0

@Godlo
jacy wszyscy? tutaj na la rambli jest pełno rambo jak Ty gdzie są w pełni zadeklarowani by bronić.
Gdybać każdy może, gdyby nie pradziadkowie to może mówiłbym teraz po Niemiecku i żył na jeszcze wyższym poziomie?

25

Lubię te ramblowe problemy sercowe :DD

2

@Godlo
Tak po prostu bym uciekł bo nie chce umierać, czego nie rozumiesz? Jak by było gdzie wracać to bym wrócił. O wiele bardziej przydam się do odbudowy gdzie mam wiedzę o budownictwie, szczególnie przemysłowym aniżeli o wojnie.
Po to płace podatki by bronili państwa zawodowi żołnierze i osoby chętne, które chcą.
U mnie na budowie we Włocławku, zakłady Azotowego Anwil jak Ukraińcy byli tak są, część mężczyzn zjechała, część została nawet mając tam rodzinę za Kijowem. Rozumiesz, chodzi o wybór.
Jak ktoś chce jechać sie naparzać to niech jedzie.
Taki sam chce mieć wybór jak bedzie u nas wojna.

0

@Qlewer
Posiadam uprawnienia budowlane w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, które są ważne w europejskich krajach. Najpewniej wyjechałbym do Anglii lub Niemiec z racji opanowanych obu języków.
@Dundersztyc
Ty jesteś dumny z bycia Polakiem a mi to rybka, czego nie rozumiesz?
Część Ukraińców walczy za swój kraj a część ma to w dupie i wyjechała bo nie chce umierać, czego nie rozumiesz dalej?
@gaucho104
Elity jak tylko wybuchła wojna uciekły do Anglii jak tchórze, oprócz jedynego Starzyńskiego prezydenta Warszawy. I teraz co, ja mam walczyć a politycy sobie szybko uciekną na emigrację?

8

@gaucho104
Mógłbym mówić teraz po Niemiecku, po Rosyjsku.
Jakie to ma znaczenie? Dla mnie liczy się, że jestem szczęśliwy, mam dach nad głową, wykształciłem się, mam dobrą pracę.
Nie miałem wpłwu by urodzić się Polakiem, nie mam zamiaru umierać za durne decyzje polityków.
Płacę podatki, jest mi tutaj póki co dobrze, po co mam wyjeżdżać?

1

@Vebrol oczywiście, że bohater i w dodatku rambo :D
@Barcanajlepszyteam również o tym z narzeczoną dyskutowaliśmy, jak tylko będą takie ruchy się dziać, od razu się pakujemy

0

@GeneralXavi
Na Ukrainie był dzień na ucieczkę

31

@bartekvisca
oho mamy komando, testosteron ci kipi co?
to, że ktoś się wykształcił i nie chce bezsensownie ginąć za nie swoją sprawę boli cię?

11

@Gavinho
dlatego jak tylko spadną bomby w Polsce, z narzeczoną od razu wyjeżdżamy by ten chory zakaz wyjazdu dla mężczyzn ominąć ^^

12

@Persyfl
4 godziny wątek wisi a Ciebie tutaj jeszcze nie widzę kłócącego się

5

Że sanah nadal ma tą pasje i siłę tworzenia tak cudowych piosenek.
Powtórzę kolejny raz, nieszablonowa artystka.



0

@vangoor
Na fp troll football kuce realu pisały tak pod memami

1

@vangoor
Ale jakie bzdety, to było podkreślenie ostatniej dominacji i przerwanie pewnej passy Realu w klasykach.

4

@vangoor
No tak, mógł być gdyby nie przegrali, co złego powiedzieli?

0

@bartas97
Ja jak pisałem Inżynierkę to przekonałem się, że APD nie jest taki głupi xD
Myślalem, że jak będę z artykułów zmieniał kolejność wyrazów czy synonimy to nie wychwyci plagiatu.
Dupa, wszystko podkreślało jako plagiat :D

4

@Ojciec5tkidzieci
ja od razu miałem wkurw jak widziałem jego mordę do spółki z Vinicjuszem.

14

Tylko przypomnę typy dziennikarzy Eleven :D



1

@analitykTaktyki
To jest ten mental

9

Adama teraz pokazal jak ważne jest bronienie całym zespolem, ważny odbiór w naszym polu karnym

1

Ale Araujo ma pojemna kieszeń ze takiego kasztana jak Viniciusz schował

0

Wcześniej oczywiście faul przescieradla którego sędzia nie widzial

1

Nacho Man of the Match

5

Przypomnę tylko ze Real miał tydzień odpoczynku a Barca 3 dni

1

Jutro Mateusz Borek będzie mówił, że Realowi się po prostu nie chciało i oszczędzali się xD

1

Proszę dajcie 5, PROSZE PROSZE

5

I bez VAR Barca już by była okradziona

1

Szkoda ze ter stegen lekko w lewo nie trafił w mordę Casemiro xDD

4

Viniciusz to kretyn part. 54

3

Obrona realu?
A na co to komu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?