draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 no dlatego napisałem moim zdaniem. Ostatnia gala była pierwszą prócz Fame MMA 1 i 2 której nie kupiłem. Właśnie dlatego, ze robi się z tego KSW/UFC.
Ja tam wolę walki freaków i amatorów.
0
@clyde kusi ale ja gram tylko w fifę na ps4 karierę także poczekam jeszcze :c
4
@Kusco15 Moim zdaniem Fame idzie w złym kierunku. Przyciągnęli rzeszę ludzi z uwagi na walki amatorskie, często wychodziło dwóch chłopów i się po prostu naparzało do upadku sił.
Teraz idzie to w kierunku profesjonalizacji jak KSW czy UFC gdzie spotka się dwóch parterowiczów i mamy całą walkę tulenie się na ziemi.
0
@ElKamil widziane, same klasyki dajesz
0
@Bagsik88
To też, ale jest po prostu lepszy technicznie co oboje wiemy :).
0
@Bogan oglądnięte, @ElKamil oglądniete 3 razy, jeden z moich ulubionych filmow
0
Jakiś ciekawy film polecacie? Horror/thriller preferowane
1
@Bagsik88
Bo ogólnie jest lepszy technicznie :).
0
@Bagsik88
Po prostu jest lepszy technicznie :).
0
@Bagsik88 Bo ma oczywiście lepsza technikę :).
0
@Bagsik88
Dlatego że technicznie jest lepszym piłkarzem co wszyscy wiedzą :).
0
@Bagsik88
Musisz wiele poczytać, zacząć oglądać mecze by mieć jakiekolwiek pojęcie o piłce, Kane top. :)
49
xDD co konfa z rigczem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bagsik88
No oczywiście, że jestem obiektywny. Obiektywnie trzeba też przyznać, że nie masz pojęcia o piłce :).
0
@Bagsik88
Nieprawda, bez podjazdu do wczorajszego gola Kane'a :).
2
@Cariones
Vectra
"Potrzymaj mi piwo"
0
@Bagsik88
Kane strzelił pięknego gola, nie do obrony.
Bramka sezonu. Lewandowski tak ładnie by nie strzelił, takie są fakty :).
3
@VamosRakieta
@MarioVeB! Jak zwykle się myli, nic nowego
0
@Bagsik88 teraz widzisz ta różnice która robi Kane?
0
Sousa wyciąga wnioski i ściąga Kryche z kartką
1
@koziar sory ale w tym meczu gra jak profesor
7
To trzeba z wątroby pociągnąć
0
Druga połowa już sił mniej
2
Brawo Panowie!!!!
1
Pamiętajcie że 2 połowy Sousy są lepsze :D
2
Może technika bez podjazdu, ale kazda walka fizyczna wygrywana przez naszych jest.
11
Stano, Kowal zaniepokojeni, kogo będą hejtowac?
3
Stones powiedział, że z taką Polska nie chce grać, zmiana.
7
Ta pierwsza połowa może być zapamietana jak ta Brzeczka z Włochami w Bolonii