draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@LeoMessiah
Szkoda tylko, że żyją tak krótko
0
@KrychaFCB A ja wolę wrócić z roboty jak jest ciemno bo łatwiej drzemkę zrobić ^^
1
@david89
Tak a kiedyś budowle były przesacowane i przesztywnione ^^.
Teraz projektujesz tak by maksymalnie wytężyć konstrukcję (mnie materiału, mniejsze koszta), a kiedyś to budowano tak, że niektóre budynki, katedry są wieczne.
Także można iść w dwie strony.
0
@bixmix
Mysle, że jest tam tyle zmiennych ze może stać się wszystko ^^
0
@bixmix
Nie chce mi się rozpisywać, skończyłem kiedyś budownictwo, teraz pełnię czynne funkcje w nadzorze budowlanym.
Powiem tak w ramach ciekawostki, że projektując dajmy jakis budynek wysokościowy w mieście.
Oprócz grupy obciążeń stałych jak viezar własny, obciążeń eksploatacyjnych jak meble ludzie etc, zmiennych jak snieg, wiatr jest jeszcze obciążenie Wyjątkowe np. Jak uderzenie samochodu w filar.
Tak z punktu projektowego ciekawostka.
1
@Bykunn no my tak właśnie spontanicznie przejść się zjeść obiad i wrócić.
Decyzja podjęta, Hel:D
0
Lecę autostradą z kobitą i mamy dylemat, Hel czy Ustka help.
3
Nie ma co ryzykować na typ etapie rozgrywek.
Musimy się cofnąć i utrzymać remis, ważny 1pkt.
1
Cadiz ma lepszy doping niż Barka na Camp Nou
7
Niewątpliwie wielki sukces polskie dyplomacji. 1 Sasin miesięcznie, to spokojnie możemy dorzucić jako wydatki bieżące do budżetu i żyć tak przez nastepne kilka lat.
Naród Bogaty, zapłaci.
0
Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U was też problem z dźwiękiem na Eleven 3 w meczu PSG
1
Co ogladacie?
PSG vs Lyon,
Valencia vs Real,
Juventus vs Milan?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odcinkowy Na angli tak, ale na albanii już nie. Na San Marino również wątpię w komplet
@ElTomas Jest to zenujące, kompletu na pewno na San Marino nie będzie, a ja zabrać ojca nie mogę, pomimo, że tego samego dnia chcę kupić bilet co wystartowała sprzedaż..
1
@Kondziubarca
Ale potem jest mecz jak ostatnio Polska na narodowym gdzie nie ma nawet 75% zapełnionych miejsc, nie rozumiem tego.
1
Chciałem iść pierwszy raz na mecz i zabrać ojca.
Dzisiaj zaczęła sie sprzedaż na mecz Polska San Marino. Na stronie łączy nas piłka pokazuje mi, że 95% jest niedostępna/wyprzedana i zostały tylko jakieś pojedyncze.
Tak zawsze jest?
9
@IronSanHybrid
Ale przecież Szakala mówi, że KS oglądają sami homofobiczni, naziole, mężczyźni wyzbyci empatii i poszanowania drugiego człowieka!111!!!
1
@Janas11224 ja generalnie nie wiem co ludzie widzą w FUT'cie, próbowałem kilka razy podejść, ale bez sensu było losowanie. Skład miałem brązowy i losowało mnie na jakieś super karty już.
Dlatego kupuję jak ten turek co roku fifę i gram tylko karierę cały rok. Kariera nic się względem poprzednich FIF nie zmienia..
0
@ranger3120 no i weszła
2
Casemiro jak kuka czy ktoś patrzy że leży i go boli xD
0
Jprld ile tych okazji Inter jeszcze zmarnuje
0
@zuang1995 tvp sport może
2
Barcelona z takim Interem już z 2:0 by przegrywała.
0
Neymar dzisiaj w ogóle gra?
Pochettino do zmiany, ręcznik na bramce.
0
Marzenia by w Poolsce był klub z tak wyszkolonymi technicznie piłkarzami jak Club Brugge.
4
1:0 prowadzimy z Brugge!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
44
Top wkurzających mord:
-Vinicjusz