draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10
Pykasz w Train Driver?
7
Patrząc na tegoroczne kolejki do stoisk z petardami nie wróżę w tym roku wystrzałowego sylwestra.
Mnie to poniekąd cieszy bo sam to uważam za stratę kasy ^^.
2
Ale Sousa będzie mieć przechlapane jak przyjedzie któregoś dnia do Polski..
A nie czekaj...
0
@Messiah10 jaka nastawnia?
0
@bartekvisca
Mieszkam w Toruniu.
Pracuje we Włocławku obecnie, czyli 50km w jedną stronę mam.
Pracuje w budownictwie, pełnię samodzielne funkcje techniczne z racji uprawnień budowlanych wykonawczych.
Jak najbardziej idzie zarabiać fajne pieniądze i godnie żyć w Polsce z wykształceniem :).
0
@pt9
Jakbyś mógł opisać czym się różnią od zwykłych w odczuciach?
0
@gumaz
Oczywiście, mam kilku Pisowców i POowców.
6
5 osob opuściło Lewicę i utworzyło Koło Polskiej Partii Socjalistycznej.
Naprawdę?
Tyle lat niszczeni pod okupacją Rosji nic nie nauczyło.
30
Sukces polskiego rządu!
Ceny paliw spadły o 20% w stosunku do cen w przyszłym roku!!
4
@FCBparasiempre
a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
0
@amanter
To jak szczycić się mistrzem świata z Polski w szybownictwie
0
@amanter
To ta karykatura piłki zwana kobiecą :D?
6
@maciar
Skoki, siatkówka, żużel to są sporty niszowe przy nożnej.
Nawet nie ma co porównywać xD
0
@Mow_mi_Douglas
Mialem służbowe Clio 2021 1.0 100km.
Super samochód do miasta, w trase też starczy. 6 bieg daje możliwości ekonomicznej jazdy.
Polecam, nowe jednostki może są wysilone ale są ekonomiczne.
Zaraz ktoś wyjedzie "tylko v8!!!, tylko 1.9tdi".
Zmieniać olej i dbac.
Te trzycilindrowki również potrafią dobijać 300, 400kkm :).
10
Nic mnie tak nie denerwuje jak puszczanie starych piosenek świątecznych w radiu w odswiezonej formie.
To jest profanacja let IT snow czy rockin around z Kevina..
0
@Rothan1
Oczywiście, jak ktoś jeździ przepisowo to nie są mu straszne te wzrosty punktów oraz mandatów.
Zaraz i tak tutaj się znajdą troglodyci drogowi co nie mają poszanowania do przepisów i jak to @ClassicRock napisał jeżdżą "szybko, ale bezpiecznie"
0
Popieram wzrost stawek punktów oraz kwot mandatów. Martwi mnie jedynie, że na równi punktowo traktowane jest przekroczenie prędkości o 50 jak i kierowanie pod wpływem.
Na pozytywne skutki tych zmian wystarczy, że poczekamy rok aż Policja wyda raport roczny.
Dla osób, które nigdy sie nie interesowały Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego polecam przejrzenie raportów policji:
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
Są one bardzo czytelne, widać jak dużo nieodpowiedzialnych kierowców jeździ po Polsce nie szanujących przepisów KD i jak wiele wypadków śmiertelnych u nas jest.
0
@william_wallace
Zależy, raczej bym uciekał.
Jedyna możliwość to by była brygada inżynierii lądowej, w końcu mam uprawnienia budowlane i na coś by się może przydały ^^.
0
Obejrzałem 1 sezon Sukcesji.
Ależ to jest sztos serial
2
@LS
Tutaj bardziej chodzi o to, żeby przyzwyczaić nas (klientów) do kas samoobsługowych. Za x lat nie będzie już kasjerek, dla takiej biedronki lepiej 1 osoba do obsługi kas samoobsługowych niż 3 kasjerki.
0
@MeS5i_99
50% szans, albo wyjdzie albo nie
35
@Przemek2323
Najlepsze jak w 2015 mówił, że jest taki antysystemowy, a skończył jak zwykła polityczna prostytutka.
0
Lekka mgiełka, widoczność 200-300m a palanci przeciwmgielne tylne odpalają.
Jedź teraz za takim w nocy z laserem w oczy...
8
Panie Areczku niech Pan pomyśli, gdyby każdy miał premię to by się nikt nie starał.
2
@robertlewandowski 5pkt
@BarcaInfo 3pkt
@escarabajo 1pkt bo w ogóle nie znam xD
0
Czy to karmienie psiaków na olx jest realne i dany piesek po kliknięciu dostanie karme od olx?
9
Słucham Kidawe-Blońską (PO) u Mazurka w RMF. Ta opozycja jest tak beznadziejna, że PiS będzie rządzić kolejne 10 lat.
12
Czyli jest jeszcze szansa na powtórkę karnego Błaszczykowskiego i mianowanie Polski Mistrzem Europy 2016.
1
Szybko Lenglet na boisko bo my to jeszcze wygramy.
3
Po 1 połowie Lenglet, Garcia na boisko. Ściągamy Abde i Nico bo za dużo biegają.
Murujemy i walczymy o ten 1pkt na ciezkim terenie.
Wierzę, że uda sie zremisować, VeB!!