draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
PSG zawsze męczy się ze średniakami.
0
@tristan87 No 0
36
Nie wiem jak wy możecie oglądać jakąś żałosną ligę mistrzów jak Ronaldo gniecie Brighton 0:0.
3
Dobra dawać jakiś rzut rożny z dupy i 0:1 dla Realu.
12
Już dzisiaj Mbappe podczas meczu z Realem.
3
I weź teraz tutaj nie generalizuj widząc elektorat pis'u xDD
https://demotywatory.pl/wiecej/5117845/Pani-wypowiadajaca-sie-na-temat-zakazu-handlu-w-niedziele-to
25
*Tymczasem @VegetaPolska za tydzień*
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/271538662_1259840634426342_1702280181794300626_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=kMjGAtbUlk8AX_tGefe&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=03_AVK2AheIvneztkdm7SJlN9SZCipxX-B_zhG9pTv4cANdjA&oe=622FFF46
6
@kamyk_23
standard, nic mądrego do dyskusji nie wnosi tylko czepia się konfy w temacie z nią kompletnie niezwiązanym xDD
0
@Kusco15
Ośmieszyłeś się jak w każdym poście którym piszesz :)
0
@Kusco15
Na pewno lepsza od Twojej gdzie pięknie się ośmieszyłeś po kołczingu seksu i uwodzenia gadając głupoty o kobietach :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8992204
0
@Kgorecki2500
Ale i tak USA było pierwsze
5
USA od miesiąca trąbi, że Rosja zaatakuję Ukraine.
Ukraina jest spokojna.
Czy tutaj USA najbardziej nie zależy na tym ataku xD?
0
@Sau_Ron ani razu
0
@FCBparasiempre Chopie, za długie.
0
@Kinginiesta
fifa się liczy?
1
@bartas97
Inżynierka 30, ale to była projektowa i dużo rysunków było.
Magisterka 50, połączenie badań i projektowania
1
@IronSanHybrid
teraz depresja, kredyt, praca, windykator na koncie
0
@clyde
Jak dołączyć?
0
@bartekvisca
Tak, szczególnie, że mam gówniany telewizor 32' chyba max full HD.
1
@VegetaPolska
Młody jesteś, znajdziesz jeszcze w życiu dużo więcej fajnych lasek ^^
5
@pauletaa
Spokojnie, wszystko na kredyt
18
I przyszła do mnie nowa zabawka w komplecie z fifą 22 ^^
https://zapodaj.net/db07c45b93794.jpg.html
@clyde
0
@D44H
ale żebyś nie szukał bo tak bardzo czepiasz się tych co jeżdżą wolno, proszę:
Główne przyczyny wypadków na prostych odcinkach to:
• niedostosowanie prędkości do warunków ruchu - 2 734 wypadki;
• nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu - 1 790 wypadków;
• nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu - 1 447 wypadków;
niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami – 1 108 wypadków;
• nieprawidłowe wyprzedzanie - 787 wypadków.
Główne przyczyny wypadków na skrzyżowaniach z pierwszeństwem przejazdu to:
• nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu - 3 448 wypadków;
• nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu - 682 wypadki;
• niedostosowanie prędkości do warunków ruchu - 497 wypadków.
2
@D44H
Większych głupot dzisiaj już nie przeczytam, ale wynika to z niewiedzy.
Odnośnie przyczynowości wypadków i kolizji w Polsce, to Policja co roku wydaje raport w bardzo przystepnej formie. Proste wykresy, ilości wypadków, powody.
Polecam do zapoznania się przed pisaniem takich głupot.
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
3
@bartekvisca
Generalnie nigdy nie rozumiałem jego fenomenu xD
Jeszcze jakby mówił coś nieoczywistego, a on po prostu drze mordę.
1
@against_modern_football
Ja bym zostawił tak jak jest.
Piłeś? Proste, nie jedź.
Żyje już tyle lat i nigdy nie miałem problemu by po wypiciu po prostu nie jechać.
Ale to trzeba często użyć mózgu, że jak chce się dużo wypić to trzeba następny dzień sobie odpuścić jeżeli chodzi o prowadzenie.
Oczywiście podtrzymuje by osobę, którą złapie się po spożyciu za kółkiem czekały jak największe konsekwencje karne.
4
@koksik2700
Mam to ogólnie gdzieś. Wspieram strajk, ale nie w takiej formie. Zwykłym ludziom utrudniają życie. Dzisiaj jadąc do pracy jak zwykle trasa Toruń - Włocławek o 7 widziałem jak się formują.
Kiedyś przez te ***** stałem w korku jak wracałem z pracy.
11
Czy w związku z atakiem kota na Kurt Zoume powinniśmy zakazać posiadania kotów w ramach wspierania walki z rasizmem?? Czy klękanie wystarczy.
10
Maski nie na zasadzie obowiązku, lecz rekomendacji prawdopodobnie od Marca zapowiedział Niedzielski ^^.
7
@OsamaDembele
Bardzo dobrze! Każda pijany kierowca to potencjalny morderca, najwyższy wymiar kary dla nich za swoją głupotę.