9

@LeoMessiah
Szkoda tylko, że żyją tak krótko

0

@KrychaFCB A ja wolę wrócić z roboty jak jest ciemno bo łatwiej drzemkę zrobić ^^

1

@david89
Tak a kiedyś budowle były przesacowane i przesztywnione ^^.
Teraz projektujesz tak by maksymalnie wytężyć konstrukcję (mnie materiału, mniejsze koszta), a kiedyś to budowano tak, że niektóre budynki, katedry są wieczne.
Także można iść w dwie strony.

0

@bixmix
Mysle, że jest tam tyle zmiennych ze może stać się wszystko ^^

0

@bixmix
Nie chce mi się rozpisywać, skończyłem kiedyś budownictwo, teraz pełnię czynne funkcje w nadzorze budowlanym.
Powiem tak w ramach ciekawostki, że projektując dajmy jakis budynek wysokościowy w mieście.
Oprócz grupy obciążeń stałych jak viezar własny, obciążeń eksploatacyjnych jak meble ludzie etc, zmiennych jak snieg, wiatr jest jeszcze obciążenie Wyjątkowe np. Jak uderzenie samochodu w filar.
Tak z punktu projektowego ciekawostka.

1

@Bykunn no my tak właśnie spontanicznie przejść się zjeść obiad i wrócić.
Decyzja podjęta, Hel:D

0

Lecę autostradą z kobitą i mamy dylemat, Hel czy Ustka help.

3

Nie ma co ryzykować na typ etapie rozgrywek.
Musimy się cofnąć i utrzymać remis, ważny 1pkt.

1

Cadiz ma lepszy doping niż Barka na Camp Nou

7



Niewątpliwie wielki sukces polskie dyplomacji. 1 Sasin miesięcznie, to spokojnie możemy dorzucić jako wydatki bieżące do budżetu i żyć tak przez nastepne kilka lat.

Naród Bogaty, zapłaci.

0

Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U was też problem z dźwiękiem na Eleven 3 w meczu PSG

1

Co ogladacie?

PSG vs Lyon,
Valencia vs Real,
Juventus vs Milan?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odcinkowy Na angli tak, ale na albanii już nie. Na San Marino również wątpię w komplet
@ElTomas Jest to zenujące, kompletu na pewno na San Marino nie będzie, a ja zabrać ojca nie mogę, pomimo, że tego samego dnia chcę kupić bilet co wystartowała sprzedaż..

1

@Kondziubarca
Ale potem jest mecz jak ostatnio Polska na narodowym gdzie nie ma nawet 75% zapełnionych miejsc, nie rozumiem tego.

1

Chciałem iść pierwszy raz na mecz i zabrać ojca.
Dzisiaj zaczęła sie sprzedaż na mecz Polska San Marino. Na stronie łączy nas piłka pokazuje mi, że 95% jest niedostępna/wyprzedana i zostały tylko jakieś pojedyncze.

Tak zawsze jest?

9

@IronSanHybrid
Ale przecież Szakala mówi, że KS oglądają sami homofobiczni, naziole, mężczyźni wyzbyci empatii i poszanowania drugiego człowieka!111!!!

1

@Janas11224 ja generalnie nie wiem co ludzie widzą w FUT'cie, próbowałem kilka razy podejść, ale bez sensu było losowanie. Skład miałem brązowy i losowało mnie na jakieś super karty już.
Dlatego kupuję jak ten turek co roku fifę i gram tylko karierę cały rok. Kariera nic się względem poprzednich FIF nie zmienia..

0

@ranger3120 no i weszła

2

Casemiro jak kuka czy ktoś patrzy że leży i go boli xD

0

Jprld ile tych okazji Inter jeszcze zmarnuje

0

@zuang1995 tvp sport może

2

Barcelona z takim Interem już z 2:0 by przegrywała.

0

Neymar dzisiaj w ogóle gra?
Pochettino do zmiany, ręcznik na bramce.

0

Marzenia by w Poolsce był klub z tak wyszkolonymi technicznie piłkarzami jak Club Brugge.

4

1:0 prowadzimy z Brugge!!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

44

Top wkurzających mord:
-Vinicjusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?