0

Polecacie jakis podcast na yt?
Najlepiej kryminalny jak kryminatorium.

1

@Lola120 Byłem z laską przez 4 lata z Tindera, super sprawa.
Można też znaleźć znajomości jak ma się długotrwały brak kobiety ^^

2

1

@Rick
Dla mnie już to trochę wygląda przerażająco jak stoją na przeciwko siebie żołnierze, wystarczy jeden wystrzał.

1

@PatrychoO @jakub6623
Takie głupoty, że aż głowa boli. Nie podoba mu się, że w reprezentacji gra Cash. Dla niego to jest nieporozumienie, powinni grać tylko Polacy co znają Rotę na pamięć, a on pretensje, że mówi dzień dobry wieczorem xDD

0

Ale dzban zadzwonił do Kanału Sportowego, takie osoby mają prawa wyborcze?

1

Andora przez tą kartkę bez szans na wygraną, skoncentrują się na dowiezieniu tego wyniku do końca.

2

Dostali łopaty, nożyce od Wojska Białoruskiego (?).
Tylko czekać aż pojawi się tam broń.

25

Kidawa - Błońska u Mazurka, polecam posłuchać jakim memem jest PO i opozycja w Polsce xD

9

@Cochise Myślisz, że Niemcy na granicy by te busy tak chętnie przygarniali :D?
Jeszcze byśmy dostawali kary od TSUE :D

1

@kamilop Oby jak najwięcej

5

Pomijając koszta, ale decyzja o budowie muru była bardzo dobra i trzeba to oddać rządzącym.

1

@masq
Ten komentarz jest niepoprawny politycznie, zgłaszam.

11

@clyde
Ale przecież UE powiedziała, że popiera obronę granic. Jest pełne wsparcie, w razie czego będą jeszcze kredą po chodnikach mur rysować.

0

@chudinhomc
Jak usłyszał, że Eurosport to też Discovery to się w ogóle wycofał i zmienił temat ^^

15

Dzisiaj u Mazurka był eurodeputowany z PiS Krasnodębski, może nie do słowa ale sens zachowany:

Mazurek: Co Pan na to, że skoki nie będą już w ukochanej TVP? Będzie Pan oglądać w TVN?
Krasnodębski: Nie, nie będę, przecież można oglądać jeszcze w Eurosport
Mazurek: Ale to jest ta sama grupa, Discovery
xDD

0

@Kusco15
Ale bądź co bądź PiS cementuje swój elektorat żelazny dzięki Łukaszance.

2

@Rust_Cohle
Ucieknę bo jestem z wykształcenia budowlańcem, a nie osobą odpowiedzialną za strzeżenie granicy Państwa.
Odnośnie wezwania do wojska, nie mam zamiaru bronić tego kraju.

16

Komentarz usunięty

0

@Persyfl
A jakie wyjście widzisz najlepsze w chwili obecnej?

1

Zarabiać tyle kasy i grać jak tacy frajerzy, żenada.

0

@koksik2700
Jest trochę ziarna prawdy w tym, ale nie zgodzę się, że taki labrador mający kontakt cały czas z dziećmi, ma zapewniony ruch, pielegnację, pokarm, zainteresowanie jest nieszczęśliwy.

To może sie jedynie sprawdzić w skrajnościach tutaj opisanych, znakomita większość moim zdaniem psów jest po prostu szczęśliwych.

5

@AbelKabel
Ostatnio założyłem dyskusję, że serdecznie pluje na tych wszystkich poganiaczy na polskich autostradach co jak wyprzedzasz ciąg samochodow z maksymalną prędkoscią 140km/h to dziadek.
Od razu oburzenie, że przecież jego super samochód może jechać więcej niż 140 i przecież JEDZIE SZYBKO I BEZPIECZENIE.

Serdeczny fak na wszystkich poganiaczy, braku zachowania odstępu od poprzedzającego auta i na łamiących przepisy KD. Przez nich właśnie mamy jedne z najniebezpieczniejszych dróg w Europie.

5

W Polsce dalej jak w lesie xD Super kierowcy co zapieprzają i przykładają się do największej śmiertelności na drogach w Europie.
Liczę na jeszcze większe kary to część Polaków zrozumie i spadnie ciężkość, śmiertelność wypadków.

Jak to magicznie działa jak Polacy wyjeżdżają do Skandynawii czy Niemiec i nagle potrafią jeździć przepisowo :D

Czekam aż w Polsce zwiększy się liczba fotoradarów oraz brak ich oznakowania tak by dorównać reszcie Europy. To również by wpłynęło na część kierowców.

2

OLT Express to najlepsze linie lotnicze jakie powstały.

0

Zasada numer jeden przed dwójką w publicznym kiblu, upewnij się, że jest papier...

0

@Joe_Pesci
Dla mnie nie ma lepszego filmu o kosmosie obok Grawitacji.

8

Ah za każdym razem jak obejrzę Interstellar jestem pod wrażeniem jaki genialny to jest film.

1

@TheNekro94
Miesiąc temu po raz pierwszy chciałem kupić bilety na mecz Polski by zabrać ojca w ramach urodzin na San Marino.
Ja nigdy nie byłem, on nigdy nie był.
15 wrzesień start kupowania biletów. Rano o 6 przed pracą chciałem kupic bilety tego samego dnia.
Były same pojedyncze miejsca. Wtf? Jak?
Kto te bilety kupił w nocy? Czemu zostały same pojedyncze miejsca.
Oczywiscie na wszystkich innych stronach z biletami można było kupić x biletów, ale oczywiście po kasie większej.
Żenada jest z tym łączynaspiłka.
Raz chciałem kupić na głupi mecz Polska San Marino i dupa.

0

@bartekvisca Ikea, tanie, ładne, mało wytrzymałe. Jak się zepsuje to nie szkoda.
Łatwa dostępność, montaż :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?