draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hejtowanie tramwajów? głupota totalna, jeden z najlepszych środków komunikacji zbiorowej
4
oho Korwin osiąga prime xDD
2
"Łukaszenka odchodzi za kilka tygodni" xDD co za info
1
@Hubsao
no widzisz, pożyjesz to może zrozumiesz
0
@Hubsao
haha :d mocne jak na... no właśnie, nijakiej osoby :D
8
@Hubsao
No coś z czym najwyraźniej Ty masz problem ^^
Może kiedyś spotkasz osoby starsze z demencją, uwstecznieniem.
5
co jak co, ale 79 lat i ma bardzo sprawny umysł Janusz
2
@Roobo mi już starczy eleven i canal plus.
Nie mam zamiaru kupować jeszcze viaplay
8
Strumyk bez zacięcia od 10 minut xD
1
@IronSanHybrid
Aż chyba kupię ea passa jak skończę god of wara
5
Tacy ludzie powinni być eliminowani permanentnie z ruchu drogowego, wybiegłoby dziecko zza ogrodzenia i po nim, NA CHODNIKU.
https://fb.watch/be2tYf6Epb/
6
Ja wybieram zbyszka, nie wiem jak wy
0
@SuperPatsonFCB
Znając realia, nawet go na budowie nie było..
0
@DonMatteo901
Współczuję kierownikowi budowy
0
@Azi
w TVP oczywiście jest stek bzdur i rzygać się na tą propagandę na Tuska, ale..
Ale właśnie nikt racjonalnie myślący nie zagłosuje któryś raz na tego rudego kłamczuszka :D
Chyba, że lubi syndrom sztokholmski
9
@ObiwanKenobi
Typowy Tusk xD Nigdy więcej tego kłamcy.
1
@shahman
Ale to chodziło ;o
0
Kupował ktoś kiedys baterie ze strony topbaterie.pl?
2
@Messibestplayerintheworld
Właśnie ogrywam na ps5, genialny jest.
Jestem fanem wiedźmina i system walki mi się bardzo podoba w god of warze. Może ciut mało jej jest, moim zdaniem za dużo chodzenia i szukania jakiś skrzynek i łamigłówek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@amanter
Rosja śmieje się w twarz z tego krzyczenia USA o ataku xDD
0
@tomek8756
Tylko z napędem. Od lat kupowałem używane gry na olx i sprzedawałem.
2
@Kgorecki2500
A mogą też dążyć do eskalacji rozdmuchując wszystko wbrew opinii Ukrainy
0
@Zoker
Nieee 20 nie, to jest weekend jeszcze, bardziej 21.
3
Jak tam USA, kiedy ten następny atak na Ukrainę?
0
W PSG potrzebny jest mental ronaldo
1
@JohnA 6 strzałów na bramkę, 4 by wpadły
6
gdyby barca była w tym meczu na miejscu realu to byśmy już 4 lekko dostali xDD
0
ale kopanina xDD
15
Tymczasem @masq teraz
https://www.meme-arsenal.com/memes/d8ca7b959b8a6b8e9ee3d7646e3c331d.jpg