1

hejtowanie tramwajów? głupota totalna, jeden z najlepszych środków komunikacji zbiorowej

4

oho Korwin osiąga prime xDD

2

"Łukaszenka odchodzi za kilka tygodni" xDD co za info

1

@Hubsao
no widzisz, pożyjesz to może zrozumiesz

0

@Hubsao
haha :d mocne jak na... no właśnie, nijakiej osoby :D

8

@Hubsao
No coś z czym najwyraźniej Ty masz problem ^^
Może kiedyś spotkasz osoby starsze z demencją, uwstecznieniem.

5

co jak co, ale 79 lat i ma bardzo sprawny umysł Janusz

2

@Roobo mi już starczy eleven i canal plus.
Nie mam zamiaru kupować jeszcze viaplay

8

Strumyk bez zacięcia od 10 minut xD

1

@IronSanHybrid
Aż chyba kupię ea passa jak skończę god of wara

5

Tacy ludzie powinni być eliminowani permanentnie z ruchu drogowego, wybiegłoby dziecko zza ogrodzenia i po nim, NA CHODNIKU.
https://fb.watch/be2tYf6Epb/

6

Ja wybieram zbyszka, nie wiem jak wy



0

@SuperPatsonFCB
Znając realia, nawet go na budowie nie było..

0

@DonMatteo901
Współczuję kierownikowi budowy

0

@Azi
w TVP oczywiście jest stek bzdur i rzygać się na tą propagandę na Tuska, ale..
Ale właśnie nikt racjonalnie myślący nie zagłosuje któryś raz na tego rudego kłamczuszka :D
Chyba, że lubi syndrom sztokholmski

9

@ObiwanKenobi
Typowy Tusk xD Nigdy więcej tego kłamcy.

1

@shahman
Ale to chodziło ;o

0

Kupował ktoś kiedys baterie ze strony topbaterie.pl?

2

@Messibestplayerintheworld
Właśnie ogrywam na ps5, genialny jest.

Jestem fanem wiedźmina i system walki mi się bardzo podoba w god of warze. Może ciut mało jej jest, moim zdaniem za dużo chodzenia i szukania jakiś skrzynek i łamigłówek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@amanter
Rosja śmieje się w twarz z tego krzyczenia USA o ataku xDD

0

@tomek8756
Tylko z napędem. Od lat kupowałem używane gry na olx i sprzedawałem.

2

@Kgorecki2500
A mogą też dążyć do eskalacji rozdmuchując wszystko wbrew opinii Ukrainy

0

@Zoker
Nieee 20 nie, to jest weekend jeszcze, bardziej 21.

3

Jak tam USA, kiedy ten następny atak na Ukrainę?

0

W PSG potrzebny jest mental ronaldo

1

@JohnA 6 strzałów na bramkę, 4 by wpadły

6

gdyby barca była w tym meczu na miejscu realu to byśmy już 4 lekko dostali xDD

0

ale kopanina xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?