0

@ProMILs mają swoje kółko adoracji po prostu

0

@TaKeSe
Halloumi

2

@DaPidejpi
Mylisz pojęcia, hype na CS GO dalej jest. Może w Polsce nie ma bo już nie ma VP, ani zadnej porządnej drużyny w top 30, która jeździ na Majory ^^.
W krajach skandynawskich jest wielki Hype, są szkoły, klasy kierunkowane na esport.

1

@DaPidejpi
I co uważasz, że był wyższy niż teraz gdzie masz sztaby, trenerów, psychologów analityków?
Patrzysz tylko przez nostalgię, tamte ekipy do teraz nawet podjazdu by pewnie nie miały.

Analogicznie z piłką nożną, uważasz, że w czasach Bońka, Maradony był poziom wyższy :D?

1

@DaPidejpi
"Największe sukcesy osiągał kiedy ten poziom był najwyższy wiec to o czymś świadczy."
Coooo xD
Przecież tera masz o wiele większą rywalizację, powszechność a co za tym idzie poziom jest o wiele wyższy.

0

@paweldunajecfcb
popieram strajk mężczyzn

0

Lewy co Maradone zrobił

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB!
co wybory PO po wynikach wyborow

0

@MarioVeB! Od twojej ukochanej lempartowej

10

Nie oszukujmy się, Ter Stegen 3 lata temu to wyciąga

0

Zepsuliscie nam dzień nauczyciela

0

Szybko xDDDDDDD

3

No to klasykiem, wierni po porażce zdziwieni po zwycięstwie.

0

@Chada
Dokładnie, żyje się lepiej bez takich posiadaczy prawa jazdy jak Ty.
Trochę praktyki, używania głowy i może nauczysz się prowadzić pojazd.

0

Komentarz usunięty

0

@Chada
Widać, że jesteś bardzo ograniczony i nie masz pojęcia o czym piszesz. Typowy posiadacz prawa jazdy, co w chipsach je znalazł. Może z czasem zmądrzejesz, dorosniesz.
Teraz zostań w swoim świecie braku poszanowania dla przepisów.
Jak najdalej od takich ignorantów :).

0

@Chada
No widzisz, projektuje infrastrukturę drogowa w Polsce, ale i sporo jezdze po Danii.
Jestem nauczony, że jak jest 90 to nie jadę więcej jak 90.
Ale to bardzo Polskie, że nie stosujemy się do przepisów KD.

Może jak dojdą większe mandaty, zabieranie prawa jazdy po przekroczeniu 30km/h poza terenem zabudowanym to dojdziemy w Polsce delikatnie do kultury pozostalej Europy.
No i oczywiście spadnie śmiertelność na drogach, która jest tragiczna między innymi przez osoby przekraczające prędkość, niedostosowujacych prędkości do panujących warunków oraz niezachowujacych bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.


2

@Chaoss
Zakładając, że jest taka luka miedzy tirami to jak najbardziej.
Jeżeli nie ma luki co najmniej bezpiecznej czyli około 300m między pojazdami nie ma sensu zjeżdżać o ile jedzie się z maksymalną dopuszczalną prędkością.

27

@arkasath
to jeszcze charakterystykę PiS, PO, Lewicy

3

@Chada
Jeżeli ktoś wyprzeda ze stałą predkością 140km/h to nie można mieć do niego pretensji, tyle określają przepisy.
Miałem taką sytuację właśnie wczoraj na Poznańskim odcinku A2.
Na lewym nic w promieniu pół kilometra, na prawym sznur Tirów plus gabaryty z pilotami bo wieźli śmigła wiatraków.
Lecę lewym tempomat 140, a w oddali już leci i napieprza BMW ledami.
Takie osoby powinno się utylizować.
Każdy ma prawo wyprzedzać na autostradzie, obojętnie czy prędkością 120, 130, 140.
Byle zachowywał bezpieczny odstęp i robił to zgodnie z dopuszczalną prędkością.

4

Poganiacze na autostradach, jeden z najgorszych sortów kierowców.
Nie zapraszam do dyskusji.

0

@Sulimo
Tytułów oczywiście nie podałeś, imbd to również dno nie :D.
Tam ocenia caly swiat i ma ten film 5.5, czyli niemalże tyle ile na filmweb.
Także albo się nie znasz albo podobają Ci się średnie filmy.

0

@Sulimo
Tytułu wątków spod filmu:
"Beznadziejnie głupi"
"Kiła, rzeżączka i zwapnienie mózgu"
"Głupota goni głupotę"
"toporna nieskończona bzdura"

Może po prostu oglądasz gnioty.

0

@Sulimo
Podaj te tytuły filmów z oceną 9, które według Ciebie niejednokrotnie nie były warte 6.

Wiesz, że jak film, który jest oceniony na 8 na filmweb, według Ciebie jest słaby to tak nie musi być?
Analogicznie jest z tym filmem, Tobie sie podoba, ekstra film.
Czytam komentarze i większość pisze, że to gniot.

0

@Sulimo
Dlaczego dno?

0

@Dojaar póki co ja sam na lewice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?