pod rząd było na Eleven.
Dalej znajdują się osoby które nie rozumieją jak C+/Eleven dzielą się meczami.

17

@macio_944 mnie przeraża, że nie mam absolutnie jednej partii na którą z czystym sumieniem mógłbym zagłosować

2

Vinicius mega przehajpowany placek

7

"To jest tak samo jabyś mi zakazał jeść"
HAHAHAHA, ale Ci komentatorzy zabawni, ja pierdziele

8

"Niewidoczny jak Gaz" Bożydar Iwanow 2021r.

1

A w Polsacie dalej opóźniony dźwięk, co za amatorka

5

>Vinicius zagrywa źle z pierwszej
>Bożydar: Poślizgnął się

5

>Viniciusz biegnie prosto z piłką
Bożydar Iwanow drze mordę: VINICIUSZSZ!!!!

1

Co Chlesea gra w pomocy na jeden kontakt to ja pytań nie mam

3

nie lubię tej mordy tego placka vinicjusza

0

Sędzia ewidentnie za Realem, zablokował podanie

1

Kante to jest przechuj

0

Zidane już za glace się łapie

0

Pulisic bez jednej nogi więcej zrobi niż nasz Dembele xD

0

co gra Chelsea w pomocy ;ooooooooo

2

Lampard stworzył potwora :D

3

Jest Marcelo jest wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Rudiger, Kante TOP

0

Ten Kepa jakiś ciemniejszy na bramce

0

Barca z Pucharem Króla i Mistrzostwem Hiszpanii, Real z niczym.
Piękna wizja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?