0

Technika Zielińskiego to jest jakiś kosmos na tle reszty xD

0

Sousa zaraz wyjdzie z siebie i stanie obok

0

Ale Ci kibice blisko murawy

1

@Sau_Ron
Również uwielbiam Borka i Węgrzyna

0

Do hymnu powstan

0

Ile myślicie, że 95'tka do końca roku osiągnie?
Patrząc na to, że kraje arabskie nie chcą podnieść wydobycia stawiam przebicie 7zl/l.

0

@El dominatore
Dokładne :D
Plus coraz więcej Julek i Oskarkow co najchętniej w życiu by w ogóle nie pracowało, skądś to się bierze.

1

@TheNekro94
1. Rush Cohle
2. Thomas Shelby

2

Uwaga nowe, idą podwyżki benzyny. 6zl/l to dopiero początek

0

@liberos35
Ale ja w podstawówce 20 lat temu też byłem zasypywane kartkówkami, sprawdzianami, pracami klasowymi, i jeszcze miałem czas by za 3zł za godzinę iść ulotki rozdawać jako nieletni.
To wszystko pozwoliło mi się później wykształcić i ciężko pracować.
@Bykunn to ja nie wiem gdzie wy chodziliście, ja normalnie w SP67 spędzałem w tej szkole całe.

0

@Huck
Nigdy nie miałem 1 godzinnego wf'u, zawsze miałem minimum 2.
Chyba, że studia. Tam miałem basen i trwał godzinę.

0

@Huck
Ale nie da się wszystkim dać wf'u na koniec albo na początku nie.
Tak na logikę, ktoś w środku musi mieć :D.

35

Płacz w RMF że w podstawówce dzieci muszą chodzić od 7 do 16.
X lat temu też tak chodziłem w podstawowe, szkole średniej a na studiach niestacjonarnych nawet były soboty 7-21.

Najlepiej by w podstawowe chodzić na 5 godzin i fajrant.

1

7 lat dzisiaj mija od zwycięstwa 2:0 z Niemcami.
Kupa czasu, jeden z najwspanialszych moich piłkarskich dni, łzy szczęścia polecały.
I ten Borek tracący głos

2

Już abstrahując od tego czy było 10 tysięcy czy 100 tysięcy wczoraj w Warszawie.
Oprócz tego, że jest możliwość wyrażenia swojego sprzeciwu względem decyzji rządu, chęci pokazania się reszcie Europy, to jaki tego jest cel?
Na te demonstracje chodzą w większości te same osoby (tj. przeciwnicy PiS'u). Siebie samych nie przekonają, w TVP i tak ich nie pokażą.
Kogo te demonstracje mają przekonać?

3

W RMF byl właśnie wywiad z uczestniczka wczorajszego protestu, która powiedziała że już prawnie wyszliśmy z UE xD

4

Wyszliśmy już z tej Uni??

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kurkmen
Znaczy ja wspieram opozycję przeciw PiS, ale problem w tym, że w Polsce jest sam syf jak PO, konfa, lewica xD

7

@Kurkmen
To jest całe PO od kilku lat xD
Na przyszłe wybory będą obiecywać jakieś 1000+ i inne. No i oczywiście związki LGBT i walić kościół.

3

Wracając jeszcze do wczorajszego meczu iHype'u Kacpra Kozłowskiego.
Dla mnie wychowankowie Betisu czy Rayo mają lepszą technikę i grają po prostu lepiej niż on. Nie rozumiem dlaczego określa się go mianem takiego talentu, tym bardziej na tle polskiej ligi. Dla mnie to kazus wielu polskich piłkarzy, którzy wyjadą i zginą.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

8:15 jestem w Lidlu i pełno osób. Zamykanie sklepów w niedzielę to głupota.

1

Co myślicie o kupowaniu akcji KTS Weszło Stanowskiego?
Za 40 lat wielki klub :D

2

@PatrychoO
Ja przykładowo byłem strasznie drewniany

0

@Amigo_Blanco
Dla jego wyborców jak najbardziej dobrze bo najwidoczniej tego chcieli i to dostali.
Najwidoczniej 500+ było tak dobre, że żadna partia teraz nie hejtuje i nie zamierza cofnąć świadczenia ^^.

0

@Amigo_Blanco Ale tutaj nie ma co się przyczepić, szli do wyborów w 2015r. z hasłem damy 500+? Szli, i obietnicę zrealizowali. Mam hejtować bo ktoś realizuje swoje obietnice?
Co innego słuszność wprowadzenia tego.

13

ale drożyzna w tych sklepach, ja dupia

1

@AmigoBlancos
Pamiętam jak kiedyś na treningu wypluł gumę, odbił nogą i do ust z w powrotem

0

@Xxxbarca4ever na zimę zawsze paliwo drozeje :DD tak w ramach pocieszenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?