draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@halfnolife jablka odpadają, samsung s20 fe lub s21 wpadnie
0
@halfnolife za tydzień wyjazd i potrzeba coś do robienia fot do 3k, a akurat kobita ma stary telefon.
0
Kupował ktoś z was telefon na allegro?
Ceny kuszą, ale boję się, że trafię na jakiś nieoryginalny, kwestia gwarancji potem.
Oczywiście mówię tylkoo o nowych.
0
@Commando w media expert ponad 4k, one mają w ogóle sklep play?
0
@marcin000019 ma od 3 lat, bateria trzyma 30 minut
1
@Commando to już mam
0
Chciałbym kupić telefon kobicie, ale wypadłem z rynku
Dużo uzywa telefonu, ale potrzeba głównie do zdjęć bo za tydzień na urlop jedziemy.
Ma muzeum S7 EDGE. Zawsze jej się samsungi podobały.
Myślałem o jakimś xiaomi.
Co polecacie do 2/3k?
Coś sensownego się kupi? Zatrzymałem się na śledzeniu telefonów przy S8+.
7
biedny chłopiec
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/233204689_6209859649054943_1337799444418781718_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XDNzLIGDBksAX9aqzhj&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=78a1699187e62846ed7e9a8ba56b83d7&oe=6112C185
4
ziomki ziomeczki
https://x.com/cwiakala/status/1423338172440879104
5
Tymczasem Aguero:
0
szukam klubu do kibicowania, ktoś coś?
31
*Mężczyźni potrafią myśleć tylko o seksie*
- mężczyźni:
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/232191366_2627252217584477_3511672159730805758_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=zUCDibV1D90AX-GOVkm&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=7a50bc2a80ccf14e8faf71e8415ea10e&oe=61305B8B
59
:DD
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/232053497_6201713419869566_6587758551673341046_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pjAb8546LYgAX-U4ovd&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=5c834eb0adc18aac7c29f958eaff3cd8&oe=61101CED
61
bardzo cenna porada w momencie jak zakopujecie zwłoki
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/230762837_6194487330592175_2050323681016323587_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=o4p2aRXUYggAX_Ypd5u&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=7c29b3e3efafda9d16ebf59090914506&oe=610DF711
1
@MarFan pozostałe 16% to rodziny polityków
1
@fart super, dla mnie powinno być tak, że tyle ile dni w lato jest dajmy +25, +30, tyle samo zimą powinno być -30,-25.
0
@Piernik
Ja to w takich kosztorysach zawierałem klauzulę pod umową, że ceny jednostkowe materiałów mogą się zmienić i tyle.
To jest bardzo losowa sprawa, masz na jesień 4 falę covid i zaraz masz podwyzkę 200%.
28
Dzisiaj 02.08.2021r. czyli dokładnie od wczoraj obowiązują podwyżki płac m.in dla:
Premier +5870zł brutto
Wicepremier +5225zł brutto
Minister +5082zł brutto
Wiceminister +6012zł brutto
Prezes NIK +5225zł brutto
Prezes IPN +5082zł brutto
Poseł/Senator +4810zł brutto
Poseł/Senator oraz dieta poselska +5511zł brutto
Ja dzisiaj również mam głosowanie z kolegami w pracy, wszyscy zgodnie zagłosowaliśmy o podwyżkę w wysokości 50%, ciekawe co na to zarząd :).
Smacznej kawusi :)).
0
@Criss18Barca jeździłem swego czasu na Polonie Bydgoszcz jak jeszcze Golob w niej jeździł, nigdy nie zrozumiem fenomenu tego sportu. Nudy i flaki z olejem. Piłka nożna o stokroć ciekawsza moim zdaniem.
2
@Comentateiro
Na szczęście po prostu Polacy zapier***ją jak głupi w pracach, pracowity naród i to jakoś idzie.
0
@LuisSalvano
Ja mam trochę spaczone podejście do patologii, dlatego w takich sytuacjach po prostu mi ich nie żal.
Współczuję jedynie dzieciom tej gówniary, no ale skoro w takim towarzystwie się zadawała.
70
Ok. 60% podwyżki dla posłów, senatorów, ministrów.
To jest kuriozum, że oni sobie sami decydują o przyznaniu podwyżek.
Nóż W kieszeni się otwiera.
22
Włączyłem po raz pierwszy te IO i od razu złoty medal xD
7
Ale to jest żałosne jak publikujesz niekorzystny raport oceniający działania rządu i zaraz po tym CBA aresztuje Ci syna xDD
ZSRR patrzy z dumą.
0
@Rust_Cohle nie o tych grupach, chrome ogólnie mi nie przeszkadza
0
@clyde
Ja mówię normalnie czyli "proszę księdza" a jak się witam to "szczęść Boże" z przyzwyczajenia :D
17
@Comentateiro
Pokazówka?
A może po prostu są dobrymi koleżankami, reprezentują swój kraj, wykonują pracę.
Czy jak mój kierownik jest PiSowcem to mam w pracy być na niego zły, dystansować się tylko dlatego, że sympatyzuje z rządem?
Pokrętna logika.
0
@deyna2018 najgorsze gówno na świecie, nie wiem po co to zrobili
0
@Kubox
Oddałeś samochód na wymianę dwumasy tak?
Mechanik zamówił i wymienil dwumasę. Dostałeś gwarancję 2 lat.
Inny mechanik mówi, że jest ona źle złożona i nie pozwala odpowiednio eksploatować samochodu. Dla mnie podstawa do reklamacji jest.
0
@Kubox
Na gwarancję oddaj