draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdaniem ankietowanych RMF częściej na wzrost cen narzekają zwolennicy rzadu i emeryci xDD
0
Załóżmy, że faktycznie obniżą VAT na żywność.
Co ja bym zrobił jako dostawca/sprzedawca?
Podniósł marżę by więcej zarobić :D
Tym samym przy powrocie VAT'u bym został przy wysokiej marży plus dołożył jeszcze podatek VAT.
5
Komentarz usunięty
3
@RMS
Na tym nie ma co oszczędzać, tylko Casio FX-991CEX
18
Mimo, że mamy 2022r. Stano tym działaniem wszedl na grząski grunt.
Szanuje, że nie boi się.
11
Stanowski w punkt o Najmanie, Pruszkowie i gali MMA.
Polecam cieplutko.
0
@Zoker
Polecam Mentzena.
1
@Zoker
Ulga dla klasy średniej nie ma żadnego związku z pit 2.
Pit 2 daje Ci tyle, że z Twojej pensji brutto dostajesz więcej netto (przy wypłacie), najprościej mówiąc.
PIT 2 nie zmienia Twojej podstawy opodatkowania (Patrz pensja brutto) a to właśnie ona jest wskaźnikiem dla ulgi.
Najprościej mówiąc jak chcesz mieć więcej kasy teraz a nie za rok przy rozliczeniu ze skarbówką to składaj PIT 2.
1
@barteq
Kanape inpostem albo pocztą polską :d?
A to nie gabaryt?
0
@Transu96 Jaki film usunięty jak jest numer 1 na czasie.
0
Ktoś korzystał z "Too good to go"? Jakie odczucia/doświadczenia?
4
Gdyby ktoś nie rozumiał obecnie wprowadzonego Nowego Ładu, polecam filmik Mentzena na yt.
17 minut wytłumaczone jak krowie na rowie.
0
@tomek8756
Ja generalnie od samych czasów szkoły średniej zawsze miałem kobitę.
5 letni związek na przestrzeni lat 17-21, 10 letni na przestrzeni 21lat do teraz.
Trochę żałuję bycia z dziewczyną w w latach szkoły średniej/studenckich bo dużo musiałem sobie przez to odmówić.
Generalnie, subiektywnie uważam, że jak ktoś w wieku 26 lat jest sam to coś z nim jest nie tak.
Jeżeli sam tak chce to okej, a jeżeli kobiety taką osobę omijają do tego wieku to mówi to samo przez siebie ^^.
0
@darek60
Nie, ja żyje na socjalu i chce mieć wszystko za darmo. Ty zarabiasz to masz płacić więcej.
2
@Bobo25
Tutaj bym zrobił jeszcze modyfikację na temat jaki samochód tankujemy. Jakiś wskaźnik odpowiednio zmniejszający/zwiększający.
4
Pomysł dla rządu.
Ceny paliw oraz artykułów w sklepach zależne od wynagrodzenia!
Ten co zarabia najmniej lub w ogóle niech płaci za litr paliwa 1zł, natomiast jak ktoś zarabia 7000zł brutto to płaci 7zł/l, 10000zł brutto, 10zł/l.
Dobre co nie?
Pora iść na polityka.
1
@Ghotti
A dziękuję, wraz z małżonką zaczniemy starania w takim razie.
1
@lucca87 ale nie jestem zły, niech bombelki i osoby niepracujące mają :)))
dobrze, że ja ze swoją kobitą żadnego bombelka nie mamy co byśmy innym zabierali pieniążki
1
@lucca87
1438zł mniej co miesiąc
11
@Kusco15
A Ty chodzisz na coaching relacji z kobietami i co xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8992204#comment-8992210
1
@Ojciec5tkidzieci
Polecam zapoznać się z SEF.
Zupełnie zmienia AI Suspectów, masa nowych broni i możliwości.
Dosłownie jest to nowa wersja SWAT i stara gwardia COOP z syndykatu siedzi na SEF'ie ^^.
0
@Ojciec5tkidzieci
Grałeś w mody SEF do swat?
Swego czasu miałem klan, należałem do wielu klanów skupiających się na COOP zagranicznych.
Dalej mam kontakt z tymi ludźmi i pykamy w COOP właśnie w SEF.
6
@DonMatteo901
I dobrze, niech tępią taką patologię.
0
@dniel
Oczywiście, że jest to związane z reperacja budżetu.
Ale jako zwolennik przestrzegania przepisów ruchu drogowego upatruje w tym spadku zgonów na drogach bo wygląda to u nas tragicznie.
190 na autostradzie nie komentuje, bo jest to po prostu skrajnie nieodpowiedzialna postawa.
Dodam od siebie ciekawostkę, że najwięcej wypadków właśnie jest w sprzyjających warunkach pogodowych, miesiące Lipiec Sierpień gdzie Ci " jezdze szybko ale bezpiecznie" zabijają niewinnych.
Jak ktoś jezdzi przepisowo to nie ma czego się bać.
0
@Borneo
Bardzo możliwe, mimo wszystko i tak kibicuje Szwedom.
Oni pod względem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego biją na łeb wszystkich.
Trzymam kciuki za ich "Wizje zero" czyli osiągnięcie roku gdzie będzie 0 zgonów na drogach.
0
@Medium Jechałem przez centrum Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Łodzi.
Tylko 1 patrol po drodze minąłem, nic nadzwyczajnego w stosunku do tego co widuję w tygodniu na tej trasie.
0
@Dalhi
Wrócę do tematu za rok jak jak Polska policja opublikuje raport i zobaczymy spadek liczby wypadków ^^
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
3
Przejechałem dzisiaj pół polski samochodem I już widzę pozytywne zmiany na drogach po wprowadzeniu podwyżek mandatów.
Widać od razu w terenie zabudowanym o wiele większe poszanowanie dla ograniczeń prędkości.
O dziwo również zaobserwowałem to na terenach niezabudowanych m.in DK91 między Toruniem a Włocławkiem.
Notorycznie spotykałem się z kierowcami nie stosującymi się do ograniczeń.
Jestem wielkim optymistą, mam nadzieję, że dzięki temu część bezmozgow co "jeżdżą szybko a bezpiecznie" zdejmie nogę z gazu i spadnie śmiertelność na polskich drogach.
0
@kaamil1910
Telepie mnie jak takie coś czytam.
1
Zagadka
Kategoria Cytaty Wielkich Polaków
"Obiecałem wam drogi...
I macie..
Drogi Chleb, węgiel i prąd"