draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sandman21
Efekt Koemana
40
Zaszkliły się oczy, nie ma co
21
True
11
Ależ wybuch
https://x.com/Buckarobanza/status/1498039243507122185
23
xDDD
2
@Tomek_TF
https://x.com/Buckarobanza
17
Węgry out z UE i NATO
0
@Piorun
To też widziałem, natomiast nie widzę informacji nigdzie o stronie Ukrainskiej
0
@Piorun
Okej, to jest potwierdzenie, że podczas podróży, negocjacji i powrotu jest wstrzymanie ognia.
Pytanie, nigdzie nie ma potwierdzenia, że negocjacje już się toczą lub, że też przedstawiciele Ukrainy są w drodze.
0
@dux
daj źródło, może być po angielsku
1
@fart
Wydaje mi się, że nigdzie to nie padło i jest to zwykła spirala dezinformacyjna.
2
Kilku użytkowników pisało, m.in @arasz1819 o tym, że Łukaszenka dał słowo iż wstrzyma ogień na czas negocjacji.
Nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego, podrzuci ktoś źródło?
0
Dajcie źródło, że miało być wstrzymanie ognia na czas negocjacji.
0
@arasz1819
no właśnie pytam każdego ale nikt nie podaje.
Przejrzałem tweetera łukaszbok i nie widzę też.
1
@Mads
tylko contigo
0
@arasz1819
Ale daj jakieś źródło
0
@arasz1819
A gdzie dali to słowo o wstrzymaniu ognia? Nie widzę o tym newsa.
0
@dux
A gdzie padły słowa o wstrzymaniu ognia?
135
Najsmutniejsze jest to ze jak zginął jeden czarnoskóry człowiek to caly świat piłkarski klękał przed każdym meczem a jak nie klęknął to był trendowatym.. ale kiedy giną niewinni ludzie, dzieci, kobiety to tylko Lewy założył opaskę.. widać teraz gdzie byly pieniądze i z czym to było związane żaden stop rasizm tylko kasa kasa kasa..
3
@Bykunn
1
@Bykunn przeczytałem w komentarzach też
1
@michal26 nie mam pojęcia, też googlowałem. Bardziej ufam BuckarooBanzai co jak znajdzie, że coś jest fake'iem to usuwa.
15
Ciekawe ile w tym prawdy
27
Gdyby ktoś pytał dlaczego powinno się wykluczyć wszystkich Rosjan
0
@DamianBarcaCule
Nie, według mnie powinni walczyć zawodowi żołnierze i ochotnicy. Bez względu na płęć.
Ja chcę zapewnić bezpieczeństwo swojej kobiecie i być z nią razem, z dala od wojny.
0
@DamianBarcaCule
Jak tylko Rosja zaatakuje, od razu uciekam za granicę przed tym idiotycznym poborem mężczyzn.
0
@draxidox
https://x.com/6uezzwhosback/status/s=20&t=Jd64mHZ4aL-tItbnV_ID_A
2
Darmowe przejazdy pociągami w Polsce dla Ukraincow przez co najmniej 4 tygognie.
3
Nie wiedziałem, że bazy wojskowe są w blokach.
6
Ciekawej rzeczy sie dowiedziałem oglądając Zychowicza.
Jaka jest różnica względem 2014r.?
Ukraińscy żołnierze nie mają przy sobie smartfonow.
Niby taka pierdoła, a podobno taktycznie piekielnie ważna rzecz.