0

@halfnolife jablka odpadają, samsung s20 fe lub s21 wpadnie

0

@halfnolife za tydzień wyjazd i potrzeba coś do robienia fot do 3k, a akurat kobita ma stary telefon.

0

Kupował ktoś z was telefon na allegro?
Ceny kuszą, ale boję się, że trafię na jakiś nieoryginalny, kwestia gwarancji potem.
Oczywiście mówię tylkoo o nowych.

0

@Commando w media expert ponad 4k, one mają w ogóle sklep play?

0

@marcin000019 ma od 3 lat, bateria trzyma 30 minut

1

@Commando to już mam

0

Chciałbym kupić telefon kobicie, ale wypadłem z rynku
Dużo uzywa telefonu, ale potrzeba głównie do zdjęć bo za tydzień na urlop jedziemy.
Ma muzeum S7 EDGE. Zawsze jej się samsungi podobały.
Myślałem o jakimś xiaomi.
Co polecacie do 2/3k?
Coś sensownego się kupi? Zatrzymałem się na śledzeniu telefonów przy S8+.

4

5

Tymczasem Aguero:



0

szukam klubu do kibicowania, ktoś coś?

1

@MarFan pozostałe 16% to rodziny polityków

1

@fart super, dla mnie powinno być tak, że tyle ile dni w lato jest dajmy +25, +30, tyle samo zimą powinno być -30,-25.

0

@Piernik
Ja to w takich kosztorysach zawierałem klauzulę pod umową, że ceny jednostkowe materiałów mogą się zmienić i tyle.
To jest bardzo losowa sprawa, masz na jesień 4 falę covid i zaraz masz podwyzkę 200%.

28

Dzisiaj 02.08.2021r. czyli dokładnie od wczoraj obowiązują podwyżki płac m.in dla:
Premier +5870zł brutto
Wicepremier +5225zł brutto
Minister +5082zł brutto
Wiceminister +6012zł brutto
Prezes NIK +5225zł brutto
Prezes IPN +5082zł brutto
Poseł/Senator +4810zł brutto
Poseł/Senator oraz dieta poselska +5511zł brutto

Ja dzisiaj również mam głosowanie z kolegami w pracy, wszyscy zgodnie zagłosowaliśmy o podwyżkę w wysokości 50%, ciekawe co na to zarząd :).

Smacznej kawusi :)).

0

@Criss18Barca jeździłem swego czasu na Polonie Bydgoszcz jak jeszcze Golob w niej jeździł, nigdy nie zrozumiem fenomenu tego sportu. Nudy i flaki z olejem. Piłka nożna o stokroć ciekawsza moim zdaniem.

2

@Comentateiro
Na szczęście po prostu Polacy zapier***ją jak głupi w pracach, pracowity naród i to jakoś idzie.

0

@LuisSalvano
Ja mam trochę spaczone podejście do patologii, dlatego w takich sytuacjach po prostu mi ich nie żal.

Współczuję jedynie dzieciom tej gówniary, no ale skoro w takim towarzystwie się zadawała.

70

Ok. 60% podwyżki dla posłów, senatorów, ministrów.
To jest kuriozum, że oni sobie sami decydują o przyznaniu podwyżek.

Nóż W kieszeni się otwiera.

22

Włączyłem po raz pierwszy te IO i od razu złoty medal xD

7

Ale to jest żałosne jak publikujesz niekorzystny raport oceniający działania rządu i zaraz po tym CBA aresztuje Ci syna xDD
ZSRR patrzy z dumą.

0

@Rust_Cohle nie o tych grupach, chrome ogólnie mi nie przeszkadza

0

@clyde
Ja mówię normalnie czyli "proszę księdza" a jak się witam to "szczęść Boże" z przyzwyczajenia :D

17

@Comentateiro
Pokazówka?
A może po prostu są dobrymi koleżankami, reprezentują swój kraj, wykonują pracę.
Czy jak mój kierownik jest PiSowcem to mam w pracy być na niego zły, dystansować się tylko dlatego, że sympatyzuje z rządem?
Pokrętna logika.

0

@deyna2018 najgorsze gówno na świecie, nie wiem po co to zrobili

0

@Kubox
Oddałeś samochód na wymianę dwumasy tak?
Mechanik zamówił i wymienil dwumasę. Dostałeś gwarancję 2 lat.
Inny mechanik mówi, że jest ona źle złożona i nie pozwala odpowiednio eksploatować samochodu. Dla mnie podstawa do reklamacji jest.

0

@Kubox
Na gwarancję oddaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?