1

@busquets5 no dlatego napisałem moim zdaniem. Ostatnia gala była pierwszą prócz Fame MMA 1 i 2 której nie kupiłem. Właśnie dlatego, ze robi się z tego KSW/UFC.
Ja tam wolę walki freaków i amatorów.

0

@clyde kusi ale ja gram tylko w fifę na ps4 karierę także poczekam jeszcze :c

4

@Kusco15 Moim zdaniem Fame idzie w złym kierunku. Przyciągnęli rzeszę ludzi z uwagi na walki amatorskie, często wychodziło dwóch chłopów i się po prostu naparzało do upadku sił.
Teraz idzie to w kierunku profesjonalizacji jak KSW czy UFC gdzie spotka się dwóch parterowiczów i mamy całą walkę tulenie się na ziemi.

0

@ElKamil widziane, same klasyki dajesz

0

@Bagsik88
To też, ale jest po prostu lepszy technicznie co oboje wiemy :).

0

@Bogan oglądnięte, @ElKamil oglądniete 3 razy, jeden z moich ulubionych filmow

0

Jakiś ciekawy film polecacie? Horror/thriller preferowane

1

@Bagsik88
Bo ogólnie jest lepszy technicznie :).

0

@Bagsik88
Po prostu jest lepszy technicznie :).

0

@Bagsik88 Bo ma oczywiście lepsza technikę :).

0

@Bagsik88
Dlatego że technicznie jest lepszym piłkarzem co wszyscy wiedzą :).

0

@Bagsik88
Musisz wiele poczytać, zacząć oglądać mecze by mieć jakiekolwiek pojęcie o piłce, Kane top. :)

49


xDD co konfa z rigczem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88
No oczywiście, że jestem obiektywny. Obiektywnie trzeba też przyznać, że nie masz pojęcia o piłce :).

0

@Bagsik88
Nieprawda, bez podjazdu do wczorajszego gola Kane'a :).

2

@Cariones
Vectra
"Potrzymaj mi piwo"

0

@Bagsik88
Kane strzelił pięknego gola, nie do obrony.
Bramka sezonu. Lewandowski tak ładnie by nie strzelił, takie są fakty :).

3

@VamosRakieta
@MarioVeB! Jak zwykle się myli, nic nowego

0

@Bagsik88 teraz widzisz ta różnice która robi Kane?

0

Sousa wyciąga wnioski i ściąga Kryche z kartką

1

@koziar sory ale w tym meczu gra jak profesor

7

To trzeba z wątroby pociągnąć

0

Druga połowa już sił mniej

2

Brawo Panowie!!!!

1

Pamiętajcie że 2 połowy Sousy są lepsze :D

2

Może technika bez podjazdu, ale kazda walka fizyczna wygrywana przez naszych jest.

11

Stano, Kowal zaniepokojeni, kogo będą hejtowac?

3

Stones powiedział, że z taką Polska nie chce grać, zmiana.

7

Ta pierwsza połowa może być zapamietana jak ta Brzeczka z Włochami w Bolonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?