draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde dzisiaj nas pewnie pogrąży
0
Casemiro Valverde Kross Modric - słabo to widzę.
Zdominują nas jak co klasyk w środku :c
1
@don'T.R.I.P.e
w Polsce nie ma na chwilę obecną partii na którą można zagłosować
0
@patry295
wytłumaczysz o co w tym chodzi xD?
0
Real ma znowu rewanż u siebie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bolinho89
Dzięki wielkie za oznaczenie. Ogromnie się cieszę z Twojego sukcesu.
Sam od 3 miesięcy, w wieku 30 lat chodzę do logopedy i ćwiczę artykulację samogłosek ^^.
4
Wiem, że jest to spowodowane Ligą Europy, ale denerwuje mnie, że od 2 miesięcy każdy mecz gramy w niedzielę.
Jakby te mecze były w soboty wieczorami to potem roboty dzień później nie ma :|.
3
@msmsms
youtube, nic więcej nie potrzeba
13
kolejny dzień robić w pracy na tego nieroba szefa
0
@Shadow23FCB
Sorry ale kilkanaście LCS by padło na raz? Te miejsca nawet działają na różnych oprogramowaniach np. różnego rodzaje MOR-2lcsr już nie mówiąc, że mają różne źródła zasilania.
To musiał być atak.
2
@cris2706
Ja polecam Gianty, sam mam crossowego
https://www.giant-bicycles.com/pl/roam-disc-3-2022 tylko w wydaniu 2020
1
@Przemek2323
Ogólnie to ja w Toruniu jak widuję samochód na blachach Ukraińskich to zwykle są to fajne bryki :D
Wczoraj wracałem z roboty to jechała Tesla S, w weekend arteona widziałem w R linie i na ruskich blachach Mercedesa ML'a.
8
@GeneralXavi
Mi to wygląda, że Ruscy chcą się wycofać ale w negocjacjach ma to wyglądać tak, że Ukrainia się ugięła xDD
4
Tak jak nie lubię Tuska, tak rzyganie na niego bo się spotkał kiedyś z kimś gdzieś tam jest żenujące
1
@cris2706
Polecam crossowy. Też jeżdżę głównie po asfalcie, ale zdarza sie zjechać na jakąś ubitą ścieżkę w lesie.
Początkowo też nie planowałem nic kupować.
Zaczęło się od etui na telefon, lampek za 200zł, kasku, leginsów rowerowych z miękką gąbką w kroku, bluzy rowerowej, okularów na rower xDD
To uzależnia.
1
@Shadow23FCB
Ja od 2h i zbieram się właśnie by ten jeden telefon wykonać
33
Człowiek przychodzi do pracy i jeszcze ludzie mają czelność wymagać ode mnie bym coś robił.
1
@Gavinho
Czyli standardowo niedostosowanie prędkości do panujących warunków ^^
10
Mr. Champion League może jeszcze zostać Mr. Conference League :D
5
@czesctuam
ma bo zasłużył za tamten sezon? czego nie rozumiesz
0
@Dieselzor ta szczególnie jak tracił w połowie piłkę w niepotrzebnym dryblingu czy podbijał piłkę kolanem kilka razy
15
Ja tylko przypomnę jak się jechało w polskich mediach po Messim gdy odpadł tydzień temu z LM.
Wszystkie te fp wraz z Ekstraklasa Trolls dawały same memy z Messim na czele z PSG.
Czy teraz zrobią to samo z Ronaldo? ^^
2
I co gdzie jest ta maszyna?
2
Oblak ale fart xDD
0
@Lionel_Messi10 wygląda jak nie powiem co w kiblu
0
Faul Oblaka, karny dla Ronaldo!
0
Trzymam kciuki, że Manchester dzisiaj spadnie z rowerka i sobie głupi ryj rozwali.
1
@DaPidejpi
To było kluczowe podanie ja myslę
7
Mental Ronaldo? TOP