draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Technika Zielińskiego to jest jakiś kosmos na tle reszty xD
0
Sousa zaraz wyjdzie z siebie i stanie obok
0
Ale Ci kibice blisko murawy
1
@Sau_Ron
Również uwielbiam Borka i Węgrzyna
0
Do hymnu powstan
0
Ile myślicie, że 95'tka do końca roku osiągnie?
Patrząc na to, że kraje arabskie nie chcą podnieść wydobycia stawiam przebicie 7zl/l.
0
@El dominatore
Dokładne :D
Plus coraz więcej Julek i Oskarkow co najchętniej w życiu by w ogóle nie pracowało, skądś to się bierze.
1
@TheNekro94
1. Rush Cohle
2. Thomas Shelby
2
Uwaga nowe, idą podwyżki benzyny. 6zl/l to dopiero początek
0
@liberos35
Ale ja w podstawówce 20 lat temu też byłem zasypywane kartkówkami, sprawdzianami, pracami klasowymi, i jeszcze miałem czas by za 3zł za godzinę iść ulotki rozdawać jako nieletni.
To wszystko pozwoliło mi się później wykształcić i ciężko pracować.
@Bykunn to ja nie wiem gdzie wy chodziliście, ja normalnie w SP67 spędzałem w tej szkole całe.
0
@Huck
Nigdy nie miałem 1 godzinnego wf'u, zawsze miałem minimum 2.
Chyba, że studia. Tam miałem basen i trwał godzinę.
0
@Huck
Ale nie da się wszystkim dać wf'u na koniec albo na początku nie.
Tak na logikę, ktoś w środku musi mieć :D.
35
Płacz w RMF że w podstawówce dzieci muszą chodzić od 7 do 16.
X lat temu też tak chodziłem w podstawowe, szkole średniej a na studiach niestacjonarnych nawet były soboty 7-21.
Najlepiej by w podstawowe chodzić na 5 godzin i fajrant.
1
7 lat dzisiaj mija od zwycięstwa 2:0 z Niemcami.
Kupa czasu, jeden z najwspanialszych moich piłkarskich dni, łzy szczęścia polecały.
I ten Borek tracący głos
2
Już abstrahując od tego czy było 10 tysięcy czy 100 tysięcy wczoraj w Warszawie.
Oprócz tego, że jest możliwość wyrażenia swojego sprzeciwu względem decyzji rządu, chęci pokazania się reszcie Europy, to jaki tego jest cel?
Na te demonstracje chodzą w większości te same osoby (tj. przeciwnicy PiS'u). Siebie samych nie przekonają, w TVP i tak ich nie pokażą.
Kogo te demonstracje mają przekonać?
3
W RMF byl właśnie wywiad z uczestniczka wczorajszego protestu, która powiedziała że już prawnie wyszliśmy z UE xD
4
Wyszliśmy już z tej Uni??
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kurkmen
Znaczy ja wspieram opozycję przeciw PiS, ale problem w tym, że w Polsce jest sam syf jak PO, konfa, lewica xD
7
@Kurkmen
To jest całe PO od kilku lat xD
Na przyszłe wybory będą obiecywać jakieś 1000+ i inne. No i oczywiście związki LGBT i walić kościół.
3
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu iHype'u Kacpra Kozłowskiego.
Dla mnie wychowankowie Betisu czy Rayo mają lepszą technikę i grają po prostu lepiej niż on. Nie rozumiem dlaczego określa się go mianem takiego talentu, tym bardziej na tle polskiej ligi. Dla mnie to kazus wielu polskich piłkarzy, którzy wyjadą i zginą.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
34
8:15 jestem w Lidlu i pełno osób. Zamykanie sklepów w niedzielę to głupota.
1
Co myślicie o kupowaniu akcji KTS Weszło Stanowskiego?
Za 40 lat wielki klub :D
2
@PatrychoO
Ja przykładowo byłem strasznie drewniany
0
@Amigo_Blanco
Dla jego wyborców jak najbardziej dobrze bo najwidoczniej tego chcieli i to dostali.
Najwidoczniej 500+ było tak dobre, że żadna partia teraz nie hejtuje i nie zamierza cofnąć świadczenia ^^.
0
@Amigo_Blanco Ale tutaj nie ma co się przyczepić, szli do wyborów w 2015r. z hasłem damy 500+? Szli, i obietnicę zrealizowali. Mam hejtować bo ktoś realizuje swoje obietnice?
Co innego słuszność wprowadzenia tego.
13
ale drożyzna w tych sklepach, ja dupia
1
@AmigoBlancos
Pamiętam jak kiedyś na treningu wypluł gumę, odbił nogą i do ust z w powrotem
0
@Xxxbarca4ever na zimę zawsze paliwo drozeje :DD tak w ramach pocieszenia